0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

24 saat olmuş doğalı yavrum ama ailesi torbaya koyup cadde üstünde bir arabanın üstüne koymuş ya aklım almuyor nasılya naısl hiçmi annelik duygun yoktu karnında tasıdınya evde doğurmuş göbek bagıda hiç hijyenik kesilmemiş ağlıyorum resmen

12 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende gordum kapadım ya allah belasını versin oyle insanların walla Rabbımin zoruna gitmesin ama vermesin ya boyle insanlara eltim 18 senedir bekliyor ama olmuyo millete atıyor Rabbım sen buyusun 
tarafından
Bazen isyan ediyorum işte böle cok iyi anne baba olacak insnalar varken yüce rabbim neden böelelerine evlat verir.
-Reklam-
+1 oy
(202 puan) tarafından
Dua ederken sakın Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın demeyin hanımlar.  Bıraksın.  Allah böylelerinin kucağını boş bıraksın. 
+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Gayri meşru bir bebek olma olasılığı yüksek.

Ancak duygusal bağı düşük kişilerin başvuracağı bir yöntem.
0 oy
(381 puan) tarafından
Allah belalarini versin hicbir sebep hakli cikarmaz 
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kurban olsunlar o yavruya vicdansız köpekler 
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm bana versinler :(((((
(2,835 puan) tarafından
❤️Allahım sana en güzel zamanda nasip etsin İnşaAllah canım ipekcim. Yorumlarına denk geliyordum hep biliyorum evlat özlemini. ❤️ Ama bu yorumundan çok etkilendim. Rabbim sana da nasip etsin tez zamanda sende tat İnşaAllah anneliği.
tarafından
Amin Allah razı olsun canım benim Ekim ayında düşük yaptım okadar yıprandım ki birden oldu kalbini falan dinlemiştim böyle nasıl birakiyolar aklım almıyor:((
(2,835 puan) tarafından
Vicdanları yok ki merhametleri yok. Bu dünyada imtihanları böyle demek ki. Sen kalbini ferah tut İnşaAllah sağlıkla nasip olsun canım benim.
tarafından
Allah razı olsun canım amin çok sağol ❤️❤️
tarafından
Ben bilmiyorum gerçekten akıl sorunları mı var acaba nasıl kıyıyorlar .bazen diyorum RABBİM akıl sağlığımı elimden alma gördüğüm insanlar gibi çocuklarıma zarar verirsem yaa diyorum kendi kendime
0 oy
tarafından
Yeminle dogurmayip böyle yetmleri evlat edinmek lazım . Sonra da nah yüzünü gosteririz
(484 puan) tarafından
Ondan sonra da kiymete biner ama dengesiz pislikler Allah'ım nasip etme böylelerine
0 oy
(484 puan) tarafından
Kuzum benim ya biz bile anne yüreğiyle burda olsa bagrima basar kendi evladimdan ayirt etmem nasil yapıyorlar 9 ay tasiyorsun onu her hareketini hissediyotsun hicmi baglanmadin 
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Yasak aşk zina  dan olan bebekleri böyle terk ediyorlar pis o.rosbular rabbim cehennemden çikmayı nasip etmesin böyle ka.hpe lere
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Teyzem geldi aklıma 30 senelik ewlo cocugunyok tedavı oldu gene yok .... Allah iste... Kimine aratır kimine .....neyse agzımı bozmıcam
0 oy
tarafından
Yasak askdan yapmıştır o dan pislik kadın bide anne olmuş Allahn belasi
0 oy
(236 puan) tarafından
Nasıl o masum bebeği sokağa atabikiyorlar ya şaşırıyorum insan evladının kılına bişey olacak diye ödü kopuyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 297 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 649 göst.
0 oy
7 cevap 281 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu