0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim önceden karışmazdi bana gittikçe düzeleceğine bozuluyor tutturmuş iki üç haftadır nerdeyse her gün annemi aradin mj annemj ara aranız acilmasin bilmem ne çok sinirleniyorum aradım aricam unuttum vs diyorum ama burama geldi bu akşam derse kavga edicem artık ne desem ne yapsam bırakır bunu huy yapsın istemiyorum soruyorum annen mi diyor bişey yok diyor 

11 Cevaplar

0 oy
(2,915 puan) tarafından
Ben ne zaman aramam gerektiğini biliyorum de karistirtma
tarafından
Çok iyi işte bu tam benlik bı cevap buna bişey diyemez
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından
Yeminle aynı annemi aradım mı babamla ne kadar konuştun arayınca niye kısa konuşuyon hep aynı şeyler bıktım valla ilk böyle değil di bnmkş de sonradan böyle oldu yoruldum valla
0 oy
tarafından
Sen benim annemi her gün ariyo musun de 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
O senin aileni arıyor mu peki iki günde bir 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Sende her gün babamı ara de 
0 oy
(606 puan) tarafından
Evett derrr ve sinir olurum ama annesinin arkamdan konuştuğu şeyleri duydu artik demiyor
0 oy
tarafından
Ayy ayni benimki yaa aradin mi aradin mi bebekleri gosterdin mi arasana falan. Ariyip 5 dk konusup bi seyi bahane edip kapatıyorum. Napcan bacim ara gitsin sende. Huzurunu bozma telefonda konuşmak için. En azindan anneme git git demiyor.
0 oy
(952 puan) tarafından
Sen hergün annemi ararsan bende arayacağım de
0 oy
(202 puan) tarafından
Benimki de diyordu.  Arayamam dedim.  Sen aradığında ver ben de konuşayım dedim.  Kaldı ki kendi kalkıp benim babamı aramaz.   Ben niye arayayım? 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ayyy benimde öyle 2 günde bir ara der ama benm kaynanam söylüyorms  karın aramiyo diye aramak istesem ararım zatn yani çokmu seviyo sanki maksat ortalığı karıştırmak 

İlgili sorular

+2 oy
49 cevap 582 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aytencelik (4,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.