0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Dedem köyde vefat etti 90 yaşında annemlerde cenezeye köye gidecekler eşim iki çocukla nasıl gideceksin diye gondermedin kendinde gitmiyor çok kötü hissettim bu yüzden eşimle konusasim gelmiyo haksizmiyim sizce

7 Cevaplar

0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ben dedemi hiç görmedim evlendikten sonra eşime bulcam dedim ben bulmadan 2 ay önce vefat etmişti mevlüdü oldu beni göndermedi dayımlar var yollamaz ben yokum ne işin var der gurbette oda ama erkeğin kendi ailesi olunca akan sular duruyor insanda merhamet olmalı
(656 puan) tarafından
Evet kendi ailesi olunca işler degisiyo eşimin dedesi olsaydı yine beni göndermezdi ama kendi giderdi mutlaka
-Reklam-
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Tamam okunuda adam haklı iki cocukla zor olur sencin amma lakın kocanın getmemesi cok kötü resmen sayğısız
(656 puan) tarafından
İşi bırakıp gidemem zaten taziye kuracaklar geldiklerinde ona gideriz diyo. Bide onun amcasiyla amca kızı vefat etmişti o zamn sizinkiler köye gelmedi diyo
(1,863 puan) tarafından
Belki isi vardi ailenin belki parası yoktu ailenin ne bicim düşüncesiz insan
0 oy
(410 puan) tarafından
Cocukla gidip gidemeyecegini en iyi anne bilir ugrasan o bu seylerede sinir oluyrum 
(656 puan) tarafından
Aynen cnm bende küçüğü dört aylık onu götürüp 3 yaşındaki kizimi kaynanamlara birakacaktim. 3 aylık burnu tıkalı hava veriyorum nasıl bakacaksın iyice uşutecek çocuk fln dedi. Sen git diyorum onada yanaşmiyo işimden izin alamam diyo öyle kaldi
0 oy
(119,287 puan) tarafından
yazcak cok sey varda kalp kirmak istemem basin sagolsun
(656 puan) tarafından
Saol cnm Allah razı olsun
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Benmde dedem öldü eşim  işte denk geldi çıkamadı can attı yerine birini buldu zorla cenaze arabasıyla arka arkaya gittik ayıp etmiş canm bide benm dedem kovitten öldü ona rağmen götürdü çocuğu kaynanama bıraktık onu goturmedik kendimiz gittik geldik goturmese bnm ömrü boyu kalbim ona karşı kırık olurdu 
(119,287 puan) tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️
0 oy
(17,747 puan) tarafından
Haklisin tabi cok ayip oyle seymi olur ya benim dedemde 93 yasindaydi 3 cocukla gittim zorlandim ama dedem o benim napabilirm yaninda buyudum 
0 oy
(7,379 puan) tarafından
eşinin senelik izni yoksa zor canım varsa izin alabilir eşime vermiyolar izin iş yeri senelik izni yoksa  

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 1,061 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 880 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 392 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu

379,558 soru

11,362,244 cevap

34,839 kullanıcı

...