0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Hiçbir yönünden şanslı değilim ...

26 Cevaplar

+2 oy
(119,340 puan) tarafından
Simdi baskasinin sansinj okuyup uzulceksin ama
(3,739 puan) tarafından
Öylede ben mutlu değilim diye başkasının mutluluğuna üzülmem ki canım herkes yuvasında mutlu olsun isterim
(4,983 puan) tarafından
Sevda haklı bence canm bunları duymak seni üzebilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nedennn☹️☹️☹️
(3,739 puan) tarafından
En büyük sorun ailesi fakat ihtiyaçlarimi almaz 10 TL'nin hesabını yapar herşeye bir kusur herşeye bir kulp bulur çocuk konusuna yardımcı olmaz elime doğru düzgün para vermez montum yoktu kışın dışarı çıkma gerek yok dedi almadı mesela
0 oy
(12,650 puan) tarafından
İlk evlilğimde şansı bırak eziyetti herhangi 

Şimdi çok şükür hiç umudum yokken çıktı mutlu ettı 
(3,739 puan) tarafından
Haklsiin kuzum
tarafından
Şirinem nasılsın? Bilmiyordum yaa. Genceciksin. Nasıl oldu niye ayrıldın çoçuk varmlydl? Ne kadar süre sonra evlendin.
(12,650 puan) tarafından
@zeynepA iyiyim tatlım sen  nasılsın?
Gençliğim gittı 30 oldum jsdssggg
17mde evlendirdiler memlekette çoçuk olmuyor sorun sende diye bitti evlilik.  Ve babam öncü oldu kızımdan kaynaklı ise boşasın evlensın demiş eskı kocam için.  Boşandık  Üniversite okuyordum bitırdım çalışmaya başladım ilkokul öğretmenı olarak.  Ayrılmişiz o kadar zaman olmuş oğlu eve gelmediği gün iş yerıme gidip rezil ederdi kaynanam.  Canıma tak etti teyzeme geldim İstanbul'a 2016de. Diploma geçmiyor denklik yok protez tırnak mikrokaynak saç eğıtımı aldım teyzemin işyerınde çalıştım kiz arkadaşım biriyle çıkıyordu arkadaşi diye tanıştırdı bizi.  Onlar ayrıldılar biz çok şey atlattık kopmadık. Ayrıca Sorun bende değilmiş çok şükür kızımız oldu 3aylık olacak.  Eskı kaynanam rezil ederdi her yerde şimdi kaynanam iki gün beni görmezse hemen aldırır evden öz annemi aratmaz çok şükür
Ne dil dökesim varmiş jsgjşijhh
tarafından
Canım çok şey atlatmışsın. Ama öyle bir adamdan iyi ki de çoçuk olmamış. Allah biliyormuşda vermiyormuş. Bu güne şükürler olsun. Allah huzurunu daim etsin.
(12,650 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️♥️♥️
Her gün şükür ediyorum
0 oy
(381 puan) tarafından
Eh iste diyim. Ama çok şükür tabiki beterin beteri var. Duzeltiyorum o zaman memnunum kendisinden. :)) 
(3,739 puan) tarafından
Hep mutlu olun siz inşallah
(381 puan) tarafından
Amin canım hepimiz inşallah
0 oy
tarafından
Şükür elhamdülillah benden sorun çıkmasa ondan cikmaz zamaninda yapti ama cok şükür gectiii diyelimm cok kıskançti cok cokkkk
tarafından
İnşallah
Seninde canim sabır sabir imtahan dünyası Rabbim kolay eylesin inşallah
(503 puan) tarafından
@may00 ne kadar zaman sonra geçti benim eşimde çok kıskaç cok bunalıyorum:(
tarafından
Ahhhh canimmm yaaa eminmisin duymaya hazirmisinn bunuuu
tarafından
Çok uzun sürdü şöyleki 38 benden dim 40 bazen 42 giyerdim esim dikiyodu hdhdhh başımı önden yapsam kiyamet kopardı. Etek giysem ayri dert pantolon giysem bi ayri dert bir yere gitsem 3 gün önce sinden söylenecek bey efendiye bir yere gidince acep nere baksam ne konuşsam ayağımi nereye koysam elimi ne etsemm ayyyy cok zordu cokkk perdenin kenarı acikmi kapiyi bakmadan mi actin pazara gitme markete gideriz  vs vs amannn ayyy ömrüm gitti ömrüm
tarafından
Mutluanne 22 yıllık evliyim 5 senedir daha iyiii karışmıyor artik simdi giyesim yokkk gezesim yokkk
0 oy
tarafından
Neden şanslı değilsin 
(3,739 puan) tarafından
İhtiyaçlarımi almaz çünkü mont almadı bana mesela evden dışarı çıkmazsan giymek zorunda kalmazsin dedi annem aldı üzüldü halime 10 TL verir süt alirm ne yaptin10 TL yi der hiç bir sözüme lafima değer önem vermez hep kendi haklıdir çocukla ilgilenmez bile çok yoruldum artık
0 oy
(1,946 puan) tarafından
İlk 2 sene şanslı hissediyordum qma son 2 senedirde şanssız hissediyorum tamamen değişti anaci oldu sinirli ofkeli halden anlamayan o.dun bir adam öldü o sevgiliyken tanisdifim adama değil bir başkası sanki 
(3,739 puan) tarafından
Off off su degismeler anaci olma huyları olmasa...
0 oy
tarafından
Çok şanslıyım bin şükür rabbim bir gün eksik etmesin hayatımızdan ❤️.

Sen neden öyle düşünüyorsun canım ☹️
(3,739 puan) tarafından
Hep mutlu ol emi... Bana kendimi sürekli değersiz hissettirir sürekli hakaret aşağılayıcı laflar :(
tarafından
Kıyamam.
Her kadın mutlu olmayı hak ediyor.
Erkekler bir bilseler kadınlar onlar için neler yapıyor, nelerden vazgeçiyor ahhh bilseler böyle huzursuzluklar hiç olmaz.
İnşallah değerini bilir canım. Rabbim kalbine merhamet sevgi versin de senin değerini bilsin inşallah ❤️
0 oy
(5,865 puan) tarafından
Elhamdülillah şanslı sayıyorum kendimi.. Mutlaka var eksiklerimiz kavgalarımız ama hallediyoruz yuvarlanıp gidiyoz işte :) 
(3,739 puan) tarafından
Dilerim hep mutlu olun...
0 oy
(7,411 puan) tarafından
ıyı şükür daha beteride var
(3,739 puan) tarafından
Hep mutlu ol isterim canım
0 oy
(103 puan) tarafından
100 de 67 şanslıyım
(3,739 puan) tarafından
Çok mutlu ol isterim..
(103 puan) tarafından
Hepimiz İnşəAllah canım
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm 
(3,739 puan) tarafından
Amin inşallah canım sende hep mutlu ol emi..
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(1,405 puan) tarafından
çok şükür bin şükür.  ilk yıl zordu ama. 

durumle ayranı aynı anda bitirmek kadar şanlı  diyelim  :) 
(3,739 puan) tarafından
Anladım canım hep mutlu olun inşallah
(1,405 puan) tarafından
hepimiz inşallah.  ama böyle düşünme sen farkında değilsindir.  sürekli yengem de böyle isyan ederdi sonra beterin beteri başına gelirdi farkına varırsdi.  dua et duzelirsinzi
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Sorunları anlatsam ne diye bu adamla hála evlisin dersin.

Aşkımı anlatsam hayran kalırsın. 

Yani ne görmek istediğine bağlı.
(3,739 puan) tarafından
Anladim canım ama hep mutlu ol isterim
tarafından
İnşAllah sende canım☺️❤️
0 oy
tarafından
Sen şimdi hiç mutlu deilim yazmissin seni üzen postlar çıkar karşına boşver bebegim imtihan dünyası bu dünya 

Elinde olanlara şükret verisini ***.tir ettt
(3,739 puan) tarafından
Ben herkes yuvasında mutlu olsun isterim kimsenin yuvası yıkılmasin
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Dünyaya her gelisimde onunla evlenmeyi isteyecek kadar şanslıyim ❤️
(3,739 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim canım
(1,039 puan) tarafından
Umarım senin eşinde kıymetini anlar ve  sana hakettiği sevgi saygı ve değeri gösterir
(3,739 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
tarafından
Eşim dünyadaki ennnnn büyük şansim ♥️
(3,739 puan) tarafından
Çok sevindim canım senin adına hep mutlu olun
tarafından
Aminnn ins❤️
0 oy
tarafından
Herşeyi ile mükemmel bir eşim var her ailde olur maddi zorluk önemli olan berbr kalkmak luks yerde yemkte yedik ,acta yatık , elektrikmzde kesildi , alışveriş te yapamadık ama hep omuz omuzaydik hayatki tek iyikim birde kızım tabiki 
(3,739 puan) tarafından
Ya çok sevindim senin adına canım
0 oy
(91 puan) tarafından
Onu suçlamıyorum ... Yanlış eğitilmiş eskiden suçlardım ... Ama sevgi görməmiş biri sevgi veremez bunu anladım ... Hataysa benim hatam doğru eş seçmeliydim
(3,739 puan) tarafından
Bazen seçimlerimizin sonucunu böyle ödüyoruz işte
(91 puan) tarafından
Aynen tecrübe hata yapmadan kazanılmıyor
0 oy
(520 puan) tarafından
Cok şükür her yönden şanslıyım diyebilirim. Bazen tasvip etmediğim şeyleri tabii ki yaşıyoruz ama oda hayatın tuzu biberi. Buna şükür 
(3,739 puan) tarafından
Hep mutlu olun inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 618 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 362 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 363 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu