0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben çocuğumu Ben yokken bırakmak istemiyorum kendim de gidiyorum mecbur sıkıcı olsa da. Ozluyorlar diye. Dün gittik eşimle k.pederim pazardaydi, kızım odalarda dolaniyordu. Napiyor bi bakayım dedim mutfağa gittim kayinvalidem ağzını yıkıyordu çikolata bulaşıkları vardı. Karni açtı neden verdin anne dedim. Geçiştirdi. Kinder vermiş yani eşim de bende verme biz ambalajlı yedrimyoruz diyoruz tamam diyor ama veiryor demek ki gizli gizli.

Şimdi de eşim 2 saatliğine bırakalım dedi tamam demiş bulundum yine bırakmak istemiyorum nasıl yapcam bilmem. Yani güvenemiyorum ki sonuçta hiç icim rahat etmiyor. Benim sözümü dinlese bu kadar sorun etmezdim.

12 Cevaplar

0 oy
(505 puan) tarafından
Nolcakki cnm yedirebilir bnce cok abartmamak gerek
(505 puan) tarafından
O zmn birakma cnm yaninda gotur bnce
tarafından
Bırakmak istemiyorum da eşim de ikide bir teklif ediyor bırakalım diye bugün de kabul etmiş bulundum pişman oldum şimdi de
(1,025 puan) tarafından
Abartmak değil zararlarını bir bilseniz bilerek çocuğunu zehirlemekten başka birşey değil
(4,040 puan) tarafından
Bence abartmak gerekiyor bı bitmedi abur cubur çocuklar içindir algısı
tarafından
Ay aynen lanet şeyler hepsi içinde bi ben yokum her .... koymuslar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nekadarlik bebegin
tarafından
14 aylık
tarafından
Dun verdin alerji yapti kabiz oldu bi yalan uydur insan gbi demekten anlamiyorsa
0 oy
(351 puan) tarafından
Eşine söyle yedirdiğini gördüm güzelce uyar sen ben desem yanlış anlar dinlemez de oğlu ciddi konusursa dinler canım 
(351 puan) tarafından
Kendi bildiğini okuyan insanlara sinir oluyorum Allah hidayet versin benim çocugum benim büyütme sitilim ki yanlış bişeyde yapmıyorum ne oldugunu belirsiz sağlıksız şeyler yemesin hala ısrarla verirler acayip
tarafından
Başkalarının kararlarına saygı duyarım benim.kararlarima saygı duyanları bi bulamadım :/
(222 puan) tarafından
Yok benim kaynanam da öyle oğlunu da dinlemez eltim kahve yaptı ben ona vercem 1 tane siz vermeyin dedi 3 yaşındaydı kızı, bana geldi cici versene dedi ama o benim hakkım sen kendi hakkını yedin dedim, kaynanam yiyormuş gibi yaptı çocuğun ağzına tıktı çikolataları eltim verirken farketmedi sonra sen nerden buldun anne sen mi verdin dedi vermeyin dedim ya dedi ekmek yemiyor dedi ah haha hoho diye Bi şey kadın gibi gülüşü var insanı daha da sinir eder yani. Bende kızımı emzirirken mememden sarı su geliyor dedi bir hafta kabus gördüm :)
tarafından
Eķmk yemiyor dediğinde gulmesi değil üzülmesi lazım insan torununun iyiliğini ister
(222 puan) tarafından
Adi Bi kadın olduğu için. Çok acımasız çocuğu ona bırakıyorlardı bişey yemiyor bu diyip telefonu eline veriyordu, ben eltimin çocuğuyken oyun yapıp yediriyorum bide ilk torunu çok bencil Bi kadın. Ben annemden böyle görmedim amcamın oğlu bizim evde büyüdü resmen annem kendisi yemez ona verirdi babası vurmaya kalktı annem önüne geçti bana vur ona vurma diye anacağızım. Ben böyle vicdansız bir insan görmedim Allah ta kimseye göstermesin bide saygı sevgi bekliyor.
0 oy
(1,011 puan) tarafından
2 aylık bebeğimin emziğinin ucuna dondurma değdirerek yedirmişti . oğlum 1 gün sonra acillik olmuştu.. O günden sonra tepkimi verdim . O gün 3 aylık o oğlumdan o kanlar alınırken içim o kadar yanmıştı ki. O yanma ile canını yakmıştım dondurma verdiniz hastalandı diye.. Yine sinirlendim aklıma gelince.. Verme denilen şeyi verenlere **** oluyorum bi kendileri biliyor her şeyi sanki
tarafından
2 aylık bebek de dondurma hasretiyle yanıyordu ya böyle şeyler duydukça böyle insanlar elinde nasıl bu kadar insan büyümüş diye sasirmamak elde değil.
(1,105 puan) tarafından
Benimki şerbetli tatlı yedirmeye çalışıyordu beş aylıkken bide gizli gizli kimse görmeden verirken yakalandı . Eşim kızdı savunması da çocuğun canı istermiş biz yerken bakiyomus da kayinvalidemin boğazından gecmiyomus . Bunu defalarca başka şeyler vermeye çalışarak yaptı ve hep yapacağını açık açık söylüyor . Kızım sen bana gel ben ne istersen veririm diyor .
0 oy
(2,837 puan) tarafından

Benimki çikolata yedirmiyor daha çok emzirmeye çalışıyor :angry:

(2,837 puan) tarafından
Onu yaptığını gördüm bütün güvenim sarsıldı asla bırakmam eşimin annesine,yazın bile kendi kasığından dondurma veriyordu çocuğa,Benim kendi annem öpmüyor bile
tarafından
Göğsünü ciddi ciddi ağzına mı verdi acio
(2,837 puan) tarafından
Evet açtı gözümün önünde göğsünü  bakalım emecek mı diyor allahtan bebeğim toktu ağzını bile açmadı,artık kucağına vermeye dahi korkuyorum
(1,105 puan) tarafından
Oha artık
tarafından
Iğrenç ya ve saçma süt gelcek sanki
0 oy
tarafından
Bebeğin ek gıdaya veya başka şeyler yemeye yeni başlamamış 14 aylık yazmışsın çocuk bu çikolata da yiyecek meyve suyu da içicek ama ölçüsüyle yemek yerine tabiki de çikolata yemesin pirpirkli olma yoksa çok yıpranırsın annesin düşünüyorsun korkuyorsun haklısın da ama yorma bu kadar psikolojini 
tarafından
Yemeğini yedikten sonra yese yine bu kadar tedirgin olmazdım bir de ben yabancı marka vermiyorum taharetsiz insanların pis elleri kim bilir ne şartlarda üretiliyor o çikolatalar. Helal sertifikalı tadelle veriyorum.
tarafından
Bırakma sen nereye çocuğun oraya gelsin hem için hemde aklın rahat olur eşinle de tatlı dille konuş vucudu dışarı vermiş alerji olmuş falan de belki önüne geçersin
tarafından
Direnecem bakalim:)
0 oy
tarafından
Ben hiç guvenmiorum çocuk konusunda esimde aynı şekilde oyuzden hiç annesine bırakmayız kendide bilio huyunu 

Ama yanınızda gotürseniz cok mu zor olur arabasında falan 
tarafından
Ya işte yalnız kalmak istiyor biraz haklı tabi de yine de benim için rahat etmiyor
tarafından
Benimkide tam tersi anneme birakalim diyom yok biz nereye oglum oraya dio
tarafından
O da kaynanasina guvenmiyodr :)
tarafından
Annem icin deil ki sadece kendi annesine hiç bırakmaz işimiz varsa ve gituremiceksek hep anneme bırakırız:)
tarafından
Hahah hassas o zaman :) ne güzel
0 oy
tarafından
Bu kayınvalideler olmasa hayat daha güzel.olacak sanki
tarafından
:D hahaha ya bana bi zararı yok da ufak tefek falsolari oluyor
tarafından
Olsun hiç olmasın;)
tarafından
:)) seninki gıcık heralde
tarafından
Yok severim gendisini;))
0 oy
(359 puan) tarafından
Cokta seyapmamak lazim bence annen verseydi bi parca onada boyle kizar miydin
tarafından
Kızarım yemekten önce çikolata yenmez anneme daha sert tepki koyardım hatta kaynanam diye ses etmedim
0 oy
tarafından
Gece kustu doktoruna mesaj attım çikolata yememesi gerekiyor muş yoksa midesine çok kötü zarar verir anne lütfen dikkat et yanlışlıkla falan ağzına atmasın de
0 oy
(265 puan) tarafından
Bir sey demem tatli oglum tatlanmıs derim abartma yani fazla takintililik da iyi degil.
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ben kayinpederimle yaşıyorum bnm istemedgm şeyleri nalesef yapiyr gizli gizli bnmde sinirim tepeme cikiyor ama elden.gelen yok daha gecen büyük tartistik

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 567 göst.
0 oy
13 cevap 378 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Damlam (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
83 cevap 858 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 901 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu