0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Hoşunuza gider miydi arkadaşlar bide size sorulmadan biseyler tatrirsa bebeğimde böbrek rahatsızlığı vardı geçti ama yinede dikkat ediyorum rahatsız edecek biseyler vermemeye ve kaynanam çok dikkat ettiğimi biliyordu onun kucagindaydi çocuk ve yemesine izin verdi sonuçta hastalikta var 

37 Cevaplar

+2 oy
(2,224 puan) tarafından
Kesinlikle uyarırdim asla sevmem öyle şeyleri. Kendi agzimdan bile vermiyorum. Agizdaki bakteri hicbir yerde yok. 
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Kan çıkar ciddi 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
annemler tattiriyodu annem kendi kasigiyla veriyodu verme diyodum 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Sinir olurdum hiç hoslanmam
0 oy
tarafından
Ben uyarıyorum valla annemde olsa lafımı söylüyorum ben bile vermiyorum kendi kaşığımdan ki verilmemeli zaten
0 oy
tarafından
Hayır yaa niye veriyor düşüncesizlik etmiş .Benim Kayinnam kendi yediği tabağı benim tabağıma boşalttı bende yemedm yemeği çocuğumada yedirmesin kendi kaşığıyla felan.
(62 puan) tarafından
Benim kaynanam yapmadı kaynanamın kucagindaydi dikkat ettiğimi biliyordu ama tepki göstermedi ben laf ettim şaka yaparak beni taklit ediyor
0 oy
(380 puan) tarafından
Offfff offfff benimde bsımda vardı boype arkadaş sormadan kafasına gore verıyordu hatta kendi kasıgıyla verirken gordum uyardım güzelce anlaması halada oyle oyuzden cocugumu yanlız bırakmıyorum hep pesındeyım
0 oy
tarafından
Ay bende nefret ediyorum 29393737261615 kez söylememe rağmen kayın pederim yapıyor benim olmadığım zamanlarda gına geldi artik
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Degil baskasi, Ben kendi kaşığım ile vermiyorum asla musade etmem.
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bu korona zamanında bide aman Allahm savaş sebebi. 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Hayır tabikii ne münasebet 
0 oy
tarafından
en nefret ettiğim şey ben bile kendi kasigimdan vermem ama yapıyorlar malesef ve sesimizi cikaramiyoriz çıkarsak zaten başımıza biseyler kakmak için yer ariyorlar
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Asla asla istemem. Ne olursa olsun hasta olsun olmasın. Nefret ediyorum. Zaten anlamıyorum bu insanlarda bebeklere bişeyler yedirme hastalığı neden var. 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yok herkes korkar bana sorar çok şükür musade etme bir de rahatsızlık geçirmiş uyar 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Asla kendi kaşığımdan bile yedirmem ki kaynanam kedi kaşığından yedircek lafımı söylerim yapmaya devam ederse de gitmem sırf o değil herkes için geçerli bütün hastalıklar agiz yolu ile bulaşıyor 
0 oy
tarafından
Benim annem onun annesi fark etmez ben uyarırım.  Ama bu olayda tepkim fazla sert olurdu. 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Birisi bisey yedirirken bana sorar yedirim mi yer mi diye bende kaşığı onune veririm bundan bundan yer derim yedirir bu genelde gorumcem olur baskasina oğlum gitmez kasigindan da yedirmez suyunu kaşığını ayri getiririm hep cok nadir cok öksürürse o anda hemen su sisemden iciririm
0 oy
(374 puan) tarafından
Öyle şeyde uyarmaktan kacinmam kim olursa olsun
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Ben çocukların dahil kimsenin tabağından kasığından yiyemem çocuklarımıda oyle yetiştirdim kimseye izin  vermem üstelik  hastalıklar kol geziyo 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İğğrençç başka da söyliycek bir şey yok 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 378 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 352 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 668 göst.
12 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...