0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Kızlar biz kiraciyiz bir yıldır... ev sahibimiz bizi sever falan burda çok evi var ev sahiplerimiz aynı yani bi çok kişiyle, yıllardır aynı kişiler çok eski kiracılar evimiz uygun büyük olduğu halde İstanbul da bedava oturuyosunuz diyor millet her neyse işte bende evim olana kadar bir süre burdayım çıkmam yani evim güzel filan ama mutfakta değişiklikler yapmak istiyorum ev sahibim buna bisey dermi haber vermem gerek mi bilemiyorum siz ne yapıyorsunuz 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabikide haber vermelisin. Bizimkiler öyle kıl ki çivi çaksak haber ederim ben.  Sonra başımı ağrıtamam. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki haber ver tadilat fln olacaksa . 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Haber vermen gerekir canim 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Tabıkı vermen gerekır sana aıt olmayan bı esyaya degısım yaoacaksan sormalısın sonucta sen esyalarına uyumlu yapcaksın ama belkı sen gdince orası cok uyumsuz gözukecek zarar verılsın ıstemem once danıs derım bız bı çivi bıle cakamıyoruz valla
0 oy
(10,030 puan) tarafından
Ne yapacaksin canim tadilat gibimi haber vermen lazim tabi biz klima taktirdik salona onu bile soyledim klima taktiricaz diye
0 oy
(233 puan) tarafından
Ne kadar şanslısın bizde 1 senedir aynı evdeyiz her gün adam zam yapmak istiyor bıktık:( ben dolabimin orta rengi fusya renkti sadece oraya beyaz yapışkan kağıt yapıştırdım değişik birbhava kattı ama yıkma vs işlem yapmadım öyle işlem yaparsan tabi ki söylemen gerek 
0 oy
(119,297 puan) tarafından
Yani sormadan yapma bence
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Tabiki haber verip onay almalısın ben 4 senedir kiradayim bi civi cakmamisim eve
0 oy
(48,668 puan) tarafından
nasil degisiklik tadilat gibiyse soylemen lazim kirada insan civi cakamiyo
(121 puan) tarafından
Bizim ev sahibimiz öyle karışan biri degil bu eve bile yıllardır gelmemiştir tadilat değil mesela tezgah kaplama falan gibi
0 oy
(202 puan) tarafından
Çivi bile çaksan haber ver bence.  Adamın haberi olmadan inşaat yapacaksın.  Olmaz öyle şey.  Dava açsa hakkı var.  Sen plan projenin söyle kabul etmezse tamam de geç yani
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Nasil bir değişiklik mesela 
0 oy
tarafından
Söyle kiradan düşsün 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.