0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (916 puan) tarafından
Kızlar iki sorum var. Birincisi gece gogsumun üstüne yatmışım farketmeden sabah kalktığımda göğsüm şişti sağdığım halde çok süt çıkmadı ve şişlik devam ediyor ne yapabilirim biraz ağrısı da var. İkinci sorum da rota aşısı ile ilgili oğlum cuma günü rota aşısı olacak bu aşıyı öğleden sonra olsa sıkıntı olur mu sabahtan sağlık ocağı çok kalabalık oluyor sağlık ocağına aradım ancak kimse açmadı için size sormak istedim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rota aşısı agza sürülüyor oyle igneyle falan yapilmiyor her hangi bi hemsire yapar bi dkda sorun yok
(916 puan) tarafından
Evet ağızdan olduğunu biliyorum. Saati önemli değil o zaman .
tarafından
Yok degil bizim hemsire benim arkadasim gece yapiyor bize gelip asilarini ben daha 1 kere goturdum saglik ocagina
(916 puan) tarafından
Tamam canım o zaman çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Mastit olmussun ılık su ile ovala ve bol bol emzirmelisin veya pompa ile saçmalığı yapmanı agri aci ates terleme yapar o yüzden bol bol sagman lazim emzirmen lazim
(4,285 puan) tarafından
Sag canim o sisligi ovala emzirirken ovala göğsünü
(916 puan) tarafından
Şu an yapiyor canım sagiyorum ama çıkmıyor çok fazla bir şey . En son ılık duşa gireceğim olmadi
(4,285 puan) tarafından
Dusa gir bol bol masaj bol bol sagman lazim
(916 puan) tarafından
Ilık masajdan sonra bebeğimi emzirdim yumuşadı çok şükür oğlum iyileştirdi beni :)
(4,285 puan) tarafından
Oooh ne güzel bir haber cok sevindim canim
0 oy
tarafından
Sabah oluyo cnm o aşı. O yüzden sabah erkenden gidip yaptır bence. Bana hemşire özellikle iki kez üst üste söyledi cuma günü sabah erken gel dedi.
(916 puan) tarafından
Yarın tekrar arayıp sorayım canım o zman bana zaman söylemedi çünkü
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(48,481 puan) tarafından
sicak suyla masaj yap lahana varsa hasla onu koy gogsune. rotayi bilmiyorum canim 
(916 puan) tarafından
Çok şükür masaj işe yaradı ardından da bebeğime o göğsü emdirdim yumuşadı şükür

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
0 oy
15 cevap 132 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu

378,070 soru

11,315,926 cevap

34,757 kullanıcı

...