0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde (362 puan) tarafından
1 ay önceden 3 günlük tatil ayarladım şuan durumu çok kötü dedemin sizde Allah korusun vefat ederse 1 2 güne iptal etmeli miyim ayın 26 için almıştım  

Benimde kafam çok dolu

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Kararsız değilsin bence hala tatile gitmeyi düşünüyorsun bizden de tatile git lafını duymak istiyorsun belliki

Sen bilirsin

Rabbim şifa versin dedene
(362 puan) tarafından
Yakin bi yerdi kac ay önceden ayarladım ya tamam üzülüyorum ama
tarafından
Hmm iyi bari o kadar beklemişsin kaç ay diyorsun git güzel güzel tatil yap keyfine bak......
Tövbe tövbe bacım bence sen iyi değilsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benim dedem öldü başka şehirdeyim 2 senedir görmemiştim keşke gidip görme ihtimalim olsaydı canım dedim 3 ay rüyamda görüyordum dedemi öldükten sonra vicdan azabı çekiyordum gidemedim kardeşime birinin bakması gerekiyordu annem gitti ben kaldım canım dedem mekanı cennet olsun tatil yerine gelir de dede gelmez  :(
(119,461 puan) tarafından
Bu konuda bu obez hakli
tarafından
Hayret sen bana hak mı verdin
(119,461 puan) tarafından
Sadece 1 kez
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Dedene bişey olursa ve üzülmeden gidebileceksen iptal etme. Şahsen ben neredeyse 1 yıl olacak kaybedeli hala üzülüyorum ağlıyorum alışamadım tatile de gitmezdim onu bırakıp 
0 oy
tarafından
İyi misin acaba sen tabiki iptal etmelisin gidip rahat rahat tatil mi yapacaksın 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Sorman bile onay beklemek anlamına geliyo hastan var tatil yatar
(362 puan) tarafından
Butun kuzenler gitti yani
tarafından
bütün kuzenler şeysiniz o zaman ne dıyelım
(17,874 puan) tarafından
:D değişikler bacı
(381 puan) tarafından
Bütün kuzenler gitti ben geri kalmamaliyim kafasinda arkadaş
0 oy
(483 puan) tarafından
Valla canım deden baya yaşıdır artık ölümünü bekliyorsunuzdur ben olsam sonra giderim kycyk cocugum.vardi gelemedik bi sey uydur 
0 oy
(388 puan) tarafından
Dedem ölse 1 yıl kendime gelemem. Allah korusun. 

Sen zaten gideceksin yani onu istiyorsun. Bizden de destek bekliyorsun 
0 oy
tarafından
tatili erteleyemiyo musun
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Valla canım babamın babasından bişey görmedik biz o yuzden oldugunde aglamamıstım bile.Cenazesınde de bulunmadım 17 yasındaydım annem götürmesi.Diğer dedemi severdim evlendıkten sonra kaybettık konyadan adanaya gittim cenazesınde bulundum.Deden senin için kıymetlıyse sen bılırsın ama dünyanın kanunu hayırlısı olsun.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yani bilemedim bunu düşünmen bile ilginç dedenin durumu iyi değilmiş sen tatil derdine düşmüşsün ben olsam iptal etmek bile aklıma gelmez yanarsa yansın tatilim 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Bacım valla dedelerim rahmet etti benim severdim hele annemin babasını.. Ben gidemezdim.. Sevgiden değil ailene saygıdan iptal etmen iyi olur. 
0 oy
tarafından
Hoş olmaz tabikide ya
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Çok hızlısın Cook hangi posta girsem sen 

0 oy
(1,106 puan) tarafından
Akıllarda ki tek soru 

Gitmeden kıyamet mi kopar 

Adam hasta gidici sen tatili düşünüyorsun
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Boşver tatile git dede bulunur tatil bulunmaz 

Tövbe estağfurullah 
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Aranızdaki samimiyete bağlı az seviyorsam giderdim Cook seviyorsam gidemezdim heralde  
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benomde dedem yogun bakımda.uzuldum senin düşünceneö... Tamam ölüm hak ama insan az yas tutar
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Vah gidene... 
0 oy
(448 puan) tarafından
Benim dedem olsa ben kahrolurum üste para verseler tatile gidemem ....  vicdanla alakali bence tatilde rahat edebilecekmisin herkes ağlarken  sen dusunmelisin ölenle ölünmüyor  diye de öldügü gibi gitmem ben şahsen  .... herkesin dede sevgisi baskadir ama ben dedeme düşkünüm  düşünürken  bile bana aglama gelir 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sorman hata.. tatil her zaman yapılır ama deden vefat ederse bu vicdan azabı ile nasıl yaşarsın bizden tatile git dememizi bekleme 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Asaf annesi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.