0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Erkeklere olan inancımı her geçen gün kaybediyorum yıllardır annemgilin komşusu olan bir karı koca var 2 çocukları vardı ikiside evlendi gittiler az önce öyle bir bağırıyor küfür ediyor ki amca inanamadım benim bile zoruma gidiyor koskoca adam her gün böyle sesler geliyormuş erkekler her yaşta aynı dmekki 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim bir dayım var o kadar hoş sohbettir ki onu dinlerken mest olursun sürekli dini konuşmalar yapar 5 vakit namazını asla bırakmaz çocukken genç kızken  onu dinlemek çok hoşuma giderdi takii bir gün 17 yşımdyım nasıl denk geldim bilmiyorum o olaya allahım yengeme yani eşine bir küfürler ediyor bir laflar söylüyor garibim yengem hiç sesini bile çıkaramadı hayatımın şokunu yaşamıştım o gün benim dayım değildi sanki o diyeceğim kimin ne olduğunu kimse bilemez hani derlerya dışına baktım yeşil türbe içine girdim estağfurullah tövbee
tarafından
Çok doğru söylüyorsun canım kadının da hiç sesi gelmiyordu adamın küfürü bağırışı çok kötüydü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sorar hesabını dedemde öyleydi vefat etti
tarafından
Öyle kuzum da ne bileyim kadının hiç sesi çıkmıyor amca öyle bir bağırıyor küfür ediyor ki
tarafından
Alışmış demekki insanlar canım Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Allah islah etsin
tarafından
Amin kuzum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,021 göst.
0 oy
14 cevap 233 göst.