0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,321 puan) tarafından
Ne zaman fırçalamaya başlanmalı 

10 Cevaplar

0 oy
(17,964 puan) tarafından
2 yaşından beri fırçalayorlar
(1,321 puan) tarafından
13 aylık kızım çok erken o zmn  . Parmağa takılan var bı terettut ettim biraya sormak istedim teşekkür ederim
(444 puan) tarafından
Erken değil en az 2 dişi varken ara ara fircalayabilirsin, benim bebegim de 13 aylık 8 dişi var. Parmaga takılan aldım ama onu ısırıp duruyor:D bir sonraki ay diş fırçası alacağım
(1,321 puan) tarafından
Nereden hangi marka düşünüyorsunuz
(444 puan) tarafından
Jack n jill görmüştüm instagramda bir anne link paylaşmıştı 149 tl macun ve fırça seti onu düşünüyorum. Macun olunca içeriğinin temiz olması önemli sanki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir buçuk yaşından sonra sadece fırça ile fırçaladı iki yaşını doldurunca diş macunu kullandı 
(1,321 puan) tarafından
Blki bizde bu şekilde yapabiliriz teşekkür ederim
0 oy
tarafından
2 yaş civarı basladi ama macunsuz yapiyoruz. İki haftada bir karbonatla yapiyorum sadece. 
(1,321 puan) tarafından
Pek ek gıda alan çocuk değil emiyor 13 aylık nsil kullanacağız 9nuda bilmiyorum büyüdükçe anlar sanırım
(821 puan) tarafından
Karbonat diş ve diş etlerine zarar verir kullanma bence cnm
0 oy
(13,725 puan) tarafından

4 aylıkken silikon parmak fırça almıştım oğluma.ve yutulabilir macun.

Ama sağlık ocağındaki hemşire hiç gerek yok 1.5 yaşında ver eline fırça macunsuz demişti .

Malesef 1.5ta anlamadı :)

2 yaşından beri unutmadikca -ki valla bazen unutuyorum - fircaliyoruz

(1,321 puan) tarafından
Aynn bende anlamaz henüz die. Hele ki macunu hepsini yer :))
0 oy
tarafından
5 aylıktan belli fırcalar ek gıda başlar başlamaz fırlamak gerekiyor 
0 oy
(231 puan) tarafından
Dişler çıktığı andan hatta çıkmaya başladığı andan itibaren fırçalanmalı. Hele ki biberon kullanıyorsanız kesinlikle önemli. Biberon çürükleri oluşuyor çünkü. Macunsuz, sadece fırçayla aşağı yukarı minik minik fırçalayabilirsiniz. 
(1,321 puan) tarafından
Biberon kullanmıyoruz 5 6 aylıktan beri. Sadece fırça alabilirim teşekkür ederim
0 oy
(302 puan) tarafından
6 aylıkken silikon parmak fırçası aldım damaklarında gezdirerek temizlerdim sonra dişler çıktıkça onları temizledik yani ek gıdaya geçişle başladık bir buçuk yaşında da çocuk fırçası aldım öğrensin oyalansın diye ama onu sevdi artık onla fırçalıyoruz tabiiki tam manasıyla olmuyor ama ne kadar trmizlersek o kadar kar 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
İlk dişi çıktığında hemen aldım 14 aylıktı
0 oy
(3,141 puan) tarafından
13 buçuk aylık oğlum. Geçen ay doktor al başlasn fircalamaya dedi. Ama benim oğlan ağzına sürmüyor huylaniyor. Bakalım ne zaman alisicak
0 oy
(448 puan) tarafından
15 aylikdan beri elinde bize baka baka yapar kendjisi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 32 göst.
25 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
3 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde cnsn (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 261 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (569 puan) tarafından soruldu

382,233 soru

11,444,457 cevap

35,014 kullanıcı

...