0 oy
1,142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 1 yaş 7 kilo hiç kilo alımı yok bu aralar hasta kemik gibi kalmış herkes ölecekmiş gibi bakıyor çok korkuyorum dokunsalar agliycam böyle olup düzelen var mı 

31 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kızım 5 yaşında 15 kiloydu hasta vs oldu zayıfladı iyice 12-13 kiloydu en son işte diğer kızım 3 yaşında o da 12-13 kilo falan ikisi aynilar. Çöp gibi duruyor bizimki de çok zor evet ama millete aldırma bana da neler neler diyolar bir bilsen ah. Sanki biz bilerek yedirmiyoruz.
-Reklam-
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Bazen çocuklarda oarazit oluyor ya ondan olabilir mi birde troiddeğerleri nasıl canım ama banada diyorlardı şimdi 60 tım en son gıdım gıdım veriyorum 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kakasını hiç inceledin mi canım henüz küçük ama solucan falan mı var
0 oy
tarafından
Doğum kilosu kaç genelde Dr lar doğum kilosunu da baz alıyor pramutue falan mı doğdu canım 
0 oy
(66 puan) tarafından
Aynı biz gibi 2 yaşında 8.7kg olabildi ancak o kadar raporlu mama normal mama ve takviyelere rağmen artık tepki bile vermiyorum benim bebekligimde öyleymiş şimdi 25 yaş 80kg oldum ikinci gebelik:)
0 oy
(242 puan) tarafından
Neden öyle l dusunuyorsunuz ki çok sıkıntı ediyorsanız doktora götürün 
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Rabbim verdi rabbim alır bunun hükmünü kimse kesmez ama sen onların sesini kesebilirsin ver cevabını oturt kimi ne ilgilendirir senin kızın 
0 oy
tarafından
O herkes kapasın çenesini gözlerini de başka yere çevirsin insanın psikolojisini bozmasın canım sen beslenme bölümüne götürsene kızını benim oğlumda kilo almamış 200 gram almış sağlık ocağı ebemiz bana randevu aldı çocuk beslenme bölümünden bu perşembe götürücem Bende 
0 oy
(114 puan) tarafından
26 aylık 10 kg kızım hicbise yemiyor benimki de .zorlasam çıkarıyor hep zayıftı doktor bu çocuk zayıf olacak boşuna zorlama diyor ama aç geziyor.
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Doktora gittin mi eger bir hastalığı yoksa neden ölsün Allah korusun zayifliginin nedeni arastirilsin belkide sadece yapıyla alakalidir gayet sağlıklıdır kilo herşey değil ki 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
11aylık 8 kılo 4aydır hıc almadı halada almıyo yemiyo içmiyo abrtmasınlar bizim milletmizde anca kılolu cocuk sglıklı bakış açısı vr doktora götürdün mü kan vs thlıllerı temızse saglıklıysa kımseyi takma

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 960 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,704 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 396 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...