0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar 31 haftalik çift yumurta ikizlerine hamileyim bir kız bir erkek geçen hafta kontrolünde biri 1500 biri 1400 kiloydu ikiz anneleri haftama göre kiloları nasıl bi yazar mısınız çok kafaya takıyorum böyle şeyleri yaa....

8 Cevaplar

0 oy
(843 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canım sağlıklı olsunlar gerisi mühim değil rabbim acılarını göstermesin. Çok sevindim çifte mutluluğunuza allahım tamamına erdirsin :)

(37 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
29+2de 1718di benimki canim
(37 puan) tarafından
Ikizler mi yoksa tek bebek mi
tarafından
Tek canim....
(37 puan) tarafından
Hmm anladım canım allah kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Saol canm seninde ins
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım ben doğum yaptım.bi oğlum oldu. Kiloyu kafana takma cidden sonra aliyolar büyüyolar. Ikize göre kiloları da çok az değil. 2 kilo doğarlar canım. Sağlıklı olsunlar kilo alınıyor doğduktan sonra kimsenin bebeğiyle kıyas yapıp moralini bozma. Muz süt ceviz pekmez bol bol ye. Sağlıklı seyler yani 
(37 puan) tarafından
Tabi önce sağlık ama ben düşük kiloda doğup kuveze girecekler dıe korkuyorum doğar doğmaz yavrularimi kucağıma almak istiyorum kuveze girerse koparırlar benden :(
(843 puan) tarafından
Canm öyle deme küvezde olmaları aslında iyi oluyo o sırada anne kendini topluyo ve bebek bakmayı usta ellerden öğreniyorsun hastanede. Gözetim altında kalmalarıda iyi evde olmalarından. Kendilerini sağ salim toplasınlar inşallah çıkarlar o zaman. Daha doğuma var son haftalarda kilo alır bebekler.  Acele etme.
(37 puan) tarafından
Inşallah yaa Ne bilim korkuyor insan ilk gebeligim acemi bi anne olmak istemiyrm
(843 puan) tarafından
Kendini kasma yorma herşey olacağına varır youtube dan ayşe önelin videolarına bak bebek hemşiresi. Herşeyi anlatıyo öğretiyo
(37 puan) tarafından
Tm cnn bakarım sagol
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Gayet iyi canım 34 haftalık  arkadaşım çift yumurta  ikizi  biri

1.700 diğeri 2000 gram di dünya ya  geldiler şimdi çok iyiler 
(37 puan) tarafından
Işte bu moralimi düzeltti beni.kilerin kilosu gibiymiş arkadaşının ki ;)
0 oy
tarafından

Benim 30 haftalıkken 1500 kg idi şuan 32 haftalığım ne kadar oldu bilmiyorum ama iyi seninde gayet sağlıklı olsunlarda takma çok:)

(37 puan) tarafından
Dimi tek bebeklere göre aynılar ikiz olmalarına rağmen
tarafından
Aynen canım (:
0 oy
(517 puan) tarafından
Ikiz oldukları için kiloları  iyi bence canım inşallah sağlıkla sihattle doğarlar 
(37 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(517 puan) tarafından
Hatta benim doktorum 30. Haftada ortlama 1500 gram olması lazım demişti. Benim bebeğim baya iri gidiyordu çok kilo alıyor diye öyle demişti yani demek ki seninkilerin kilosu çok iyi
(37 puan) tarafından
Inşallah canım ya
0 oy
(716 puan) tarafından
Canım.benim tek ve 32 haftalık olcaz geçen cuma gittim 1472ydi yanı tek olmama rağmen ayniyiz bence senin ki gayet iyi benim ki zayıf 
(37 puan) tarafından
Teşekkür canım rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını versin inşallah
0 oy
tarafından
İkizler zaten normal kiloda doğmaz ki biraz daha minik olurlar çok çabuk toparlanrlr ama 
(37 puan) tarafından
En azından 2 buçuk felan dogssalar icim rahat eder sonuçta ilk gebeligim ve onlara tek başıma bakacağım acemiyimde küçük doğarlar onları incitirim dıe korkuyrm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
14 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 147 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esraack (44 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...