0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (569 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Silindi..........

11 Cevaplar

0 oy
(1,347 puan) tarafından

Ya maşallah ama çok farklı ikiside <3

(569 puan) tarafından
Sağol canım evet banada farklı geliyorlar hiç benzemiyorlar küçüğü sarışın sanki dimi
-Reklam-
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Yok benzemiyorlar canım. Büyük olan çok esmer küçüğü buğday tenli.
(569 puan) tarafından
Büyüğü aslında ışın tedavisi görmüştü canım ilk doğduğunda buğday tenliydi şuan hala buğday tenli sonradan düzeldi buyugude sarışın gibi geldi saçları sarı geliyor sanki kestim kasları doğduğunda Sarıydi :D
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Kafa yapilari benzior farklilar masallah
(569 puan) tarafından
Sağol canım evet kafaları aynı sadece büyük kızım çift tepesi var küçüğünün tek :D
0 oy
tarafından
Cnm bnm kızlarım biri iki buçuk diğeri bir yaş ama hiç benzemiyolar büyük kızım bana benziyo kcuk babası seninkiler de benzemiyo ;)))
(569 puan) tarafından
Büyük kızım öyle değildi canım rengi git gide acliyor büyük kızımın gözü kapkaraydi :) köyü kahve şuan :D
tarafından
Döner cnm daha çok ufak ;)
(569 puan) tarafından
Bakalım canım atarım yine 1 ay sonra :)
tarafından
Atma.cnm nazar değer böyle bilmedik sitelere hiç atma.cocuklarini.rwsimleride sil
(569 puan) tarafından
Sildim canım doğru haklısın
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Biri siyahsa biri beyaz, biri geceyse diğeri gündüz yani o kadar zıtlar :D maşallah Allah sağlıklı uzun ömürler versin 
(569 puan) tarafından
Amin canım aslında büyük kızım ışın tedavisi aldı oyuzden rengi öyleydi beyaz tenli doğdu aslında şuan kumral kucugude sarı olcak galiba :)
(1,578 puan) tarafından
Benim de kızımla oğlum aşırı benziyorlar herkes aynı yaş olsa ikiz gibiler diyor :) kopyala yapıştır yaptım diyorum ben de :D
(569 puan) tarafından
MasAllah canım evet genlerden kaynakli galiba bende kardeşlerime hiç benzemem eşimde öyle hiç benzemiyorlar :D
0 oy
(7,425 puan) tarafından
hic benzemiyolar maşallah cok tatlılar
(569 puan) tarafından
Sağol cnmm
0 oy
(1,450 puan) tarafından

Yüz hatları benziyo ama farklı gibi geldiler <3maşaAllah kız benim bebelerim neden boyle olmuyo milletin poğca gibi bebisleri oluyo yaa ne yapiyonuzji boyle oluyolar :Ddün aşı yaptırdım cocuguma herkesin cocugu benimkinden tombikdi

(569 puan) tarafından
Ahahha canım valla yediklerim kuru dut üzüm fındık fıstık ceviz tahin bulgur pilavı bol  yeşillik marul göbek bol su bol çay içiyorum Allah ne verdiyse yiyorum kuru dut çok süt yapar
(1,450 puan) tarafından
Aaaa öylemi bende anca sıvı seyler  yiyou
(569 puan) tarafından
Evet canım bol yeşillik ve dediğim kuru yemileri ye özellikle kuru dut birde leblebi nohut var kavrulmuş ondan al ye görürsün faydasini birde uyu mutlaka uykuda süt oluyor ben gündüz sütten okadar verim almamiyirum uykuda aldığım kadar
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Valla çok benziyor 
(569 puan) tarafından
Tek benzeten sensin canım :D
(2,804 puan) tarafından
Biri esmer biri beyaz tenli , bakışlar falan kafaları dikaktli bakınca ben çok benzettim
(569 puan) tarafından
Evet canım zaten bakışları aynı  ama büyük kızım buğday tenli ışın tedavisi almıştı 1 yaşından sonra düzeldi ten rengi
0 oy
(6,378 puan) tarafından
Hiç benzemiyorlar alakaları yok. Maşallah nazar değmesin 
(569 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
tarafından

Maşallah hiç alakaları yok :D

(569 puan) tarafından
Sağol canım :D
0 oy
(610 puan) tarafından
Bir sarışın bir esmer şarkısı geldi aklıma sjsjs güneş ismi çok hoş maşallah ikisi de çok güzeller canım Rabbim acılarını göstermesin 
(569 puan) tarafından
Sağol iki isimleri var aslında biri güneş beren biri Elif Sare :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,090 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 314 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 461 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 453 göst.