+3 oy
435 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Önceki postumda eşimin sabah saatinde bana poğaça getirmesi çok hoşuma gitti mutlu oldum paylaşmak istedim mesele poğaça yapması değil benim için ailemde eşine karsı bugüne kdr hiç öyle davranışlar görmedim eşlerini hizmetkar gibi görürler benim için asıl konu eşimin o saatte beni düşünmesi incelik yapması kalbimi yumuşattı bakıyorum kimi bizene çokta önemliymiş olan var olmayan var o saatte poğaça mı olur ya bilmem ne dalga gecer gibi konuşuyorlar arkadaşlar her posta yorum yazmak zorunda değilsiniz bayan arkadaslar aldatma şiddet kaynana postları açtığında sevinmiyoruz Allah hidayet etsin huzur versin demekten baska bişi gelmiyor elimizden insanların dertlerini kendinizle kıyaslamayı bırakın insanların kalbini kıracagınıza çıkışa basın gecin fikriniz olmayan postlara konuşmak için konusmayın kadın kadına böyleyse erkek neler neler yapar üzücü seyleri gördümüz kadar mutlu tablolara da ihtiyaç var belki ben yanlışım görmemişler gibi geliyorum size görmedimde ztn ilk evliliğimde hep şiddet aldatma hakaret eroin rezillik herseyi yasadım hayatımda ilk defa değer görüyorum Bi erkekten bu değeri ne babamdan ne abilerimden ne ilk evliliğimde görmedim kötüyü görmeyen iyinin değerini bilmezmiş lütfen biraz daha dikkatli davranın hemcinslerinize karsı

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ayy şöyle bir posta baktım da tamam paylaşın ama milleti hasetlendirmeden mı dersin,amaan poğaça çok bir şey sanki diyenler mı dersin,bize ne diyenler mı dersin.gercekten bu insanlar çok tuhaf mutlu insan görmeye tahammül edemiyorlar
(875 puan) tarafından
Aynen öyle yani kadın mutluluğunu paylaşmış değerli hissetmiş kendini ve kadının kadına yaptığı yorumlara bak illa herkes kötü bir hayat yaşamak zorunda veya kötü olaylar anlatmak zorunda sanki
tarafından
Kocası ile ilgili dert anlatsaydi eminim böyle yapmazlardi.mutlu insan mı hurraaaa laf söyleyelim pesindeler
(875 puan) tarafından
Ya cidden öyle mutlu birini gördüler mi hemen saldırı moduna geçiyorlar
tarafından
Allah çevremizde göstermesin böyle insanları inşallah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bacimli konusan varoş tipler var her postta hem linc edip birde yanina bacim kelimesini koyuyor 

Eşinden değer görmemiş aile sevgisi görmemiş kadınlar burda mutlu postlari görünce cirkeflesiyorlar
tarafından
Allah hidayet etsin bazen bazı postları okuyorum sinirlensemde üzülsemde içimden Bi dua edip geçiyorum ne kınarım nede üzüntüsüne üzüntü katarım mutlu Bi post görünce kendim yasamıs gibi seviniyorum
(2,871 puan) tarafından
Sakin ol bacım kimsenin eşiyle ailesiyle mutlu olup olmadığını bilemezsin olumsuz bı yorumda söyleyeceğiniz tek şey bu :) herkes bişey yazar göze almıyosan paylaşmazsın illa yazdılar diye destek olamaz kimse
tarafından
Bacım ne diyon bacım :D
Allah her yuvada mutluluğu huzuru daim etsin Bacımmmm:D
(2,871 puan) tarafından
Bacın kurban :)
0 oy
(12,952 puan) tarafından
Ota b.oka muhalefet olmayı seven insanlar çok canım canını sıkma sen rabbim daim etsin inşAllah. O diyenler omurlerinde kocası getirip bir poğaça almış mi diye sormak lazım da neyse 
tarafından
Allah daim etsin yerine bundan bizene demeyi ne sanıyolar anlamıyorum gerçekten üzülüyorum öylelerine
(12,952 puan) tarafından
Burda öyle şeyler paylaşıldı ki hiç birisi de birşey demedi affedersin bir poğaça başkası için küçük senin için büyük olabilir bunu anladıkları zaman hayat daha da güzelleşecek
tarafından
Düşündüm yorumları okuyunca arkadas ben görmedim ne babam Bi gün aldı ne abim ne ilk eşim hep hor görüldüm ömrümde ilk defa Bi erkek karım kustu gece acıkmıştır diye düşünen Bi incelik gördüm beni kaldırıp al susamıssındır bile dese yine ucarım sevinçten
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sen niye takıyorsun milleti bosversenre bak ne güzel kocan sana deger veriyor hep mutlu olun kıskanç haset insanlar onlar sallah gitsin :))
tarafından
Öyleleri her daim insanın moralini bir tık düşürüyor halbuki konuşmak için konusmadan çıksalar daha erdemli olurlar
(4,961 puan) tarafından
Sende saklı kalsın ozaman canım kocan getirdi sağolsun ama okumuyo musun ne kötü seylwr yaşayan kadınlar var illa göz değer cekinmiyo musun yazswn ne yazmwsan ne
(4,961 puan) tarafından
Bende öyle biktim dert okumaktan ama hayatta yasanio hepsi, onlara bişey olmaz ama göz denen bişey var boşver
(1,918 puan) tarafından
Hicte düşürme aksine hep kocani paylas
0 oy
(17,683 puan) tarafından
Bunuda mı linçlediler ya yuuuh
tarafından
Malesef kadının kadına olan düşmanlığı ilelebet sürecek
0 oy
(2,507 puan) tarafından
Kız o insanlar evlerinde mutsuz eşinden sevgi değer görmeyen tipler ciddiye bile alma he de geç 
tarafından
Kız bu kadında 5 aylık 2. Evligi ilktn çocuğu var ilk gece hamile kalms falan filan yanı daha muc muc zamanı
0 oy
(12,559 puan) tarafından
Okudum postunu hasat edecek bir şey yoktu sevincini paylaşmişsın ne var bunda. Takma canım burdakı negatif yorumları
tarafından
Gerçekten insan sırf bişi yazmak için konusuyoya çok şey denilmesi lazımda Allah ıslah etsin
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Aman boşver görme öyle yorumları. Ben de sürekli mutsuz postalar okumaktan ciğerim soldu birazda mutlu olan insanların postlarini okuyalım :D

