0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar ilk doğumum 52 gün geçti ara ara yoğun kanama yaşayıp sonra lekelenme yaşadım bazen tertemizdim bir haftadır siyaha dönük leke görüyodum kirli kandır son lekeler diye düşündüm ama bugün yine kanamam açıldı çok sıkıldım sizce normal mi başına gelen var mı doktorum tatilde gelsin gidicem 

6 Cevaplar

0 oy
(7,411 puan) tarafından
Git tabi ama bence normal cankm. Cunku meslea bende 35 gun oldu dogum yapali daha dogru durust kanama olmadi. Hic dogum yapmışım gibi degil yani. Eminim benimde  40 dsn sonra ara ara gelir. Ama tabi sen yine gorun doktora icin rahat eder.
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Bu gün 55 gün oldu hala görüyorum senin değin gibi bi kesiliyor bi geliyo siyah kanamayı da gördüm iki gündür keisldi bu gün banyo ettim ama dah gelir mi devam eder mi bilmiyorum böyle gören çok var çevremde atmış gün üç ay gören bile var normal yani normal olmasa onlarda görmezdi sağlık ocağındaki doktoruma sordum normal dedi uzun süre olan var bi hafta da temzilenen var rahim duvarı şu an kalınlaştığı ve kendini toparladığı için böyle uzun sürüyor dedi 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Belki adet olmuşsundur bugün. Lekelenme olarak devam etmesi de normal geliyor. Anca boşalıyor içerinin doğum kanı. 
0 oy
tarafından
Canım regl olmaya başlamış olabilir misin çünkü bende öyle oldum reglin kaç gün sürüyodu normalde kaç günse üç dört gün daha fazla sürüyo biraz az az kanama oluyo sonra bitiyo çünkü bende öyle oldum meğer regl olmuşum bittikten bir sonra filan tekrar olduğumda anlamıştım korkacak bişey yok yoğun yoğun gelmedkçe 
(22 puan) tarafından
Yoğun geliyor ama neredeyse 10 gündür leke bile azdı bugün kanamam oldu galiba adet oldum
0 oy
tarafından
Bende sezeryanla doğum yaptım. Hiç yoğun kanamam olmadı hep kahverengi geldi azar azar yada lekelenme gibi oldu 40 gün boyunca. Sonra dün  birden kanama oldu bugün de aşırı yoğun geliyor meğer regl olmuşum 57.günde belki seninde öyledir.
(22 puan) tarafından
Benimde Bi anda yoğun kanama başladı galiba bende regliyim
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Canım normal benim 50 60 a kadar geldi 
(22 puan) tarafından
Moral oldu bana çoğu insan normal dedi inşallah regl olmuşumdur
(2,226 puan) tarafından
Benim 3 bucuk ay oldu 4 e gircek 2 defa oldum canım
O 50 60 ın içindeki regl değildi

İlgili sorular

0 oy