0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar kaynanam köyden geldi 1 aydirr yoktu evim ayrı şükür neyse oğlumu görür görmez çok zayıflamış hep böyle yapıyor artık yeter yani çocuk maşallah iştahlı sıkıntısı yok eşimin önünde ay bu çocuk erimiş diyor 

16 Cevaplar

+1 oy
(543 puan) tarafından
Gel kendin besle o zaman de kendi buyuttukleri dana kadarda ne işe yarıyor sırf seni eşinin yanında çocuğa bakamamis yetisemeyen anne figürü yaratmak istiyor eşin versin ağzının payını 
-Reklam-
0 oy
(869 puan) tarafından
Ayy al sen bak çok biliyosan deseydın hey Allah'ım ya tersle nak birdaha yapabiliyormu
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bnm kayinvalidem de öyle der çok zayıf çok zayıf kızimin kilosuda iyi ama 
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Bunun kıskançlıkla ne alakası var onu anlayamadım. Belki gözüne zayıflamış gelmiştir. Annem de bana her gördüğünde zayiflamissin sanki der. Halbuki kilo almisimdir. Binsure gormeyince insana bazen öyle gelir
(2,735 puan) tarafından
Bu benim annem :) 5 kilo alır giderim, zayıflamışsın sen der. Bir de ikna olmaz
(15,023 puan) tarafından
Annelerin gözünde hep bebek kaldığımız için heralde agdgsgs
(2,735 puan) tarafından
Galiba. 174 boyum var 61 kiloyum. Kadın bana küçücük kalmışsın diyor :) Ne kadar küçük olabilirim ki :D
(15,023 puan) tarafından
Fafsgsgsgsbaba
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Kıskanma değil de büyükler biraz abartmayı da severler. Benim annem bile her gördüğünde hiç büyümüyor kaşık kadar der ben oralı olmuyorum iştahlı değil çünkü gözüne öyle gelmiştir 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Bu kıskançlık değil bacım bu adetten artık denmese olmaz :)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Dur kız benimki her gördüğünde zayıfladı diye eti mi yumusamis ne öyle bir kelime kullanıyor çok sinir edici valla :)
0 oy
(624 puan) tarafından
Söylemesi hos olmamış tabii ama biz gelinlerede kaynananin  soyledigi daha cok batmıyor degil hani benimde kaynanam soylese bende çıldırırım ama daha  2 gun once bir suredir gorusmedigim bi arkadasim kızımı görünce zayıflamış dedi bende boyu uzuyor dedim hic ustunde durmadim kaynana dese gözümüz döner;););):)
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Kaynanalarin hepsi ayni model galiba. Benim kız da yaşına göre kilosu iyi 2bucuk yaşını geçti 14.5 kg oldu, her geldiğinde zayıflamış canım yavrum vah vah der.. bir de her telefon açışında torun nasil demek yerine hasta mı der ağzını hayra açmaz sagolsun.. pek takılma He de geç bosver
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Konunun kıskançlık ile ilgisini anlayamadım 
0 oy
(351 puan) tarafından
Bu kaynanaların genetik gen bozuntusu mu var neci yemin ederim hepsi mi aynı olur çekemezler bacım yaranamazsın
0 oy
tarafından
Bence hiç ama hiç tinlama bosver boş tenekeden çok ses cikar
0 oy
(271 puan) tarafından
Bişi diimmi takma:) hepsi aynı değişmezler bizi öldürürler üstümüzede toprak atarlar sonrada ay ***** yattın dıye ordada karışırlar:) boşver daha çok genciz sıyırmak için takılmaya gelmez bukadar :) 
0 oy
(159 puan) tarafından
Sende Laf Sok Bak Nasıl Bozuluyor 
0 oy
(796 puan) tarafından
Bnm kaynanam da öyle bde cocuga ymk vermiyorsun dyo bna okdr nefret ediyorum ki eşimin ailesinden 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Kız sende desene gayet normal doktordan iyi mi bilecen maşallahı var neresi zayıf gayet iyi de 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 681 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eranur (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.