tarafından
Ben mutlu Bi post görmeye hasret kaldım burda görünce kendim yasamıs gibi oluyorum
(1,361 puan) tarafından
Aynen valla hep mutsuz hep mutsuz. Artık okumaktan sıkılıyorum. Okumak istemiyorum ama merak ediyorum. Okuyuncada üzülüyorum elimden bişey gelmiyor.
0 oy
tarafından
Yaa burdaki kötü yorumları okuyup neden gününü mahvediyorsun okuma hile kötü yorumları boşver sal gitsin kocan seni düşünmüş almış gelmiş sen mutlu olmuşsun gerisini takma bacım mutluluğunu yasa buradakiler kim ki seni uzmelerine izin veriyorsun sen mutluluğunu yasa 
tarafından
Üzüldüğüm yorumları değil kuzum kadının kadından bu kadar haset duyup linçlemeleri siz hemcinsinizi sevemiyosanız erkekler her zaman daha beterini yapmaya devam edecek
tarafından
Boşver takma onları sen eşinle mutlu olmaya bak
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ezik bir psikoloji ve mutsuz zihinler zehirli dile sahip.
tarafından
Kesinlikle
(2,062 puan) tarafından
Birde şey o bahsettiğiniz tipler var ya hah işte onlar. Biri aldatılma kaynana şiddet veya başka bir olumsuzluk içeren içerik paylassa altına Kendk hayatinj kiyasliyor ve mutlu oluyor.
İnsan değilde insaniyet önemli
İnsaniyeti bulunan bireyler hüzne ortak mutluluğa yine ortak olur.
...
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Valla senin poğaça postunu görmedim ama diğer açtığın konular sinir bozucu 
tarafından
Herkes herzamn doğru adımlar atmayabiliyo yanlışlar yapabiliyoruz çoğu postumda yanlış düşüncelerimin farkına vardıgımda oluyor elbet
0 oy
tarafından
Ya boşversene eşin işi gereği poğaçada yapsa senin için gece kalkmoş yapmış ne güzel düşünmüş eşine değer veren insanları gördükçe mutlu oluyorum ben, kafana takma yani bunuda kıskanmışlar ya pes diyorum burda sadece şiddet aldatılma mı anlatılcak insan mutluluk paylaşıcak tabikide.
0 oy
(9,527 puan) tarafından
Aman birde uyarı vermişler çok komik boşver sen onları istediğini paylaş bu arada gebeyim benimde canım poğaça çekti kız yapayım hemen :)
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Canım genelleme yapmak istemiyorum ama insanların geneli öyle mutluluğu çekemiyorlar ne olmuş yani 2.evlilikte bari bırakın mutlu olayım diyeydin. Ben öylelerine cevap bile verme gereği duymuyorum çünkü amacı belli sinir bozmak bosver köpek havlar havlar susar 
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama post açarken karşı görüşlere de açık olmanız lazım hemen rencide oluyorsunuz herkes siz gibi düşünecek değil eleştiriye açık değilseniz post açmayın herkes fikrini söylemekte özgür 

Kimine göre gereksizdir açtığın post ben görmedim o postunu bilmiyorum bu kadar önemsemeyin burayı herkes sizinle aynı düşünmek zorunda değil buda yeni moda oldu rencide olunca hemen böyle post açıyorsunuz sır millet haklısın desin diye 
tarafından
Kusura bakmayın da kadın orada fikrini söylememiş mutlu olduğunu bı anı paylaşmış.amaan poğaça alt tarafı,bize ne bundan, paylaşıyorsunuz ama hamileyken bunları yasamayanlar var onları da düşünün demek karşı görüş olmuyor ama
0 oy
(49 puan) tarafından
O kadar sıkıntı çekmişsin şimdi mükafatını alıyorsun rabbim mutluluğunuzu bozmasın ♥️ emin ol o boş konusanlarin hayatı bizimkinden binbir beterdir yani bana bile demediklerini bırakmadılardi hatta bende dün bu yüzden post açmıştım gerçekten artık çok hadlerini aşıyorlar acaba aynı şey kızlarının veya kardeşlerinin veya kendilerin başına gelse bu kadar öterlermiydi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 431 göst.
0 oy
16 cevap 851 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 624 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kuzunun annesi (97 puan) tarafından soruldu
+5 oy
30 cevap 909 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu