0 oy
1,141 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 1 yaş 7 kilo hiç kilo alımı yok bu aralar hasta kemik gibi kalmış herkes ölecekmiş gibi bakıyor çok korkuyorum dokunsalar agliycam böyle olup düzelen var mı 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu benim kucuklugum bana da kimse bu yaşamaz demişler bak 23 yaş 37 kiloyla yaşıyorum çok şükür 
tarafından
Sen iremsin demiii xjjxnxbxdh
tarafından
Allahim sabahtan beri böyle Bir msj gorcem diye diye içime doğmuştu sonunda gördüm rahatladim
(1,404 puan) tarafından
Benim yasemin abla :)
tarafından
Ben diyom bu kizz nerde fhhgjj nasılsın iyilestin mii
(1,404 puan) tarafından
Cok sukur abla iyiyim :)
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Doktor raporlu mama,takviye,vitamin vs vermiyor mu canim
tarafından
Veriyorlar etki etmiyor
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Goturmedin mi hala hastaneye bi onceki post da yazmistim
(2,705 puan) tarafından
Hıcbıey bhane degıl evldm oz konusuysa pramda vrsa kımseyı dınlemem atlar giderim vll a.canm yazdıklrndan bişi anlmdm markalarıyla vermişsin polovit zinco nicin kan ılcı sglıkbakanlıgından verılen benım d ve kn ılcına ıhtıyacm yokta olmayanlr  nutrigen  ve argivit balık ygımı onlr nicin
(4,289 puan) tarafından
İştah acici olarak geçiyor içerisinde bir sürü vitaminler var nutrigen argivit ve viador surup da
(2,705 puan) tarafından
Tamam canm coookk sagol
(2,705 puan) tarafından
Doktor tavsıyesıylemı alınması gerekıyo dırek kendım alsam pahalımıdır
(4,289 puan) tarafından
Nutrigen ve argviti kendim aldım viaodur surubu doktor önerdi iclerinden en çok nutrigen üzüm ekstresi surubundan memnun kaldim
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Aotalal yaa ne demek bu kelime bı anneye denir mj
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Doktor ne diyor 
0 oy
tarafından
Ne alakası var zayif diye bi saglik sıkıntısı yoksa sikinti yok bu insanlar herşeyi konuşuyor 
tarafından
Yok diyor doktorlar
tarafından
O zaman saglikli olsunda  biraz az kilosu ama olsun ya alir
0 oy
(388 puan) tarafından
Tövbe haşa.  Onlar müneccimmiy miş? 
tarafından
Of bilmiyorum çok kötüyüm
0 oy
tarafından
Canım niye uzuyorsun kendini kilosu az evet ama çoğu çocuğun kilosu az doktor ne diyor vitamin vs bişey vermiyor mu
tarafından
Veriyor etki etmiyor
tarafından
Ablamın kızı da 15 aylık 8 kilo çok zayıf ama kimse ölecek demiyor tövbe tövbe
0 oy
tarafından
İştahı mi yok ?
tarafından
Hiç yok yemiyor
tarafından
Zuhre ana kids dene canim. Faydasını inşallah gorursun. İstah aciyor.
tarafından
İnşallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim kızımda yaşına giricek 7 kilo hic sorun etmiyorum cok şükür bi sağlık sorunu yok kim havlarsa havlasin umursama,
tarafından
Ama hiç yemiyor canım
(9,626 puan) tarafından
Kan idrar tahlili yaptirdinmi canim doktor bana onlari mutlaka yaptır dedi yaşına girince aşısını yaptirinca onlari da yaptiricam mutlaka tahlil yaptir
0 oy
(606 puan) tarafından
Kemiği sağlam olsun aklı sihaati yerinde olsun ya alır almasada onun yapısı o demek sen götür doktora için rahat etsin kimseyide dinleme
0 oy
(356 puan) tarafından
Metabolizma bölümüne götürdün mü 
0 oy
(888 puan) tarafından
Ölüm de yaşam da Allahin elindedir canim o diyen kişiler mi karar veriyormuş ne düşüncesiz lik
0 oy
(13,666 puan) tarafından
Allah korusun da doktora götürdn mu
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Doktora git kilosu çok düşükse raporlu mama veriyor. O mama aşırı iyi geliyor. Bnm kızıma da verdi. Sabah akşam bı tane iciriyordum. Büyümeyi yakalamisti
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Kız ben 24 yaşında 42 kiloyum ölemedim Allaha şükür sağımda gayet iyi bırak bu insanları için rahat etsin istersen doktora götür bakılsın ama insanları kafana takma boşver 
0 oy
(3,391 puan) tarafından

Canım solugu sagolsun allah korusun bir sey olcak olsa bana olurdu o kadar istahsizmısm biberonun yarisindaki sütle 3 gün gecirmisim yemez icmezmisim hala dalga gecerler benle hatta bir gun acaip rüzgar olmus dedem tutun elinden ucmasın demis :) simdi de kilo vercem diye ugrasiyorum zamanla alınıyor kilo canım takma kafana üzülme 

0 oy
(590 puan) tarafından
yok canim sacmalama benim bi saglik sorunu varmi 
0 oy
(2,400 puan) tarafından
Doktorlar ne diyor? Kilo aldırıcı mama falan yazmıyorlar mı? Genel durumu nasıl hareketli mi ayına uyuyor mu gelişimi?
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Yemek yiyor mu kan değerleri nasıl doktora gittin mi 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 960 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 277 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 1,700 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 395 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,235 cevap

34,818 kullanıcı

...