0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından
Kızlar 5 aylık bir kuzucuğum varr ya bugün komşularla toplandık biri bana dediki hamileymişsin sağlık ocağına gitmişsin dedi bende aaaa öyle miymiş benim niye haberim yok fln dedim  geri dediki ne saklıyorsun anası belli babası belli dedi bende yok bilmiyorum bilsem niye gizlim ama inşaAllah yoktur Allah istiyenlere versin dedim moralimi çok bozdu kipriklerin çift duruyor deyip durdu regl günümü unuttum gunleer geçmez artık bu gerçek mi batıl inanç mi ya of

14 Cevaplar

+3 oy
(1,371 puan) tarafından
Müneccim b.oku mu yemiş nerden biliyormus hamile olduğunu
(171 puan) tarafından
hayyy ağzına sağlık ya Kirpiklerim çift çift olmuş da mış mış
(390 puan) tarafından
++++++++ :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nasıl yanı anlamadım :D saglık ocagına gercekten gıttın mı kan vermeye vs bunlar mı uyduruyo

(390 puan) tarafından
Sabah tekrar oku o zaman anlarsin :)
(171 puan) tarafından
Kadın kipriklerimden güya hamile olduğumu çıkardı beni yokladı evet derim diyerek ama bende yok dedim bilmiyorum dedim gerçekte bilmiyorum ama hamileliğimde kaç kişi dedi yani göz bebeğin daha canlı pırıl pırıl dururmuş kiprik çift olurmuş ondan demişlerdi bundan da onun için çekiniyorum gerçekse gibisinden
tarafından
Ay delırme ben sandım gercekten gormus ama sen soylemek ıstemıyosun, delı mı bu ınsanlar ya senı denemiş ıste
(171 puan) tarafından
Denedi de birden bire neden gerçek mi acaba
0 oy
tarafından
Anlamadim gittin mi saglik ocagina 
(171 puan) tarafından
Hayır gitmedim iş atıyor. Bana gerçek mi he dim diyerek
tarafından
Kiz sana ne diye is atiyo o zaman böyle yapan iftira da atar
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Sence gercek olabilir mi?
(171 puan) tarafından
Allah'ın takdiri canım korunuyorum ama bilmem yani
0 oy
tarafından
Ay ne sacmaliyor yok  kipriklerim halay cekiyor tovbe yarabbim 
(171 puan) tarafından
Yazın ya oh rahatlim :))
(1,736 puan) tarafından
Hahahahaah:) :)
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Yahu ne yiyip içiyorsunuz komşunuz sizden daha mı iyi biliyor bide bunu soruyorsunuz?
(1,039 puan) tarafından
Cevabını bildiğiniz şeyleri yazmak nasıl rahatlatıyor ki  bende bunu anlamıyorum
(171 puan) tarafından
Bilmem sizin gibi katı değil herkes ondandır
(1,039 puan) tarafından
Bu mu katılık :))
(171 puan) tarafından
Size ne sorarım sormam hamileliğimde sakladım ve diyen çok oldu haliyle endişelenip yazmak istedm yazdm ve bi rahatlama geldi saçma geldi değil mi dahil olup yazmayın bu kadar basit
(1,039 puan) tarafından
Olur :)))
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Bence  batıl inanc ama bi komsumla ben yeni hamileyken daha kimse bilmezken asansorde karsilastik yuzume bakti hamilemisin dedi sok oldum yoook dedim oan. Kirpiklerinden anladim demisti. Suan seni korkutmak icin demiyorum canim. Ama denk geldi bence. Seninde hakkinda hayirlisi oolsun istediğin zaman olsun insaAllah.
(171 puan) tarafından
Amin benimde hamileliğimde bir çok kişi dedi bunu ondan dolayı rahatlamak amaçlı yok denir diye yazmak istedim
0 oy
(564 puan) tarafından
Ay ne gerizekalı insanlar var diyesim geldi birden. Hayırdır kocamla aramızda mıydın işi görürken diyecektin kalacaktı öyle. Tövbe estağfurullah hadsiz ya 
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe insanlar nelerle uğraşıyor 
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Ayy gülesim geldi tövbe estağfurullah niye moralini bozuyorsun kirpiklerin birleşti diye hamile sence kalınır mı delinin biri birşey demiş işte salla gitsin. 
0 oy
(2,054 puan) tarafından

:D güldüm valla 

0 oy
tarafından
Ay bende oğlumun sünnetin de beyaz tül elbise giydim tülde normal den kilolu durdum zehirlenmistim mide bulantım çok vardı teyzeside diyo hamile kesin niye söylemiyosunuz gizliyosnz bilmem ne millet her halta burnuna sokmaya meraklı hamile olsa bı insan neden gizlesin anası babası belli millet laf arıyor kendine
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Belliki senden laf almaya çalışmış klasik meraklı melahat tipinden.    Inanma kız batıl inanc valla
(171 puan) tarafından
İnşaAllah ne dim Rabbim istiyenlere versin
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun haberin yok ama hamilesin:-D
(171 puan) tarafından
Hayır yaaa :(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 512 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy