0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizim gibi olan varmı bebeği 1yasina girmesine az kalan :)) kızım bugün 11aylik oldu :):angel: aralıkta da 1yasina giricek INŞALLAH . Elbise değil de tulum tarzında bisiler istiorm giydirmek böyle süslü puslu şirin olsun :) uygun a bildiğiniz onerecgnz bir site var mı acaba???

Ve balon masa kenar ina tütu 1yas flaması konuşma balonu vs rili bildiğiniz güvenilir uygun fiyatta sitede paket var mı? Ve site ? 

Şimdiden çok teşekkür ederim canlar ♡

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla site bilmiyorum canm ama nice hayirli yaslarini gorursunuz insllah Rabbim onu size sizide ona bagislasin<3

(3,769 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım allah razı olsun ❤ güzel duaların için teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben paket halinde istemedim ufak tefek bi dükkan vardı oraya gidip ayrı ayrı şeyler aldim mavi ve gri balonlar aldim. Bitane balon koymak icin masa standı aldim. Masa eteği aldim. Duvara da ıyiki doğdun flaması aldim astim canim
(3,769 puan) tarafından
Bi tane balon koymak için derken lafın gelişimi mi yoksa bir tane balon mu:) ve bende ayrı ayrı dsnuorm toplu olanlarda tabak vs de var işime yaramaz
tarafından
Hayir stand bitane, üzerine 6 tane balon takiyorsun masanın üzerine koyuyorsun :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Soruna yardımcı olamayacağım canım malesef :angel: 

Nice nice  sağlıklı huzurlu  doğum  günü olsun insallah prensesimin. Hep mutlu olsun guzel bi hayat yaşasın <3

(3,769 puan) tarafından
Amin cümlemize canisi allah razı olsun ❤

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 2,445 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur26y (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu