0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (5,313 puan) tarafından
Eczaneye sordum menenjit aşısı iki marka söyledi nimenrix ve menectra biri 718 tl diğeri 756 lira dedi ikiside tek doz yapılıyor hangisini yaptırayım yakın zamanda yaptıranlar fiyat ve markası bilgisi verirse sevinirim Bi haftaya kdar  yaptırcam şu an çocuğum nezle o yuzden bekliyorum.

Diğer sorum dün biber dolması yaptım çok pisirmisim yarısını dondurucuya koysam tadı değişir mi böyle pişirip koyan var mı cevap verenlere teşekkürler.. 

2 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
1. Nimerix yaptırdık 1 doz değil 3 doz şeklinde 2 normal doz 1 hatırlatma dozu. Doktorun hangisini öneriyorsa onu yaptır..

2. Koyabilirsin bişey olmaz 
(5,313 puan) tarafından
Benim kızım İki buçuk yaşında heralde o yuzden olmuyor bilmiyorum aile hekimiydi tek doz yaptır dedi
(3,823 puan) tarafından
Ben çocuk doktoruna görürdüm canım
2 yaşından sonra tek doz diye biliyorum bende
(5,313 puan) tarafından
Çocuk doktoru bir yaşındayken kağıda yazdı verdi kağıdı bulamadım. o zman para yoktu şimdi biriktirdim şimdide tek doz dediler bida çocuk doktoruna sorsam acaba
(3,823 puan) tarafından
Sor canım söylerler
(5,313 puan) tarafından
Tmam canım teşekkür ederimm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nimenrix yaptırdık 718 TL evet. Ayriyeten bexsero da yaptırsak mi diye düşünüyoruz. 

Dolma hakkında bilgim yok hiç pişmiş atmadım. 
(5,313 puan) tarafından
Bexeri kaç doz yapılıyor bide aşı ağır mı ateş yaptı mı heralde yeni yaptırdınız çünkü banada 718 denildi
(457 puan) tarafından
Nimenrix grubu a grubu olanmis asi onemlimolan b grubu asisymiş ve b grubu asisda en az 3 doz olmasi lazimmis
tarafından
Bexsero 3 doz.
Nimenrix Avrupa'dan gelen hastalıklar için bexsero daha çok Ortadoğu ve asyadakileri kapsıyor dedi hemşire.
Ayın 5 inde yaptırdık 13 aylıkken nimenrix
(5,313 puan) tarafından
B grubu dediğiniz hangisi oluyor bexero mu iki çeşit söylemişti doktor bizim ülkemizde zehirli olan fazla yokmuş ama yakalanınca hasarı ağırmış bu hangisi bilmiyorum çok önceden Bi doktor söyledi çocuk doktoru aşıları kağıda yazdı ben kaybettim şimdide aile hekimine sordum o da marka tür söylemedi tek doz hangisiyse onu yaptır dedi sadece bide çocuğum iki buçuk yaşında o zman para yoktu şimdi biriktirdim yaptircam
tarafından
Ateş ve huysuzluk yaptı birkaç gün  .

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,674 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 119 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...