0 oy
139 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,428 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bacılar pazartesi 4 yaş asimiz var ve benim kızı oraya sokmak ayrı aşıyı vurdurmak ayrı bir dert kaç gündür hazırlamaya uğraşıyorum mevzularla bisilerle pek tepki vermiyor ama olurum da demiyor eminim ki sağlık ocagini yikicak nasıl bir yol izlemem lazım azcik akıl verin nasıl yaklasayim bilemedim zaten işime gelmedi mi gıcık.oluyor bana hepten düşman olmaz inşallah ay aklımda deli sorular :)

Cevap veren herkese teşekkürler canlar:)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babasına ver en iyisi
(4,428 puan) tarafından
Psi kopat mi ne:)
tarafından
Herşeye tırmanıyor döküyor internetin fişini çekiyor parka kenarını soktu az önce sjsj
(4,428 puan) tarafından
Daha neler kız anaaaa 10 aylık daha maşallah diyeyim de bir minik canavar var desene:)
tarafından
Bunlar görünen kısmı birde anlatmadiklarim var sjsj
(4,428 puan) tarafından
Allah sabırlar versin bacım:)
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bu süreçten çok aşıdan sonrasını düşün bence İnşallah sizde olmaz ama bizimki mahvoldu Ateş kusma :(
(4,428 puan) tarafından
4 yaş asisinda mi bugüne kadar hiç bir asisinda atesi olmadı inşallah olmaz gene koorktum şimdi çok mu sürdü bu durum
0 oy
(888 puan) tarafından
Ben direk götürdüm zorlada olsa malesef yapıldı 
(4,428 puan) tarafından
Bizde öyle yapicaz mecbur sağlığı icin
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Geçen hafta yeğenim oldu habersiz götürdük odaya sokunca hemşireye mecbur kaldı kollarından yapıldı 2 tane:)  ağladı ama sen süpersin, çok güçlüsün falan diye bolca pofpofladık. Sonrasında da bişey olmadı şükür. :) 
(4,428 puan) tarafından
Ay çok şükür inşallah bizim de öyle geçer aslında canı serttir öyle acımaz kolayla ama mizmizligimiz var efe pufe kıyamet kopar:)
(2,782 puan) tarafından
İnşaAllah sizinde harika geçer canımm☺️
(4,428 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah:)
0 oy
tarafından
Benim oğlumda bu pazartesi oldu okadar çok korkuyorum ki iğne olayı olunca, hemşireyi görür görmez yıktı ortalıgı daha iğneyi hazırlarken valla bacagımın arasına sıkıştırdım hemşire sabit durması gerekiyor dedi sıkı şekilde tuttum ama gel bide bana sor herkes bize bakıyordu:(
(4,428 puan) tarafından
Seninki oğlan tamam da benimkiler kız anam benim kizda var bı anaormallik çıkarken yolda düşürdü galiba diyorum bazen:D
tarafından
Ahhahah hiç güleceğim yoktu oglum uysal oldugh önemde var ama çok uyanık birisi hiç cocuk gibi kandıramazsın cok isterdim kızım olsun ne güzel:)))
(4,428 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım daha olur bakarsin olmazsa da büyüdüklerinde öyle gelinlerin olurki can kizindsn öte inşallah:)şimdiki çocuklar hep uyanık valla bn diyorum biz saf buyumusuz hep bu folik asit lerden bu işler:D
tarafından
İnşallah canım benim ya şöyle ilerde isterim cimcime olsjn:))
(4,428 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım:)
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Benim oğlumda çok ağlıyor. Bir şekilde tutup yaptırıyoruz aşıyı. Ağlamayan korkmayan çocuk çok nadirdir bence
(4,428 puan) tarafından
Dimi bencede ama bizim kızın sesi de koca ses biraz ben gibi mahalle ayağa kalkar artık:)
(1,370 puan) tarafından
Aynı valla benim oglanda gür sesli baba tarafına çekmiş :D
(4,428 puan) tarafından
Yok bizimkiler sessiz 5 kardeşler konuşurlarken yengemle ben kadar sesleri çıkmaz bazen diyom yenge sus insanlar bizden konuşamıyor kızda bana çekmiş Allah'tan küçük baba tarafi:)
(1,370 puan) tarafından
Ben ilk gelin gittiğimde kavga ediyorlar sanıyordum eşimin kuzenlerini amcalarini falan :D siz niye bagiriyosunuz diye soruyordum :D :D
(4,428 puan) tarafından
Okuldayken bana da öyle diyorlardı ama dedem kulakları ağır duyuyor diye bağıra bağıra konusmaya alıştık ya birde iş hayatında da gürültülü yerde çalışıyorduk tuz biber oldu şimdi gene azalttım Allah'tan ama bazen özüne dönüyor valla bizim ev yolun altındaydı dedemlerde yoldan bizi.duyardi.millet:)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim kız geçen sene sorun çıkarmadı asi günü dedim hadi annecim asi yaptırmaya gidiyoz ben zaten korkmuyorum ki anne dimi vs dedi evet sen çok cesursun diye gazladim bende tabi gittik kucağıma oturttum sakın ol ben yanındayım sinek isirmjs gibi olacak dedim o anda hemşire yaptı zaten sesi bile çıkmadı kalktı çıktık. Bı dondurmayi hak ettin bence diyip dondurma ısmarladım evimize gittik. Umarım ikinci kızım da aynısı olur şuan 3 yaşında seneye bu zamanda ona yapcaz.
(4,428 puan) tarafından
Evet bunları diyorum demin dedim gidelim dedi sonra yok yok ben korkarım dedi,:)
(3,151 puan) tarafından
Olıcak gibi biraz daha gazla sen onu :) çok güçlüsün çok cesursun vs :)
(4,428 puan) tarafından
Konuşuyoruz bakalım hayır yahu ben korkan bir yavruyum diyo.ama gülüyor ay inşallah sorunsuz geçer çoktan yaygarayi basması gerekti:)
(3,151 puan) tarafından
Hahah işini biliyo hallolur ya :)
(4,428 puan) tarafından
Allah büyük sağol canım:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 702 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Annecikkkk (2 puan) tarafından soruldu
0 oy