0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (733 puan) tarafından
4 5 kez kalkiyo emiyo yanıma yatırınca daha az uyanıyo dün okudum bı hemşire de uyku aracı olarak görüyor emzirmeden uyutun diye neyse ninni söyledim aramıza yatırdım bıraz mızmızlık yaptı babasının kucağında uyudu odaya geçmeden önce emzirmiştim ve daha önce yoğurtlu muz içirdim aç olmadığına eminim beşiğine yatırdım 4 gibi kalktı emmek için çok ağladı sarıldım ninni söyledim su içirdim uyudu öyle iç çeke çeke sabah 7 de uyandı yanımızdaydı bu sefer emzirdim geri uyudu vs devam etmeli miyim biraz daha dişimi sıkmalı mıyım ilerde oda ayıracam tuvalet iletişimi meme bırakma falan daha da zorlanırım diyorum bı yandan da onun hakkı Allah boşa vermedi o süt onun için diyorum yardım edin fikir verin nolur doğdu doğalı uykuya hasretim gündüz uyurken uyuyorum ama gece çok farklı 

4 Cevaplar

0 oy
(11,271 puan) tarafından
Açlıktan emmek istemiyorsa kes bence canım ama aranızda yatırmaya da alıştırmayın bu sefer omu da biraktirmaya ugrasacaksin
(11,271 puan) tarafından
Bi uçta yatak odasi öbür uçta istediğim oda var arada mutfak var aslında ama işte eşim bu :)
(733 puan) tarafından
Biraz daha bekle sen boşver :)
(11,271 puan) tarafından
Salon da iyi değil ama canim gı tv açıyoruz ışık açıyoruz gece gündüz kavramı olması için karanlıkta uyusa iyi olacak
(733 puan) tarafından
Ee beşik sizin odaya sığmıyor mu yada tv yi farklı odaya götürün biz öyle yaptık açmıyoruz zaten de önemli dediğin gibi çocuğun için en iyisini sen bilirsin tabi
(11,271 puan) tarafından
Yatak odasında ben istemiyorum canım kendine ait oda olsun gün içinde bende açmam tv akşam iste 1 2 saat açık kalıyor sadece gece de gece lambası kullanıyorum yani ışık açık yatirmiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Her damlasını içsin istiyorum ben.Gece kaç kere kalktığını saymayı bıraktım, çoğu zaman moralimi bozmamak için saate bakmıyorum. En fazla 9 ay daha uykusuz kalırsın. Ama o anne sütünü bi daha nerde bulsun. 
(2,884 puan) tarafından
Yani ben emzirmiyorum canım
Süt veriyorum market süt filan
Ama ilk önce sütten kesmem lazım
Sonra ayrı yatmaya alıştırmaya bakarım
(733 puan) tarafından
Gece yatmadan önce verirsen de mi uyanıyo
(2,884 puan) tarafından
Tabi
Mesala oğlum geçe 1 de uyuturum uyumadan önce muhakkak süt içer
1 saat sonra gene aynı yani döngü içerisindeyim saat başı kalkar süt içer birde az da değil
250 ml içer
Ben yarı yarıya su katıyorum
Belki bırakır diye ama nafile
Hatta bı ara sade suyun içine cici bebe verdim onu bile içti
Yani sütü bırakma niyeti yok
(733 puan) tarafından
Su versen sadece o kadar küçükte değilmiş hem organların da dinlenmesi lazımmış
(2,884 puan) tarafından
Onuda yaptım canım keşke içse yoooookkk
Anammm yoookkk
Bir ağlar odada dersin eti koptu
0 oy
tarafından
Bende çabalıyorum gece beslenmesini bırakmak için 

Gece kalktığında su veriyorum 
(733 puan) tarafından
Ne kadarlik sizinki kaç gündür ugrasiyosunuz
0 oy
tarafından
13 aylık olacak oğlum gece 2 kez emiyor uyanıp. Ben acıktığıni düşünüyorum zaten istahsiz dolu dolu yemiyor tek emiyor . Kıyamam ben yok disi çürür yok zararlı dediler etmese beslenme geriliği olacak o daha zor bence. İlk kızıma da biraktirmadim oğluma da düşünmüyorum 
(733 puan) tarafından
Benimki de öyle iştahlı yemiyo. Bende okudum diş postunu ondan da korkuyorum açıkçası. Kızın kaç aya kadar gece uyandı sonra kendi mi bıraktı
tarafından
Mama verdim ona 7. Aydan sonra 22 aylıkken kestim tuvalet eğitiminden Bi 6 ay önce kesmiş olayım kendine gelsin diye

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 171 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 160 göst.
0 oy
7 cevap 161 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 343 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,999 puan) tarafından soruldu