0 oy
987 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar eşim cinsellik istemiyor ya böyle ilk defa görüyorum 5 senedir evliyiz. Aldatma falan yok ama adamda istek yok erkenden uyumalar erkenden kalkmalarm hiç yanasmiyor. Böyle dönemden geçen var mı eşi normal mi bu anlamadım . Ben yanaştım kaç kere benim zorumla oldu bazen erteledi falan ama kendi hiç gelmiyor normalde iki günde bir gelirdi yada ben gitsem bidahakine o gelirdi şuan hiç umursamiyo 

14 Cevaplar

0 oy
(367 puan) tarafından
Baskasi olmadigina emin misin yada baska sekilde tatmin olmadigina?
(139 puan) tarafından
Ne bileyim bu zamana kadar iyidi hep istiyordu ama artık alışkanlık mi oldu istekszlesti anlamadım mesela çaktırmadan laf söylüyorum istemediği için falan hala gecistiriyor
(49 puan) tarafından
Ozaman sende bir şey gözlemlenmiştir belki bende aynı şekilde 5 ay öncesine kadar eşimin bazı tavırlarını gördüğüm de veya yaptığı şeylere karşılık istemezdim geçistirirdim ama o erkek olduğu için zorlardi zorla giriyordum ilişkiye yani
(49 puan) tarafından
Fiziksel nedenler: Erkeklerde, kolesterol yüksekliği, şeker hastalığı, vitamin eksikliği, kansızlık, testosteronda azalma ve diğer hormonal bozukluklar, çeşitli cerrahi operasyonlar ve travmalar, peyroni hastalığı gibi hastalıkların neden olduğu cinsel organ anomalileri, nörolojik sorunlar ve yaş faktörü cinsel ...  bak bunlarda olabilir belki nedeni
(139 puan) tarafından
Yok kız hep aynıyım valla her zamanki benim. Ama benim zorumla bazen yanıma geliyor ya o zamanlarda da böyle aşksız isteksiz anladın mı belli etmiyor sanki bana ama ben hissediyrm
(49 puan) tarafından
Hmmm yavrum sen enisteyi en iyisi takibe al bunu çözmen lazım ne bilim derdi yok diyosun herzaman da aynıyım diyosun bu işin içinde bişi var mutlaka yoksa bir erkek durduk yere karısından ilişkiyi neden kessin istemesin yani her adımını fln takip dt bakalım neler dönüyor sıkıntı sende değil kocanda
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Dönen dönem böyle durumlar olabilir senden  mi bekliyo her seferinde acaba 
(139 puan) tarafından
Yok kız umrunda değil ki yatiyo uyuyo erkenden
0 oy
(873 puan) tarafından
İki güne bir gelen adamdan gelmeyen adama dönüşmüş bence normal değil 
(139 puan) tarafından
Niye böyle oldu ki ya
(873 puan) tarafından
Ne kadardır böyle
(139 puan) tarafından
Haziran sonundan beri
(358 puan) tarafından
Dogım yaptın mı son seneiçetisinde
(139 puan) tarafından
Yok yapmadim bu adam benden mu soğudu ya
0 oy
(563 puan) tarafından
Belki yoruluyordur işte 
(139 puan) tarafından
Home ofis evde hep
0 oy
tarafından
Biraz kendi haline birak gece gecelik giy arkani don yat 
(139 puan) tarafından
Öyle yapıyorum hala yok
0 oy
(770 puan) tarafından
Maddi skntisi vardır işle ilgili bı skntisi vardır canını sıkan bsy olabilr
(139 puan) tarafından
Yok kız işi iyi evde home ofis
(770 puan) tarafından
Borc flan yapms olmasn aklı bsye takılıyordur büyük ihtimal ya da cinsellikle ilgili bi skntisi varsa kaciyodur erkekler demez skntim var dye aklıma başka bsy gelmiyor aldatmiyor demişsin
(139 puan) tarafından
Yok kız herseyi çok yolunda benden mi soğudu acaba ya
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Hemen kötü düşünme kız işten yorgun vs geliyorsa kafasına bisey takiyrsa olabilir her erkek uckurununa düşkün olmaz galiba:wassat:

(139 puan) tarafından
Haziran sonundan beri böyle borç bişey yok herşeyi işi falan iyi yerinde
0 oy
tarafından
Hep mi boyleydi 
(139 puan) tarafından
Haziran sonundan beri böyle iki aydır falan
0 oy
(119,356 puan) tarafından
Bizdede tam tersi extra istek
(2,291 puan) tarafından
Konustum ilacimi degistirdi ama o ilac da dokundu sanırım kac gundur yataktan kalkamiyorum :D kocam dicek kadin mi aldim bela mi
(49 puan) tarafından
Hahaha sesli güldüm erkek dayanamaz biliyon demi biraz piskolijini yenmen lazım çünkü bu bir ihtiyaç kız da olsa erkek de olsa sabredemez
(2,291 puan) tarafından
Vlla etmiyo ki ztn olan bana oluyor
(49 puan) tarafından
Dinimizce de günah zaten eşe hayır denmesi gerektiği kadar istemeye çalış
(2,291 puan) tarafından
Iste istemeye istemeye :)
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bu aralar canını sıkan üzen bir şey olduysa O da etkili olabilir ya da maddi olarak sıkıntılı bir dönem geçiriyorsa O da etkili olmuş olabilir her şeyi aldatma açısından düşünmemek lazım adamların sırtında da bir ton yük var hayat pahalığı almış başına gidiyor bunca sorun varken uçkurunu düşünemiyordur belki
(139 puan) tarafından
Derdi olsa bilirim maddiyat iyi kendi işi sorun yok home ofis ztn hatta normalden dahada iyi şuan isim hazirandan beri bana karşı isteksiz
0 oy
(7,739 puan) tarafından
Boecu harci vardir adamin
(139 puan) tarafından
Yok yok benden soğudu galba
(7,739 puan) tarafından
Bilmiorum cnm hayirlisi
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Herkes böyle bir döneme girebiliyor canm dilinde anlatsada kafasında düşündüğü bir durum olabilir zamanla geçer 
(139 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Stres yapacak şeyler yaşadım yada kendine dert edinecek bişi belkide onu kafasına takıyordur inşallah geçici bir durumdur 
(139 puan) tarafından
İnşallah ya benden soğudu mu acaba bilmiyorum bıktı mi benden acaba
(7,036 puan) tarafından
Hiç sanmam biksa beli ederdi cnm
(139 puan) tarafından
Bende mi yaklaşmasam o gelene kadar sence ?
(7,036 puan) tarafından
Biraz rahat brak bakalım kendi kafasını bir dinlesin bak yine olmazsa açıkça konuş bir soeunun varsa beraber cozelim de yada akşam çocuğu uyut giyin suslen gece için olan kiyafetlerden giy  yanına yanas cilveles bakalım bide öyle dene
(139 puan) tarafından
Dur bakayım bir süre gitmicem bir hafta falan hala gelmeZse konuşcam
0 oy
(788 puan) tarafından
Bizde sizinkinin tam tersi olur canım.ama normal değil bence bir hastalığı sorunu yoksa 
(139 puan) tarafından
Yok canım bişey anlamadım bende neden böyle oldu çok uzuluyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 784 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Angelll58 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 458 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 286 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,894 kullanıcı