0 oy
254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
Ben 7 haftalık hamileyim pazartesi günü doktor düşük yapacaksın büyük ihtimalle dedi çünkü çok kanamam var ve kese iyice aşağı gelmiş dedi 1 hafta kadar sürebilir bu dedi. Ben bugün korktum çünkü afedersiniz avuç içi kadar kanlı akıntı oluyor nasıl söylesem doğumdan sonra loşi geliyor ya sümüksü uzayan kanlı akıntı hah onun kat kat fazlası durmadan geliyor. Bunu yaşayan var mı aranızda?

12 Cevaplar

0 oy
(13,717 puan) tarafından
İlk dusugumde bir anda kan boşaldi cataldan korkuyorum diye gitmedim hastaneye falan 

Sonra gittiğimde düşmüş dedi..

Son düşüğümde bir gün evvelxen başladı kanamam.

Acile gttim  pacalarimdan akiyodu kan 3 tane altla gittim zaten giderken de.

Kalp atışı var ama çok ümitle bekleme dedi.

Ertesi sabah su geldi ve düşük yaptim
(473 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Kınamayın ama artık düşsün diye bekliyorum ben de. Bir önceki aylarca sürmüştü çünkü o zaman da doğum yaptırıyorlar öyle o daha zor.
(13,717 puan) tarafından
Neden kinayayim aşkolsun,hepimizin başına gelebilecek şeyler bunlar ..
Zor zor,kadın olmak çok Zor
(473 puan) tarafından
Evet evet çok zor. Hem kendi canına yanıyorsun hem karnındakine. Her türlü acı çekiyorsun adet olması dert olmaması dert. Sürekli bir kanla mücadele var neden bu kadar kan var ki? Hamile kalıyorum yine kan oluyor. Bazen paçalarımdan akıyor. İlişki yaşıyorsun yine acı çekiyorsun. Doğum yapıyorsun en beter acı o. Nasıl dayanıyor vücudumuz bu kadarına bilmiyorum. Bazen çektiğim fiziksel acıları düşünüyorum bunları ben mi yaşadım diye. Onca şeyin üstesinden nasıl geldim ki. Biz kadınlar gerçekten çok çok güçlüyüz.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalbi durmuştu suni sancı verdiler doğum yaptım☹️
(13,834 puan) tarafından
Canim senin demi var düşüğün:-(nekadsrlikti
(473 puan) tarafından
Bir öncekini ben de öyle doğurdum suyu geldi bitti yaşamaz dediler suni sancıyla ölü doğum yaptım malesef. Sonra yine hamile kaldım bu sefer de düşük yapıyorum.
tarafından
Elif abla 19+4 du☹️

Basın sağolsun geçmiş olsun canım ❤️
(13,834 puan) tarafından
Rabbim yaşatmasın:-(
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Sekiz haftalık ti birden kanamam geldi sancıyla ama aşırı kan hastaneye zor attım kendimi çatala aldı kalktigim yer kan revandi çok sancı çektim ben haftası küçük olmasına rağmen resmen doğurdum yani saatlerce ağladım acisindan kanama bir yandan baya zaman sonra geldi :(Rabbim yaşatmasın kimseye

(473 puan) tarafından
Amin çok can yakıyor evet çatala çıkmak başlı başına bir travma zaten. Geçmiş olsun.
(13,834 puan) tarafından
Evet gerçekten zordu çok sanci çektim ..hiç unutamam ilkim de kimyasaldi üçüncü ve dördüncü iki oğlum var şükür Rabbim kimseye yasatmasin isteyen herkesin kucağını doldursun♥️
0 oy
(7,452 puan) tarafından
6 haftalık tı cok kanamam vardı beklemedıler acilen kurtaj olcen dediler  seni bayıtırız sabaha uyanıp gidersin korktum bayıltmadan yapıyoz ozaman hemen eve gidersin dedi ben hemen eve gitmeyi sectim cok canım yandı benim keske bayıtsaydım kendimi dedim 
(473 puan) tarafından
Hepsi bir tecrübe işte. Çok geçmiş olsun.
0 oy
tarafından
8 haftalık ti tehlikem yokken bir anda rahim atmis az kanamayla acile gittim acilde sancilandim
(473 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Sancılarım var dünden beri benim de sancı kanama ama düşmüyor daha ne kadar uzayacak diyorum.
tarafından
Doktor kendi kendinemi dusurmeni bekliyor
(473 puan) tarafından
Evet bir hafta sonra gel dedi.
0 oy
(1,013 puan) tarafından
9 haftalikti  gece lavaboya gttim birden kan boşalırcasına geldi.zaten kasik ağrım vardı uyuyammistim. Daha sonra eşime haber verdim giyinirken suyum geldi.zaten o zmn anladım düşük yapmıştım.sonrada kürtaj oldum.
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Daha yeni ogrenmistim en fazla 5 haftaliktir. Aksama dogru kanamam oldu az az. Sonra hastaneye gittim bide bel agrimda vardi. Kese gozukmedigi icin yatis verdi. Bebegim kucuk oldugu icin kabul etmedim ciktim. Kanamam artti sabahta et parcasiyla deriye benzer bisey gordum. Galiba keseydi oda
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Adet kanaması gibi kanamam oldu benim ertesi gün doktora gittik 10 haftalıktı. Doktor bir haftadan fazla olmuş kalbi duralı küçülmüş ama düşüremezsin kürtaj dedi. Aynı gün öğleden sonra kürtaj oldum
0 oy
(811 puan) tarafından
Benim lekelenmeyle başladı acile gittik iğne falan yaptılar hap kullandım ama işe yaramadı malesef. Sonra da adet gibi 10 gün falan kanama oldu ağrılı şekilde. Geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın.
0 oy
(118 puan) tarafından

Kızım 10 aylıkken hamile olduğumu öğrendim ve istemiyordum bebek çünkü erken olduğunu düşünüyordum ve çevremden de utanıyordum ve hiççç beklemiyordm ağır kaldrdm atladım zıpladım bir türlü düşüremedim nasipte varmış ki doğacak inşallah şuan 4 aylık herşeyin hayırlısı 

tabi senin düşüğün sağlık açısından farklı  sana da çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah bebeğin düşmez dikkat et canım <3

0 oy
(98 puan) tarafından

Ben bir kimyasal gebelik yaşadım bir de 5 aylık bebek erken doğup kalbi durdu :(

0 oy
tarafından
Ben kalbi durduğu için kürtaj oldum,kendiliğinden düşmedi, 1 ay o şekilde gezmisim düşün, zehirleme aşamasına geciyormustu çünkü karın ağrım asiriydi ve kanama vs yoktu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 105 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu

381,101 soru

11,409,140 cevap

34,946 kullanıcı

...