0 oy
2,435 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından

image

Hanımlar geçen gün post açmıştım kardeşimin fotoğrafları kullanılıyor diye sizde Allah razı olsun yardımcı olmaya çalıştınız çok kişiye şikayet ettirin dediniz lütfen sizden ricam sizde bu hesabı şikayet eder misiniz çocuğumun ve kardeşimin fotoğrafları var lütfen :( yorumda şikayet ettim yazarsanız çok sevinirim kaç kişinin şikayet ettiğini bilmiş olurum biraz destek lütfen

38 Cevaplar

+1 oy
(216 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Herkesin kızı var belki de olacak kimse büyük konusmasin oyuzdende yargilamasin irdelemesin kırıcı kelimeler konusmasin unutmayinki kınayan ölmeden aynısını yaşarmış.instagramim olsa şikayet ederdim kardeş .Allah yardımcınız olsun.siz öğüdünüzü yapın umarım geçicidir bu durum.mallasefki genç kızlarımız da özenti lik oluyor anne baba nekadar dikkat etsede arkada çevre vs bisekilde beğenilmek icgudusu bazısında fazla oluyor lutfen yardımcı oluyorsanız olun yoksa benim gibi dua edin bizlerin söyleyebileceği başka şey yoktur
(181 puan) tarafından
O kadar güzel konuştun ki anlatamam çok çok haklısın başa tutturdum yorumunu gereksiz yorum yapanlar okusun şikayet edememiş olsan da etmiş kadar oldun bu kadar yorumdan sonra moralimi düzelttin Allah razı olsun
(2,014 puan) tarafından
Ne kadar naif bi dille yazmışsınız, bide yukardakilerin yazış biçimine bakın herkes yargı makinesi akıl verme makinesi maşallah.
tarafından
Kimin nasil ne sekilde giyindigi kimseyi ilgilendirmez kimse boyundan buyuk laflar etmesin kinadiginizla sinanmadan ölmezsiniz ortaya konuşuyorum hepimiz ergenlik dönemlerinden gectik dik basliliklar yaptik o anki sartlara gore aykiriliklar yaptık suanda genclerin hemen hemen hepsi boyle sayılır bugunun sartlarina göre davraniyo onlarda bu giyim tarzi normallesti tv ve cok takip ettigimiz unluler sayesine genclerimiz özenebilirler elbet en az zararla bu donemi atlatmalarini diliyoru Dememiz gerekir kucumseyici hatta hakaret vari yorumlar yapacağımıza yardim istemis yapabiliyorsak yapariz yapamıyorsak yargilamak bizlerin haddi değil Rabbim görüyo biliyo duyuyo lütfen Arkadaşlar kardesim instgramim yok ama kardeşime atarim sikayet eder insaallah kardeşin doğru yolu bulacaktir cok fazla uzerine gitme bu ona ders olmustur zaten
(216 puan) tarafından
Ben sadece su. Ölümlü dünyada kimsenin kalbini kırmamak gerekir hatırlatmak istedim neyin çaresi yok ki ? Ben valla kızdığım insanlara yazmıyorum insanoğlu haddime değil .sizlerde öyle yapın haketmis demeyin evde oturup haber izlemiyorsunuz yazdıklarınızı insanlari kiriyorsunuz gunahhhh.herkes kendi gunahindan mesul .burası birbriimize yardım eli uzatmak için tasarlanmış bir platform.biliyorumki sizlerde pismansiniz soyleidkelrinize anne olan kötü olamaz buna inanmak istiyorum ve lütfen sadece kurallara uyarak kalp kırmadan birbirimize arkadaş olalım
tarafından
Kesinlikle katiliyorum
-Reklam-
+5 oy
(421 puan) tarafından
Böyle fotoğraf atıyorsa çalınmasını da göze alsın bi zahmet 
+4 oy
(9,254 puan) tarafından
Şikayet edilse ne olacak ki, fotolar herkesin elindedir. Bugun bu kapanır yarın başka hesap açılır. Uzgunum ama suç kardeşinizde
tarafından
Aynı kafadayız bitmez ne yazıkki
(9,254 puan) tarafından
Aynen, keşke gençler akıllarnı başlarna alsalar. Allah herkese hidayet versn
+2 oy
tarafından
Kusura bakma ama insan instagrama boyle resim atarmi göğüsler ortada bence kardeşinizi uyarin bu konuda sonuçta genç kız 
(181 puan) tarafından
Kusura bakabilirim çünkü sonuç olarak ben demiyorum ona açık saçık giyin diye uyardığım halde aynı şekilde
(1,307 puan) tarafından
Rabbım doğru yolu göstersin inşallah
(1,426 puan) tarafından
Ne alaka ya herkes istediğini giyer allahla arasında ods alıp resimleri paylaş hakkı yok bi rica etmiş burda yargı dağıt denemiş
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu gercekten kardesin mi yoksa farkli birimi inanmadım nedense 
(181 puan) tarafından
O zaman posta ne için yorum yaptınız şikayet etmeyeceksiniz ? Bu tarz şeylerle siber suçlar ilgileniyor ve hiç bir şey yapmıyorlar yapmış olsalar zaten bu postu açmazdım biraz mantık :)
tarafından
Suç duyurusunda bulunabilirsiniz cnm şikayet etmeyle birşey çıkmaz yeniden hesap açar ama suç duyurusunda bulunursan hapise kadar yolu var
(7,654 puan) tarafından
Istediğim herseyin altina yorum yazabilirim bu konuda kısıtlama yok diye biliyorum ayrica sizin yönlendirmenizle hareket edecek degilim belki sevmediğin birisi belki esinin eski sevgilisi nerden bileyim?
Bu hesap kapanir baska hesap açılır biraz mantık;)
(402 puan) tarafından
Aynen herkes yorum yapma hakkına sahip hardeşiniz madem bu şekil tahrik edici giyiniyor niye herkese açık bari onu kapatsa Rabbim hidayet versin kalbini uyandırsın
(891 puan) tarafından
Aynen öyle gogusler yarıya kdr açık aileniz hicmi bisey demiyor gormuyolarmi gencler giyerler toylar giyerler herkes istedgini giyer diye diye gencler bu hale geldi. Boyle foto paylasip herkese acıyorsa fotolarnn paylasilmasi sorun olmaz onun icin
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Canım bu kim de sizin fotonuzu paylaşmış nerden bulmuş
(181 puan) tarafından
Tanımıyoruz kardeşimin hesabı herkese açık olduğu için fotoğraflar çalındı ve afedersiniz orspluk teklifinde bulunup insanlar dolandırıyorlar kardeşimin de başı agriyabilir şikayet ettiğim için hala yazmaya devam ediyor bana
(1,006 puan) tarafından
Tamam canım ediyorum bende
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ediyorum cnm şimdi 
(181 puan) tarafından
Çok sağol hakkını helal et
0 oy
(289 puan) tarafından
Ettim ama  kiz o fotolar nee
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hakkını helal et uyardığım halde devam ediyor yapabileceğim bir şey yok :(
0 oy
tarafından
Bende şikayet ettim canım 
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ettim canım ben de. Ama kardeşini mutlaka uyar. Fotoğraflar daha çok sıkıntı çıkarabilir. Neler yapıyorlar biliyoruz.
(181 puan) tarafından
Çok sağol Allah razı olsun hakkını helal et uyardığım halde aynı şekilde devam ediyor :(
(2,493 puan) tarafından
Hepimizden razı olsun. Benim de iki kız kardeşim var. Küçüğüyle belki de yaşları yakın. Yemin ederim üzüldüm. Allah hidayet versin. Yanlış anlama asla kınamıyorum canım. Üzüldüm sadece
(181 puan) tarafından
Gençlik işte nasıl laf dinletecen:(
0 oy
tarafından

image

Sikaeyt ettim cnm ama yanlış anlama karedsinin sosyal medyaya bu taraz görüntüler yüklemesi çok yanlış 
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden hakkını helal et
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ettim. Umarım ders olur kardeşine canım. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. 
(181 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim hakkını helal et Allah razı olsun
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin kızının ve kardeşinin bu tarz resimlerle ne işi var ayrıca birilerine gönderilmiş veya paylasilmiski başkalarında kullanabiliyor
(181 puan) tarafından
Hesap herkese açık olduğu için fotoğraflar kolaylıkla ekran görüntüsü alıp kullanılabiliyor ön yargıya gerek yoktu şikayet etmenizi rica ettim fikrinizi yazmanızı değil :)
(1,908 puan) tarafından
Neden gizlemiyo demekki böyle şeyleri isteniyo kusura bakma
0 oy
(501 puan) tarafından
Sikayet ettm
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm Allah razı olsun hakkını helal et
(501 puan) tarafından
Cumlemizden.helal olsun
0 oy
tarafından

Sosyal medya kullanmıyorum ama bu hesabı sanırsam pis işler için kullandıkları çok belli bilmediği tanımadığı kimseye açık bırakmasn fotolarını birde kimseyi eklemesin hani şikayet etselerde bunu kapatır başkasını açar yine kullanır :ermm:

(181 puan) tarafından
Evet çok haklısın önlemleri daha yeni aldı şuan hesabı kapattirmaya uğraşıyoruz :(
tarafından
Tühhh herkes bişeyler demiş ama dinlemeyen kıza napcanki işde kardeş dövsende dövsende akıllanmaz bu kardeşinin suçu senin değil yani annende dahil kadıncaz napsın güç yetmiyo belkide ahh yaa bu kızlar :(
(181 puan) tarafından
Sonunda beni anlayan bir kişi daha
tarafından
Yani herkes kendince, düşünmüş ama dediğim gibi söz dinlemeyen birine çok zor laf dinletmek
0 oy
(107 puan) tarafından
Şikayet ettim canım
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin Allah bin kere razı olsun
0 oy
tarafından
Sikayet ettim kusura bakma ama yorumlara falan yaptim cok igrenc yorumlar yapilmis o sayfanin biran once kapanilmasi lazim
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun hakkını helal et
tarafından
Helal olsun canim ama olmadi karakola gidip falan sikayet edin
(181 puan) tarafından
Karakol falan bir şey yapmıyor siber suçlar ilgileniyor ve onlarda hiç bir şey yapmadı :(
0 oy
tarafından
Şikayet Ettim cnm
(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm Allah razı olsun senden hakkını helal et
tarafından
Helal olsun cnm iki kere şikayet ettim hem spam hemde uygunsuz... birisini taklit ediyor die şikayet ettim
(181 puan) tarafından
Çok sağol
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ettim ama kesinlikle kardeşini uyarmalısın yoksa başı çok belaya girer

(181 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun hakkını helal et
(11,505 puan) tarafından
Helal olsun
0 oy
(274 puan) tarafından
Rahatsız ediyorsa polise şikayet edin suç duyurusunda bulunun. Bu fotolar sonuçta o kişinin elinde bugün bu hesap kapanır yarın başka hesap açar..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 316 göst.
4 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 368 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 566 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...