0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar. Benim eşim asker 1.5 ay sonra biz kirada oturuyoruz eşim köyde büyümüş bir insan kaynanamlarin 2.bir 2 katlı evleri var köyde eşim bana diyor ki eşyaları köye götürelim sonra ben askerden gelince eşyaları ilçeye götürürüz ben istemiyorum çünkü ben evin tek kızıyım annem kalp hastası bırakmak istemiyorum onu ayrıca burda kurulu duzenimiz var  oralar fare dolu çünkü eşyalarım 1 senelik eşya bende yeni evliyim gorumcelerim kocaları annesi babası sürekli gelmiyon mu işte ne zaman geliyon buraya gel daha rahat olursun gibi laflar söyleyip aklını bulandırıyorlar geçen gorumcemle eşim görüntülü konuşuyor hani ne zaman geliyon abin gelicek taşıncak gibisinden laf söylüyor gaz veriyo bende o bir yere gidemez dedim ya gerçekten tek başıma uğraşmaktan yoruldum eşime çok anlatıyorum o burnunu sokakların hepsinin evi arabası var ayrıca köyde oturarak sahip olmadılar diye Cok götürmek istiyorsan yolun açık olsun dedim ne yapcam ben yardım edin 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

+1 oy
(873 puan) tarafından
Hiç bulaşma bence. Bir kere taviz verirsen kurtulamazsın sonra o köyden taşınmak istersej de laf olacak en iyisi hiç gitmemek. Anneni bahane et,  sonra kocan gelince alttan alta işle birlik olsak şunu yapamazdık bunu yapamazdık gibi. Mesela biz kafamıza göre geziyoruz evin içşnde insan kafasına göre takılıyor ;)  çok yakın olursanız olmuyor yani
(49 puan) tarafından
Ben sürekli diyorum zaten gitmek istiyorsan yol orda kaynanamlarin yanında dedim buraya gelmeyi dusun bu yuva bozulur dedim görümcem karnındakini napcan dedi ben ona tek de yeter ona bağlı değil dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evını ve vanalarını kapatacaksın kapını kitleyi esını otogardan yolcu edıp annene gideceksin esın gelene dek kalacaksın arada kaynananları da ziyaret edersın

6 ay ıcın ne esyalar tasıyıp ziyan etmeye ne farelere yedirmeye ne nakliye parası o demeye gerek var ıkı sefer ugras olacak kaldır indir ev arama telaşı kiralar ucuyor yanı
(49 puan) tarafından
Nakliye parası en az 7 bin o 7 bini kiraya versek kurtarıyo sırf bacilarina anasına yakın olabilmek için burda bana yakın oturan görümcem var ben onla başa cikamiyorum diğerleriyle nasıl başa çıkicam
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bencede kabul etme bugün eşyalar gider yarın sen soylim
(49 puan) tarafından
Öyle olucak ki köye gittikten sonra ordan çıkamam daha ben ben şehirde büyümüş biriyim eşimin dayısı bile diyormuş o kız şehirde büyüdü oralarda yapamaz boşa götürmesin diye bir eşim anlayamadı anası bacıları yüzünden kocam en küçükleri evin gaz verip duruyorlar
(1,726 puan) tarafından
Boşver sen taviz verme evinde otur
(49 puan) tarafından
Agzinlarin lafını veriyorum yine de yüzsüz gibi anlamiyolar anam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 162 göst.
0 oy
8 cevap 462 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 406 göst.