0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
En azından gece beslenmesini keseyim diyorum vir yandan da vicdan azabı çekiyorum siz ne zaman bırakdırdınız?

6 Cevaplar

0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende bu aralar düşünüyorum da gece uykusuzluktan daha başlayamadım 
(1,661 puan) tarafından
Ben uyku halinde alıp emziriyorum gecenin bir yarısı kalkıp bskıyorum kızım yanımda ... Göğüs ucumu bantladım
-Reklam-
0 oy
tarafından

15 aylik ve 4 gündür emzirmiyorum canm 

hamile olmasam emzirmeye devam ederdim 

ben geceleri uyandıkça su yada suyla karıştırdığım sütü verdim sonra mama aldım mama veriyorum gece uyurken sabah da süt veriyorum devam sütü  gündüz de çok emmiyordu zaten yemek yediriyorum 
(1,661 puan) tarafından
Nasıl geçiyor süreç canım ve de isteyerek mi hamile kaldınlz
tarafından
yazıyı düzenledim canm meme bugün 2 kere istedi genelde emerek uyuyan bi bebek köpekten hem korkuyor hem seviyor bende vavvav yemiş annem meme boceklenmis dedim böylelikle diretemedi

kazayla oldu hamileligim
(1,661 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kiizmda yeni 15 aylık oldu.yemek yemiyordu.doktor gündüz azalt gece emzirmeye devam et dedi.süt alerjisi var.yogurt peynir et tüketmiyor kızım.yoksa bn de gece emzirmeyi keserim.2 3 kez kalkar geceleri .
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Çocuğun sende iki yasa kadar hakkı var neden erkenden kesiyorsun? 
(1,661 puan) tarafından
Hiç değilse gece beslenmesini kesmek istiyorum
(7,188 puan) tarafından
Benim kızımın 67 günü kaldı üzülüyorum valla birakcagim için . Benimki de tam bir sut bağımlısı. Sallamaktan falan nefret ediyor sadece emerek uyuyor bilmiyorum zamanı gelince neler bekliyor beni ama şimdi keyfini cikartsin diyorum
(1,661 puan) tarafından
Neden 67 gün?
(7,188 puan) tarafından
Yaşını Arabi aylara göre hesap yapıp kesmen gerekiyor benim kızım mevlid kandilinde doğduğu için Arabi aylara göre yine mevlit kandilinde iki yaşında olmuş oluyor . Namaz vakitleri programı var orda dini günleri gösteriyor normalde gün saymıyorum ama kandile kaç gün kaldığı yazdığı için bende yazayım dedim (≧▽≦)
0 oy
(4,875 puan) tarafından
22 aylıkken başlamıştım kestim azı dişler  mahvetti lokma koymadı ağzına . Şu an ki aklım olsaydı azılar bittikten sonra keserdim. 

Eğer ki rahatsızlığın yoksa devam et emzirmeye
(1,661 puan) tarafından
Hiç değilse gece beslenmesini keseyim diyorum canım
(4,875 puan) tarafından
Gece bir iki kalktığında su ver bakalım meme diye diretmiyorsa tabiki geceyi kes
(1,661 puan) tarafından
Tamam canım deniycem bu gece olmazsa haklısınız kesmiycem
0 oy
tarafından
2 yaşına kadar her bebeğin hakkıdır canım öz3l bir durum yoksa elleme emsin bence 
(1,661 puan) tarafından
Geceyidemi kesmesem?
tarafından
Kız annesi bu şansı birdaha olmayacak hayatı boyunca düşünsene bırak emsin yazık kız
(1,661 puan) tarafından
Ya ever ya haklısınız tamam kesmiycem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 183 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 0852 (728 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 377 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy