0 oy
681 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Kızıma 1 yaş doğumgünü yaptım süslemeyi abartmadım sade şık yaptım ama masaya çok özendim 8 .9 çeşit hazırladım kendimde kızımda güzel elbise aldım neys3 misafirler geldi komşular arkadaşım diğer teyzem çok beğendi defalarca çok şık çok özenli diyenler oldu ellerine sağlık neler yapmışsın bu zamanda kriz var herkes yapmaz bu kadar diyenler oldu neyse teyzemin kızları ikisi kardeş içeri girdiler sadece gülümsediler hiç birşey demediler yediler içtiler sadece ellerine sağlık dediler millet yanlarında yorum yapıyor onlar konuyu değiştiriyor sürekli bide teyzemin kızı bir hediye almış kızıma resmen aşağılamak için moral bozmak için en eski.model üstler biliyor benim süslü eli açık olduğumu resmen moral bozmak 

Siz olsaydınız ne anlarsınız bu durumdan 

23 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Herşeyden birşey çıkarmazdim. :)
(1,405 puan) tarafından
+++ ladim :)  tam ben yazacaktım.  ben gitsem gittiğime pişman olurum.
tarafından
Kesinlikle bende birdaha görüşmem bile
(1,389 puan) tarafından
Sananee bacım sananee :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiskanmislar,kudursunlar boşver ergenler galiba :)) 
(220 puan) tarafından
Ben 27  .. hediyeyi getiren benle.yasit diğeri 30
tarafından
:)) hasetler boşver bir daha davet etmezsin
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aman ya kmse asla çekemez ki boşver bacm üzlmene değmez
(220 puan) tarafından
Onlar yapınca ben en güzel hediye alıp gittim ama.asla.boyle yapmadim
(1,307 puan) tarafından
Herkz kndi karakteri ni belli eder o senn kalbnn güzelliği
0 oy
tarafından
Ayyyy aynı benim oğlanın mevludunde masa hazırladım süsledim elimden geldiğince kendidme güzelce giyindim oglumada güzel bir kıyafet giydirdim millet masama bayıldı hatta organizasyon falan cagirdimi sandılar bizim eşimin amcasının karısıyla gelini patladilar resmen suratlar beş karış bir gör eve gidip dedikodumuzu yapmışlar di herkese aamaaaannnb boşver catlasinlar
(220 puan) tarafından
Aynen bizimkilerde hep konuyu değişiyor başka şeyler anlatıyordu bu kadar da belli etmez ama insan
0 oy
tarafından
Ana tarafıyla hiç gorusmeyiz :D
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Hiç kafamaa bile takmam sallar geçerim yaaa
0 oy
tarafından
Aman boşver bir kulağından girsin diğerinden çıksın dert etmeye bile değmez 
0 oy
tarafından
Bide teyze kızlarinmis ya ufacik bebeğin eğlencesini mi kıskandılar yazik.bende aynısıni onlara yapardim .
0 oy
tarafından
Nice mutlu yıllara canım☺️☺️ tebrik ederim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kiskanmislar belli evini çocuğunu kendini oku okut nazar değer canım çok gösteriş iyi değil kötü gözler var herşey alt üst oluverir Allah korusin 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Kiz niye seni kiskansinlar belki hayırlı doğmuş diyemicem kadar bilmiyorlar niye seni kiskansinlar bence sen kiskanilmak istemişsin :)))))))))))
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Herkes her şeye aynı tepkiyi vermez. Öküz altında buzağı aramak bu. Hediye beğenmeme olayı bana kalırsa çok yanlış. O onun zevkini yansıtıyor sizinkini yansıtmak zorunda değil ki. Onlar da ellerine sağlık demişler hem. Kötü dememişler.
(220 puan) tarafından
Onun zevkini ya yansıtıyor demişsiniz de benim ona aldığımı kaç kez beğendiğini söyledi kaç kez çocuğuna giydirdi ama.onun aldığı dağlar kadar fark var ayricaaddi durumuda iyi
(10,378 puan) tarafından
Tamam o sizin aldığınızı beğenmiş demek ki. Çorap dahi gelse hediyenin lafı edilmez benim lugatimde. Farklı pencereden bakıyoruz bu olaya sanırım. Ama canınızı buna sıkmaya değmez.
0 oy
tarafından
Bazı kişiler kıskançlığı inanılmaz belli ediyor ve komik duruma düşüyor 
0 oy
(590 puan) tarafından
Kıskanmışlar ve seni övmesinler diye konuyu değiştirmişler benim de kuzenim var bı tam haset seninkiler gibi yaptığım bir şeyi beğenip kiskansın hiç yorum yapmaz hmm der sadece
(220 puan) tarafından
Aynen benimkiler de öyle
0 oy
(852 puan) tarafından
Ben olsam sallamazdjm veee bol bol.kizimj kendimi evimi okurdum böylekerini gözlerinden Allah korusun. Evinde sesli dua ac bir kaç gün inşirah iyidir 
0 oy
tarafından
İlla çok güzel olmuş diye seni pohpohlamaları mı lazım belli ki övsübler diye yapmışsın 
(220 puan) tarafından
Onlar hariç geri kalan beğenio yorum yapmasınlar diye anlaşma yapmadım heralde
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İlla ki pohpohlamak mı lazım ellerine sağlık demişler bu yeterli hediyeye gelince de imkanı ona el vermiştir zevk olarak onu beğenmiştir
(220 puan) tarafından
İmkanı benden iyi beraber birçok ortama girdik
0 oy
tarafından
Bu zamnda  böyle yapan faln derkn :) bence biraz sizde cekmmzlik gördüm ne desinler bazi insanlr da poh pohlanmak istyor 
(220 puan) tarafından
Demi yani ayakta alkışlanmak felan beklerdim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu durumdan tek anladığım senin şımarık ve görgüsüz oldugun :D 
(220 puan) tarafından
İyi bari onu anlayabilmiş sin :))
(25,224 puan) tarafından
Bariz ortada anlamayana şaşarım:D
0 oy
(7,416 puan) tarafından
mevlut yaptım bi akraba Allahın evini yani camiyi beyenmemiş kücük gelmiş ben masa yaptım bolonlar taktım fotoğraf cekınelım hatıra kalsın onada gülmüş yaranamadım yanı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 432 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 519 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde 12345ebe (779 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.