0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (771 puan) tarafından

Bir kac yerde gördüm kilo verdiriyormus ama sağlığa zararlı bisey mi bilmiyorum kullanan var mı gerçekten ise yarıyor mu onunla birlikte spor diyet vs.yapmak gerekiyor mu yoksa sadece kahveyi içsek yeter mi:) bide hangi marka kullanıyorsunuz kullanan hanimlar:)

6 Cevaplar

0 oy
(7,467 puan) tarafından
İpekkkkk gel buraayaaa o bilir cnm o kulaniyor 
(771 puan) tarafından
Sağol canim
(13,857 puan) tarafından
Vallahi hom bitkiselde kullaniyo kadınlar hüsrana kahve kiraz saplı çay bı zararının olduğunu düşünmüyorum bunların diğerlerini bilmyrm bende bunlara başlamak istyrim emziriyorum diye baslamadim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabi ki sağlıklı değil. İçeriği tamamen bitkisel deyip satıyorlar ama böbrekler ve karaciğer iflas ediyor, ani su kayıplarına sebep oluyor. 
(771 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Burada ipek kullanıyor forx5 kahve faydasını görmüş bende aldım bugün başladım bakalım faydasını görürüm inş 
(771 puan) tarafından
Bilmiyorum bazıları da sağlıklı değil diyo kararsız kaldım
tarafından
Bilemiyorum vallahi
0 oy
(352 puan) tarafından
O kahvenin içeriğini bilmiyorum ama tarçınlı sade türk kahvesi tavsiye ederim..İştahınızi azaltır, az yiyip, bol su içip kilo vereceksiniz,  başka da bir yolu yok..
(771 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım deneyecegim:)
0 oy
tarafından
Ben sipariş verdim İpek önermişti banada
0 oy
tarafından
Bı tarz ürünlerin asla güvenilir olduğunu düşünmüyorum ki şikayet var sayfasında çok ciddi yan etki yaşayan kişileri görürsün. Sağlıklı beslenip, spor yapmak varken hızlı zayıflamak adına sağlınızı tehlikeye atmayın ve böyle ürünlerin önerilmesine de lütfen bakmayın.  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 353 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ay_ (3,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cnsn (118 puan) tarafından soruldu

384,974 soru

11,514,097 cevap

35,174 kullanıcı

...