0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (2,590 puan) tarafından
Flim bile olsa insan özeniyor be tahirin nefesi sahiplenisi sevmesi kıskanması herseye rağmen evlenmesi 

19 Cevaplar

+2 oy
(2,610 puan) tarafından
Kimsenin ne aşkına ne evliliğine özendim. Herşeyiyle aşkı sevgiyi yaşatan bir adam var hayatımda bana yetiyor 
(2,590 puan) tarafından
Allah daim etsin
(2,610 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(11,221 puan) tarafından
Aşk mı o da ne 
(2,590 puan) tarafından
İşte o dizikide şey sanirim
(11,221 puan) tarafından
Adı üstünde dizi ben inanmıyorum öyle şeylere bizimkiler kıskandık diyip psikopata bağlıyorlar seviyoruz diyip gözlerini başka kadınlardan alamiyorlar ben görmedim yani hiç etrafımda öyle insanlar
0 oy
tarafından
Bir ask filminde oyuncu olursan sen de yasabilirsin  o aski diger turlu 

Imkansizz
(2,590 puan) tarafından
Hahayt inş birgun yaşama dileğiyle öyle bir aşkı
0 oy
tarafından
Nefes karakterini oynayan kadını hiç sevemedim çok itici geldi bana..dizi de olsa çok çocukca hareketler vardı.zamanında nasıl izlemişim diyorum bazen saçma geliyor şimdi
(2,590 puan) tarafından
Nefesin hareketlerine sinir oluyorum tahirin nefese olan aşkına hayran kaldım resmen dizide olsa
tarafından
Tahirde iyi sabır varmış.ben olsam boşardım :) aşkın etkisi herhalde
tarafından
Nefes dudaklarını tavuk götü gibi yapıb duruyor
tarafından
:)) bir de sigara içiyormuş setlerde iyice soğumuştum diziden
0 oy
(1,089 puan) tarafından
O ney gi öyle vıcık vıcık hiç sevmem öyle gidip kocanın ensesine bir tane vurup seni seviyorum yiğidim demek varken. O ney öyle insan sıkılır 
(2,590 puan) tarafından
Hahahyt şiddet seven kadın
(771 puan) tarafından
Hahaha Kız koptum yorumuna :) bence de en iyisi o sekil
(594 puan) tarafından
Ahahahaahaaha tam Benim kafadansin vallahi Hart hurt severim bende:) çok fazla cıvık Bir ilişkiyi sevmiyorum
tarafından
Ya of koptum ya snjsjz
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Var bence bizim aşkımiz eşimle maşallah diyiyim bende öyle düşünüyorum sevgiliyken falan hiç özenmezdim yani benimki kadar kimse sevemez diye :)
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Evet var benim bı arkadaş vardı çocukluk aşkı ile evlendi. Unide iken evlendi çocuk bunun bulasiklarini yıkadı. Sonra mezun çocukları oldu kız atandı eşi evde oturup çocuklara baktı kız okula gitti bebeleri büyüttüler şimdi de beraber ortak iş yapmaya çalışıyorlar sürekli birbirlerine destekler. Maşallah Süphan Allah
0 oy
(374 puan) tarafından
Eşimden ötürü hiç özenmedim. Allah razı olsun ondan. Ama çok severek izlediğim bir diziydi:D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bir karadenizli olarak söylüyorum bizim oralarda öyle bişiiii yok 
0 oy
(986 puan) tarafından
Ayy hiç sevmediğim bir diziydi.

Aşırı saçma.
0 oy
tarafından
Aşk bir yana bunlar çok abartıyor her şeyi aşk öyle yaşanilmaz 
0 oy
tarafından
Var ben ve buradaki fanlarım
tarafından
Bi an ben ve sıyah noktam dıyecen sandım ahahahah :D
tarafından
Siyah nokta salatası kalp ben jdjfj
tarafından
Allah senı bıldıgı gıbı yapsın öggggkkkk :D
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Ne kadar insan aşık olsada önce can sonra canan oluyor. O yüzden filmlerde dizilerde abartılarak izlensin diye yoğun şekilde işleniliyor. Eli eline degince etkilenmeler sabaha kadar başında beklemeler heran supriz yapmalar..  kisaca imkansız şeyler. Sürekli ayni duygu yoğunluğu yasamaz insan. Aşk geçicidir ve heran beslenmesi gerekir. Dönüştüğüne inaniyorum beslenirse sevgiye, bağlılığa, saygıya 
0 oy
(837 puan) tarafından

Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocukları her bakımdan yetersiz gördüğünüz  bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama :D

0 oy
tarafından
O film bana boş geliyor ya. Nefesin eşi nefesi bulacam tahiri öldercem diyor sürekli kaç kov başka bişey yok.
0 oy
tarafından
sevdikte ne oldu 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla o filmi bilmem ama bizde tatilde tanıştık 1 ay oldu evlendik hemen aşk budur ❤️
0 oy
tarafından
Ben kocamla benim aşkım gibi bie aşk görmedim 

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 596 göst.
0 oy
10 cevap 258 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 239 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 351 göst.
6 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cennet meleği (115 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...