0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kizlar benim anneannem teyzeme çok düşkün sanki tek evladı oymuş gibi hareket ediyor. 2 dayım bir teyzem var annem azı var dili yok kadının sessiz sedasız çok eziyorlar o yüzden. Şimdi kızlar dedem vefat edeli 4 sene oldu dedem 3 katlı ev aldı. Annem çok süründü çok maddi sıkıntılar çekti. Dedem evi akılalmaz annemi aradı kizim hiç canını sıkma kiradan kurtuluyosun ev aldım 2 katta sen oturacaksin birinci katta mustafa dedi. Mustfa da dayım olur. Teyzemle obur dayımın durumu iyi diye onlara bise demedi ama annemle.mustfa dayımın durumu kötü idi. Teyzem çok cazgır kavga yi falan seven insan. Haksızda olsa ananem hep teyzemi tutar. Teyzem aramış ananemi ben kirayı ödeyemiyorum ablam çıksın ben gelecem demiş. Ananemde teyzemin azina bakıyor annemi arıyor ve cik şerife kirayı veremiyormuş o gelecek birazda o otursun diyor. Sizce annem çıkmalımı çıkacak durumu yok kira verecek durumu da yok. Ha bide annem ayda 200 dayım ayda 200 bu teyzeme.para veriyolar dedemin vefatından sonra ananem.kira aldı annemle.dayimdan teyzem için. Teyzem demiş eşyalarını atacam gelip ananem ben kapıyı kitler giderim ne yapıyorsanız yapın demiş. Ben sinirlendim annem konuşamaz ananemin yanına çıktım. Evlat ayrımı yapar hep ananem bir ton laf söyledim annem senin evladin deil.mi bu kadin nasıl çıkacak falan filan bir ton şey uzun biraz. Kizlar size sorum su ananem teyzem.annemi kanunen çıkarabilirlermi  birde ikinci sorum ev dedemin üzerine vefat etti şimdi hepsinin hissesi var öyle deil mi ananem satmak.istese annemlerin imzası olmasa satamaz öyle deil.mi. satacam diyor da benim malım kimsenin hakkı yok diyor sen onu küçük kızına söyle bize deil dedim. O kendi malı gibi hareket ediyor eşyalarını atacam ne demek ya dedim. Cevaplayan herkese tsk ederim. Şimdiden 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne yazkki çıkarabilir anneni canım dayinda hepsinin imazsi olmadan asla satammaz
tarafından
Cümlemizden canım
(1,048 puan) tarafından
Neye gire cikarir diyosun kadinin hissesi var orda
tarafından
Evet var ama başka hisseler de var yaşadık amcamlar da biliyorum ona göre diyorum
(1,048 puan) tarafından
Allah herkese vicdan  versin ne deyim ya dunyada neler oluyor boyle
tarafından
Kaç senelik evini bıraktı gitti amcam aslında babamın kuzeni biz amca diyoruz kardeşleri sattı
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hayir cikaramaz annenin irda hissesi var bi avukata danisin ucretsiz arayin internetten bn kac defa soru sordum 
(337 puan) tarafından
Insallah canım ya annem hasta kalp tansiyon şeker hepsi var dün rahatsızlandı zoruna gidiyor artık ananem hep evlat ayrımı yapan insan
0 oy
(782 puan) tarafından
Hisseli yer oldugu icin anneni cikaramaz ama olduda sizi mahkemeye verdiler taraflar anlaşamazsa  yerler belirli bir meblag ile satışa çıkarılır ve almak isteyen o meblagdan gider alirsa alir  ki o meblagda yere gore belirlenir yuksek oluyor biraz  

Deden neden kağıtda resmilestirmemiski simdi annen ugrasiyor bide diger kardesede dedenin yari yari ne kadar duserse hak vermesi lazim kira aliyor ama ac gozu olan insan doymaz 
(337 puan) tarafından
Adam öleceğini bilmiyordu ki kuzum ya. Ya annem zaten diyor paylaşalım diye teyzem inatlasiyor ben oturacam birazda diye.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 153 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,885 cevap

34,753 kullanıcı

...