0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Bugün karşılaştığım postlarda elim ayağıma dolandi. Benimde başımdan geçti. Sosyal medya üzerinden aldatıldım. Evliliğimin ilk senesi hemde. Yani bu erkekler neden bu kadar doyumsuz. Tehdit ettiğim günden bu yana bişey görmedim fakat yaparsa aynısını hatta daha beterini ona yasatacagimi söyledim. Yani böyle postlar görünce kendimi arkadaşların yerine koyuyorum Cok kötü oluyorum :( 

16 Cevaplar

+2 oy
(683 puan) tarafından
İhanetin nedeni olmaz. Kişilik meselesi. Ama şunu biliyorum erkekler duygu olmadan da sırf heyecana takılabiliyo ama kadın öyle değil heyecan aramıo sevgi arıo duygu yoksa ihanet etmez. Ama erkek için heyecan olsun. Ben böyle gözlemledim bilmiyorum 
(350 puan) tarafından
Heyecan olsun diye de yuvalarını yıkıyorlar işte.
(683 puan) tarafından
Allahm fırsat vermesin inşllh
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çünkü erkekler nefislerine hakim olamıyor
(350 puan) tarafından
Nefsine hakim olamiyorlarsa evlenmicekler. Hayatımızı maf etmeyecekler .
tarafından
Doğru da bunu gelde onlara anlat
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Çünkü hepsi aç köpekler!!!
(350 puan) tarafından
Kendileri kaybeder.
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Kadin aldatirsa namus davasi erkek yaparsa affet kizim buyukkuk sende kalsin bı hatadır yapmis denildigi icin bu kadar rahatlar. 
(350 puan) tarafından
Haklisin
(7,791 puan) tarafından
Kizimi evlendirmeden tembihlicem hatta esini de rabbim nasip eder de görürsem o günleri.
Bir kere elin kalkar yahut bir kere hataydi oldu basligi altinda mesaj vs bilmem bi kadinla konusursun. Kanita gerek yok kizimin bı sözü kafi bana ona da bakarim tirunlarima da kizima sahip oldun sanma kemdini rabbim bana emanet etti bende sana emanet ediyorum dicem inşallah. Oglum olursa da ogluma tembih etcem gelinime elin kalkar hataydi vs aldatirsin o kiza sahip cikarim ama sana oglum demem ben de kadinim unutma diye.
Çünkü degisim bizimle,annelerle baslicak.
(350 puan) tarafından
Aynen öyle. Kaynanam kayinbabam dövme konusunda yanimdalar. Aldatma konusuna gelincede kaynanam kocana sahip çık sık sık annenlere gitme der. Yani aldatmak isteyen her türlü aldatir yanındayken aldattı beni dedim. Yok işte bu erkek yaoar falan diyor. Aman yaparsa da kendisi kızını da beni de kaybeder dedim. Ben gudecek değilim dedim
(7,791 puan) tarafından
Heh iste tam burda kopuyo kayis dun burda bile post vardi erkekler s..sz aldatiyo ama kadin niye hemcinsine yapiyo bunu.
Ya bak bu dusunce dahi yanlis neden erkeği normallestiriyosun? S .sz olabilir kadinda s..sz yapar de gec o zmn. Bunu normallestiren cok kadin var olmamali olay bizle bitiyo aslinda
+1 oy
(384 puan) tarafından
Rahat battığı icinn
+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Aslan oğlum paşa oğlum erkektir yapar elinin kiridir vur oglum kır oğlum diye diye bı kadının canını yine bı kadın yakıyor. 

