0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Yara olmus sanirim ya napmam lazim neden olmus olablir oyuncaklar hep agzinda ondan olablirmi sabah saglik ocagina gidicem kusura bakmayin yemek yediriyordum pis biraz

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaa masallahhhh gozleri ne kadar hoş rabbim esirgesin 
tarafından
Amin canim sagol yeni farketrim dilini acaba ne zamandir var die simdi kendime kiziyorum cani yansa durmaz sanirim ama herseyi agzina atiyor ya
tarafından
Acaba yemegi sicakmi verrin cnm
tarafından
Hep tadina bakar veririm genelde soguk bile olur  canim mamasi hafif sicak olur cnku ılık icmiyor mamayi hic
-Reklam-
0 oy
(15,325 puan) tarafından
Yavrucugun yara olmuş dili ama bilemedim neden. En iyisi doktora danışman geçmiş olsun
tarafından
Sagol canim yarin saglik ocagina goturucem ama yine bi hastane randevusuda alicam
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yara olsa yemek yemez istemezistahi nasil
tarafından
Iyi canim yani suan 1 bucuk kasecorba bi kase yogurt yedi ama neden olmus olablirki oyuncanlar yaparmi çingiragi falan hep elinde agzinda
0 oy
tarafından
İsırmıştır ya korkma bence geçer ben olsam doktora gitmem bunun için 
tarafından
Hic disi yok nasil isiricakki
tarafından
Diş etiyle ezmiştir
0 oy
tarafından
Aman allahimm o gozler neeeeeee oyleeeeeeee... kiz durr iyice bakim benimkide benzesinn :)
tarafından
:D bak canim bizde maviş göz turuncu sac hiç yok  kime benzedi bilmiyoz :D degismez inşallah
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Yediği bir şey dokunabilir. Agzına götürdükleri olabilir. Alerjide olabilir. Sıcaktan olabilir. Her şeyden olabilr kuzum yarın götür çok geçmiş olsun şimdiden
tarafından
Saglik ocagina goturucem canim
0 oy
(1,686 puan) tarafından
Acaba iç ateşi diline mi vurdu kıyamam ya:( 
tarafından
Bilmiyorumki hic hasta falanda olmadi aslinda ama icten ateslendiyse onuda anlamam heralde
0 oy
tarafından

Yaaaa kiyamam kiz acır ooo nasil yiyo dur bak resim aticam elifte oldu dr bunu verdi olunca sık dedi bi fis geciyoo

Gunde 3 kereimage

tarafından
Sagol canim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Vay bebem vayyy ne olmuş kız hakkat
tarafından
Valla hic bilmiyorum ki
0 oy
tarafından
Ayyy bu cocuk ne böyle maşallah subhanallah berak allah bayılıyorum sarısin bebeklere hic dayanamam yaa kuzum benim allahim seni korusun kem gozlerden saklasin inşallah canm. Annesi dili icin eczaneden damla al g.olsun çok❤️
tarafından
Amin canim Allah razi olsun turuncu kafa kime benzedi bilmiyoz :D yarin saglik ocagina goturucem insallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 453 göst.
0 oy
11 cevap 252 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,092 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 461 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu