0 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızımın köpek dişleri çıkıyor gece uyumuyor nerdeyse kaç gündür iki gündür de ateşi çıkıyor kontrol altında düşünüyorum dün gece kızım 2.5 da yattı 4 de kalktı bende salonda durdum yatak odasına goturmedim sabahtan beri onun tribini atıyor eşim bende normal zamanda tartışmada falan bile yatak ayırmam sevmem öyle şeyleri ama rahat uyusun çocuk uyumuyor diye gitmedim burda okuyorum eşi gidip salonda yatanlar falan var yani niye bu kadar büyütüyor anlamadım bunu  

33 Cevaplar

+2 oy
(1,277 puan) tarafından
Eşim bu konuda anlayış gösterir bana ya eğer oğlum huysuzsa salona geçerim
tarafından
Benimki başına dert arıyor galiba rahat rahat uyu işte valalhi ne bileyim
(4,157 puan) tarafından
:) bizmkide atesliyken der sen cckla yat ben salonda yatayim diye de kizarim ki ne gerek var sende yerinde yat cck ortamizda yatar.
tarafından
Yok bu çocuk uyaniksada odada olacak
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benimki de bu konuda hassas dır bazen oğlum sabaha karşı uyur bende koltuk da uyuya kalırım gelir uyandırır kalk yatağa diye 

tarafından
Demekki tek değilim
+1 oy
(3,475 puan) tarafından
Şu ayrı yatma beraber yatma konusu eminim bi bizim ülkemizde bu kadar abartılıyodur çok saçma koyun koyuna yapışık ikiz gibi yatmak aslında en mantıklısı herkesin kendine ait yatağı olması. 
tarafından
Oyy daha bide ayrı yatak olsa neler neler :) ben birlikte uyumayı seviyorum ama çocuk huysuzken gittim diye trip atması çok saçma geliyor
(475 puan) tarafından
Ama sizinde hoşunuza gidiyor belliiki trip atması
+1 oy
(1,706 puan) tarafından

Benim esimde öyle ben yatağa girmeden girmez yatağa :D kaç gündür hastayım salonda uyumak istiyorum eşime de bulaşmasın diye tepemde azrail gibi bekliyor sen olmadan uykum gelmiyor diyo:D düşün ki oğluma doğuma gittim ablasını eve gönderdi kendi refakatçi olarak kaldı kıvrıldı yanıma sabaha kadar iki büklüm uyudu:D  değişik bir kocam var :woot:

tarafından
Aynısından bende de var ya kimisi hiç önemsemez bizide cinsi bulur
(1,706 puan) tarafından
Üç yıl oldu hala görümcem dalga geçiyor eşimle:)))
tarafından
Geçer tabi :D
(1,706 puan) tarafından
:)))))
+1 oy
(281 puan) tarafından
Bnim eşimde bende bu konuda çok hassasiz dün gece kızım rhatsizdi odasında kzimla uyuyucam sen ytakta uyu dedim kabul etmedi yere yatak açtı beraber uyuduk bi iki kere tv karşısında uyudu tepkimi koydum ve ikimizde bu konuda dikkat ederiz ki ilk zamanlar ne ben ne de o beraber yatamıyorum garip geliyordu briyle uyumak zorlandık ama asla ytak ayırma gbi bi drum dsünmedik
tarafından
Bende çocuk uyumuyor diye zaten ama tripten tribe girdi
(281 puan) tarafından
Cocuk sadece sen tek yapmadın onunda cocugu bsy olmaz uyansın zorluğu oda çeksin yoksa ona cektirmezsen kıymete binmezsin
tarafından
Yok zaten o çocuk için hiç ayrı yatmaz
+1 oy
tarafından
Benimkide sevmiyor canım kızıyor bazen çocuğun yanında uyuyakalıyorum trip atıyor vala eskiden pek umursamazdi da değişti baya yanında göremeyince canı sıkılıyor ben de ayrı yatmayı hiç sevmem ya
tarafından
Bende yatmam da işte oda uyusun diye gittim  yemedigim trip kalmadi
tarafından
Benimki zaten uyanmıyor normalde de uykusu çok ağır hatta bazen bu yüzden çocuğun odasına kaçıyorum alarm sesi yüzünden kardeşim eşi uykusu hafif diye çocuk doğdu ayrı uyudular ikinci oldu halen ayrılar dört beş senedir böyle şimdide ağlar üzülür alıştırmayacan ya
tarafından
Yok ben hiç ayirmadim çocukta ama şimdi diş ağrıları falan işte huysuz
+1 oy
(3,348 puan) tarafından
Ben kocamla  bir ömür yatmasam  sesini  çıkarmaz  her  zaman  sen rahat uyu der   sevgisizlik değil aşırı beni sever horluyor  diye  bazen odaya geçip yatar kiz8m ben kalkıyoruz  diye
tarafından
Benimkide bazen hroluyor ama kızım hiç aldırmıyor bende öyle de o çok takık buna
(3,348 puan) tarafından
Benim kızım direk kalkıyor 6 aylik
tarafından
Benimki Allah'tan dediğim gibi sesi takmaz
+1 oy
(4,554 puan) tarafından
Ağzına kürekle vur kız huzsuz olunca kendinin gidip kızı ile yatmadı lazım bide hamilesin neyin tribi bu 
tarafından
Valla bende anlamadım ayda bir defa ayrı yatsak hemen trip
(4,554 puan) tarafından
Tam tersi olması lazım bence :)) ben kızı ile uyuyup kalınca gidip uyandiriyorum :D
tarafından
Bu işte bir terslik var canim :ad
+1 oy
(12,945 puan) tarafından
Geçerli bir sebep varsa bir şey demez ama benim eşim genelde bu durumda derdini beraber çekelim ister triple kavga ile ayrı yatsam sorun olur çünkü ne olursa olsun ayrı yatma fikrine karşı 
tarafından
Bende karşıyım ama o rahat etsin diye gitmedim bilsem birkair uykusunu bolerdim
+1 oy
(2,672 puan) tarafından
Benim eşim gece işten geliyor yerine yatıyor yanıma. Sabah çocuk 8 de uyandığında salona geçiyor her gün. Ben de o da hassasiz. Bence ne olursa olsun ayrı yatma ya da haberi olsun
tarafından
Kız yatmadım ki zaten sorun o hiç uyumadı kızım :)
(2,672 puan) tarafından
Hee o zaman haklisin
+1 oy
(680 puan) tarafından
İlk zamanlar işimin bitmesini beklerdi şimdi salonda uyuyor biraz uyuduktan sonra ben yatacağım deyip gidiyor zaten yatıyordun diyorum sen ne zaman yattın falan hiç umrunda olmuyor eskisinden demek ki... 
tarafından
Ay ama insan da rahat rahat iş yapmak istiyor
(680 puan) tarafından
O konu da ben rahatım:)) verin çocukla ilgilensin madem ayrı yatmıyorsa
Bir benim adam ö.. Galiba yayagın ortasında yatmayı özledim der :D
tarafından
Kız kalkar gece uyansa çocuk sanki emzirecek asffaf
+1 oy
(1,123 puan) tarafından
Ayyy ya bu benim eşim olabilir sabah erken kalkıp işe gidiyor ben sonuçta çocuklarda sonrasında yatıyorum ama buna eşimi ikna edemiyorum benimle birlikte çocukları yatırmaya çabalıyor saat 1 de olsa aynı 9 da sen git yat diyorum olmaz sensiz girmem yatağa diyor
tarafından
Benimkide öyle ya temizlik yaparım gece kızım yeni uyumuş olur zorla yatağa goturur
(1,123 puan) tarafından
Aynı hayta gitmemekte ısrar edersem gelir benle o temizliği yapar yine beraber gideriz bazen bunaltıyor
tarafından
Evet bazen bunaliyor insan ya
+1 oy
(119,247 puan) tarafından

ben oturma odasinda yatsam gelir yanima kivrilir :( cok ozledim bi basima rahayca yatmayi

tarafından
Ahaha neyseki tek değilmişim :D
+1 oy
(124 puan) tarafından
Küs olsak bile aynı yatakta yatarz bu konuda baskıcı, sırf başka odaya gitmiyim diye kapıyı bile kitler o derece yani.
tarafından
Demekki var böyle eşler
+1 oy
(2,870 puan) tarafından
Ayy büyük oğlum doğdu zaman 8 ay ayrı uyuduk ben salonda yattım eşim yatak odasında uyudu

Şimdi kızım doğdu ben yatak odasında eşim salonda uyuyor

Hiç sese gelemiyor

Uykusu hafif kızım hiç uyumaz 

Bazen diyorum beraber yatsak ne iyi diye 

Ama çok yoğun işi var sonra neyse diyorum
tarafından
Benimkide yoğun işi kendi isi ama yorucu sonuçta uykusuz kalıyor ben 8 ay ayrı yatsam kıyamet koparır bu
(2,870 puan) tarafından
Eyvah kız
Yat gitsin
Sen eşini düşünerek salonda uyumuş sun
Eşin sürat asmış
tarafından
İyilik yaramıyor bacim
+1 oy
(1,016 puan) tarafından
Bence bu bir nimet bunun farkında değilsin. Maşallah. Çünkü gerçekten erkeklerde ayrı yatma olaylarında bir yerden sonra soğumu sonrasıında alışma oluyor.. biz misal 4 yıldır ayrı yatıyoruz. Çocuktan dolayı ayırdı 5 yıl oldu hala ayrıyız. Artık alıştık birlikte yatmıyoruz ama dini olarak yatak ayırmak doğru değil.... Seninki bir tık abartmş olabilir:)) Allah muhabbetimiz daim etsin
tarafından
Üzüldüm ama onca sene ayrı yatılır mi ben birkaç defa kızım uyumuyor diye salonda yattım öğün bişey demedi mesela sonra başladı bu ne biçim evlilik diye
(1,016 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Ama misal ayırdığımız dönemlerde cinsel hayatımız hatta normal hayatımız aktif olsaydı belki eşimde istemezdi karşı çıkardı. Ama abartmıyorum cidden oğlum 2 buçuk yaşına kdr gece hep ağlardı uyanırdı 5 kez rahat uyanırdı saatleri sayandım her gece uyanıp ağlayıp 2. Çocuğa tövbe ederdim;( gazı 9 aya kdr aktif şekilde sürde dişi de 2 buçuk yaşına kdr sürdü . Ama şimdi çok iyiyiz yatağa ise kırgınım yatıyorum ya da yatamıyoruz ikimizde. Alışkanlık oldu. O yüzden eşin haklı, dini olan hiç birşey de zarar yoktur, evliliği ciddi anlamda manevi olarak ayakta tutan o beraber uyumadır. Zaruriyet dışındaki ayrı uyumayı saymıyorum
+1 oy
(11,093 puan) tarafından
Kız sen daha ne istiyon yaa :D iyidir iyidir hassas olması seni önemsiyor yanında istiyor ne güzel işte. 
tarafından
Tamamda yani hani bu kadar da abartmak şey biraz bir defa ayrı yatsam beş kavgada söyler:D
(11,093 puan) tarafından
Sen tatlı dille halledersin bence ;)
+1 oy
(1,121 puan) tarafından
Geçen hafta aynı meseleyi yaşadık kızım çok atesliydi yatak odası çok sıcak oluyo bende dedim salonda yatym çocukla orası daha serin dedim bir ton trip yedim 
tarafından
Demekki var bundan :)
+1 oy
(5,603 puan) tarafından

Kavga tartışma dışında sesini çıkarmaz hatta sevinir oğlumu alıp salonda yatsam öyle bir durum da:D

tarafından
Ahahahah :D yok kavgada falan ben yatmam zaten oda yatmaz ama ne bileyim çocuk uyumuyor bari uyusun dedim ay bu ayda bir defa ayrı odada yatsam onu beş kavgada söyler
(5,603 puan) tarafından
Biraz hassas demek ki enişte bey :-):-)
0 oy
(4,631 puan) tarafından
Valla karsta kalıyordum arka odadin peteği hiç yanmiyorfu ben kızla salonda yattım 7ay esim yatak odasında bazen ateşi oluyor ya ds benim dizim tutuyor zerre uyuyamıyorum donemiyorum da rahatsız edecem diye kendi gider hiç problem de yasamadik
tarafından
Ne bileyim benimki de fazla abartıyor

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 826 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (799 puan) tarafından soruldu