0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Oğlumun sol gözünde damar tikanikligi var bugün doktor ameliyat dedi dogudugunda iki gozundeydi sağ geçti sol kaldı başına gelen varmı ameliyat olan falan yardımcı olur musunuz

3 Cevaplar

0 oy
(599 puan) tarafından
Evet benim oğlumun iki gözünde vardı tıkanıklık bebekken masaj damla fayda etmedi 1 buçuk yaşında doktor iki gözünude ameliyat etti sol iyilesti sağ tekrar sulanmaya başladı ve hala sulu sürekli sağ gözü doktor ikinci ameliyat dedi sağ gözüne ama biz şuan hala bekliyoruz belki kendiliğinden geçer diye ve şuan 2 buçuk yaşında oğlum haftaya Çarşamba tekrar randevu aldım doktoruna götürecem bakalım ne diyecek. Senin oğlun kaç yaşında 
(123 puan) tarafından
Bir buçuk yaşında canım kaç gün kaldınız hastanede
(599 puan) tarafından
Ameliyat sabah oldu öğleden sonrada taburcu olduk
(123 puan) tarafından
Yaa anladım canım
-Reklam-
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Gözü akıyor muydu canım Sürekli

Benim kızımın da öyleydi ve ameliyat ettirdim geçti Çok şükür
(123 puan) tarafından
Ameliyat nasıl oluyor ya
(6,235 puan) tarafından
Evet canım Benimkinde de öyle oldu ve 3 yaşında ameliyat ettirdim şu an 4,5 yaşında
İğnelerle falan gözüne giriyorlar yani ellerinde bir aparat var Onun ne olduğunu bilmiyorum aynı iğneye benziyor bana öyle gösterdi Doktorum Hani içimi rahatlaması için Çünkü ağlıyordum onunla temizliyorlar içeriye o iltihabı sökmesi için ilaç falan döküyorlar sanırım serum gibi ardından Tüp takıyorlar 6 ay boyunca tekrardan enfeksiyon kapıp kapanmaması için
Öyle bant ameliyat dikiş izi falan yok yani korkma Sadece gözlerinde o izi görüyorsun yani O da çok normal iki günde de kendine geliyor zaten
Tozdan rüzgardan herhangi bir gözüne etki edecek şeyden sakınman lazım
(123 puan) tarafından
Allah razı olsun binlere
Korkuyorum ya doktorlar da biseybdemeden azarlaiyorlar
Ne kadar hattınız hastanede peki
(6,235 puan) tarafından
Vallahi öyle bir doktorun azarladığını görsen var ya direkt Ben de onu azarlarım asla gelemem öyle şeylere Ben orada ölüyorum İçim içimi yiyor çocuğum getirdi bayıltılar Kucağımda bir anda böyle gözlerini kapandığını görünce o kadar telaş yaptım O kadar üzüldüm ki Üstüne bir de azar işiteceğim öyle mi
Bizim akşam yatışımız yapıldı sabah 9.00'da da ameliyat var dediler hiçbir şey yedirmedim 12'den sonra sabah tam 8'de baktım geldiler Hadi iniyoruz ameliyathaneye diye gittik 2 saat 5 dakika kaldı ameliyatta
Ertesi gün de çıktık zaten
Normalde 2 saat sürmüyor Yarım saat içinde yapılan bir operasyonmuş ama bizim enfeksiyon kemikleştiği için biraz zorlamış Bir de iki gözüne birden yapmışlardı diğerinde de tıkanıklık var mı yok mu diye O yüzden 2 saat bana bir ömür gibiydi
(123 puan) tarafından
Anladım canım Allah razı olsun
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Genelde bebekken masaj yapmak açıyor ama bir bilgim yok 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kabakk (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
19 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sesizsesiz1234 (13 puan) tarafından soruldu

381,362 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...