0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (4,101 puan) tarafından
Kızlar bu sabah çok üzgün haber aldım 20yasindaki kız kardeşimin beyininde bir damarı tıkalı ameliyatla yada ilaçla çözümü varmı riski felan varmı? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bbaamda amcm da aynı durumu yaşadılar bbaamin kan sulandırıcı ile açıldı amcam beyin anjio oldu. Beyin anjio olup ertesi gün taburcu oldu adana bsakent Hastanesi'nde oldu ikisi de. İnşallah iyi bir doktor bulup tedaviyi geciktirmeyin çok geçmiş olsun 
(4,101 puan) tarafından
Çok saol canim Allah razı olsun insalalh bişi olmaz ya
tarafından
Olmaz cnm bu bölümde çalıştim ben hastanede hiç birşey olan olmadı kasıktan anjio oluyor ertesi gün taburcu tabi ihmal etmeden biran önce doktor görmeli.
(4,101 puan) tarafından
Anladım cnm Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim tansiyonu falan varmi 
(4,101 puan) tarafından
Yok canım allah razı olsun
(9,626 puan) tarafından
Babamın yüksek tansiyonu var onda da beyninde tıkanıklık var Allah korusun tansiyonunun cok yukselmemesi lazım bazen 18lere cikiyo hastanelik oluyo her yediğine dikkat etmek zorunda babaminki tansiyondan dolayi olmuştu dedim acaba kardeşindedemi var cok şükür yokmuş ama korkmayın derdi veren Allah dermanını da verir
(4,101 puan) tarafından
Allah sizde şifalar versin inşallah
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Bende damar yumagi var beynimde kanama meydana geldi ole fark ettik anjiyo oldum bide gama knife tedavisi gördüm
(4,101 puan) tarafından
Çok geçmis olsun cnim
(4,288 puan) tarafından
Sagolasin canim damar tıkanıklığı mi dediler yoksa kavernom mu dediler bende 20 yasinda ogrendim
(4,101 puan) tarafından
Bı damarı tikali dediler
(4,288 puan) tarafından
Anladim anjiyoile geçer kuzum insallah
(4,101 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Erken zamanda tedavisini görün amcamın eşinde bekarken varmış beyninde tıkanıklık evlendikten snra bebek dgdu ortaya çıktı smdi bı tarafi felç islerinj goremiyo rbbm sifaa versin
(4,101 puan) tarafından
Ay çok kötü bı durum
(2,605 puan) tarafından
Çok Rabbim kimseye yaşatmasın
(4,101 puan) tarafından
Amin cnim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Ablamda oyle ilaç kullanıyor. Migren de varmı??
(4,101 puan) tarafından
Galiba yok canım bilmyorm
tarafından
Ablam da öyle olmuş ondna cnm
0 oy
(84 puan) tarafından
Halamın da beyninde damar tıkanıklığı var hatta felç oldu bizde o şekil öğrendik doktor ameliyat ya da ilaçla tedavi olmaz çok derinlerde dedi sizinki nasıldır bilmiyorum doktor ona göre yönlendirir zaten halam fizik tedavi görecek felçli hali daha çok ilerlememesi için inşallah ameliyat ya da ilaçla tedavi olur kardeşin çok geçmiş olsun canım 
(4,101 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun tehlikeli bı durum
0 oy
(57 puan) tarafından
Belirtileri neydi  acaba 
(4,101 puan) tarafından
Baş agirisi  dönmesi felan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...