Bı çocuğa fizik kimya matematik ten çok edep haya ahlak öğretilmeli ki ne kadın ne erkek harama el göz uzatmasin.
(350 puan) tarafından
Aynen öyle öyle haklisinkj
+1 oy
(3,888 puan) tarafından
Doyumsuz ve karaktersiz oldukları için.
0 oy
(812 puan) tarafından
Mayası bozuk olduğu için güzel bir yuva eş evlat mideleri kaldırmıyor demkki karaktersizler 
(350 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(2,136 puan) tarafından

Küçükken göster bakayim pi.pini amcalara diye büyüdüler çünkü:woot:

(350 puan) tarafından
Hahahahahah pi.pileri batsın
0 oy
(119,248 puan) tarafından
şerefi olmayan yapiyo
(350 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
tarafından

1. Allah korkusu yok

2. Vicdan yok
3.sü de şerefsizlik kanlarına işlemiş
(350 puan) tarafından
Allah bütün erkeklere hidayet versin
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Hiç dayak yemedikleri için ayağından balkondan aşağı salla bakalım bidaha yapabiliyo mu
(7,249 puan) tarafından
Yani orası oyle de ne bileyim nasil olsa susar hesabida varya evdekinin sesinin çıkmayacagini biliyor mesela aramizda kucuk bi şaka oldu bi tarafini keser eline veririm dedim azda gözü kara olucan acimican
(350 puan) tarafından
Benim ailemin arkamda olduğunu biliyor hatta ben tek başıma bile devlet olabilirim onuda biliyor. Hahahaha bende diyorum kökünden keser boynuna asarim.
(7,249 puan) tarafından
Ahaha manyak karılarız :))
(350 puan) tarafından
Kız yeri geldi dövdüm de. Bu aldatma konusunda silah bile çektim. Gözüm çok kara benim.
(7,249 puan) tarafından
Yürüü be kim tutar seni :))
0 oy
(9 puan) tarafından
Eşinin affedeceginden emin olduğu için yapıyor ki haksız da sayılmamış affetmişsiniz. (Tabi ki şartlarınız nedir, aranızdaki ilişki vs bilmeden yargılamak haddim değil) Ama bu güvenle malesef rahat batıyor onlara, aynı şeyi siz eşinize yapmış olsaydınız o da sizi affeder miydi acaba? Umarım bir daha asla yaşamazsınız ve eşiniz gerçekten sizin verdiğiniz şansı hakederek kıymetinizi bilir
(350 puan) tarafından
Affetmeyecegim biliyordu. Yalvardı yakardı ayağımın altını öptü basimda iki saat ağladı. Ailesi konuştu annemlerle konuştum öyle affettim. O beni affetmeyi bırak kapıya koyardı.  İnşallah canım. Ama erkekler değer kıymet bilmiyor malesefki
(9 puan) tarafından
Genel olarak "insan" nankör geliyor bana,herkes herşeyden heran vazgeçebilir gibi hissediyorum :) o yüzden 2 evladım dışında hayatımda herkes heran çıkabilir :)
(350 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Evlatlarımız yeter bize. Biz onlara herşey oluruz.
0 oy
(657 puan) tarafından
Doyumsuz karaktersiz olduğu için 
(350 puan) tarafından
Pislikler
0 oy
(448 puan) tarafından
Erkeğine göre değişiyor sanirim herkesin eşi bir değil birde benim gibi aldatılmayan karisini seven kocaları olansa var
(350 puan) tarafından
Biz severek savaşarak zorluklarla göğüs gererek evlendik. Ne kadar emin olabiliyorsunki aldatmadigindan. Yada aldatmaya ağı anlamına gelmiyor seni sevmesi. Sorsan herkes karısını seviyor ama yine aldatiyorlar. Bu kadar emin olma bence. Güvenme.
(448 puan) tarafından
Sen güvenmiyor olabilirsin  eşine hayatım..
benim eşim bana sadık bir eştir ve çok güveniyorum aldatmak bizim lugatimizda yok canim yapanlarda beni ilgilendirmez..
Benim kirilmamdan bile korkan bir erkek kalbimi incitmeye dayanabilirmi iyikede oyle bir adamla evlenmisim allah nazarlardan kem gözlerden bizi korusun diye hep dua ederiz.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 235 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bilmesen daha iyi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 650 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Aydanm (6,203 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap