0 oy
1,084 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Adam Yazmadı bile ya gecen postumda yazdklarmi blyrsnzdr belkide şuan hic bisey umrunda olmadan damda kus ucuruyordur ya inanamyrm bu duruma geldgmze inanmyrm suani yasadgma biz neydik ya eskiden biz 4,5 yil bekledik evlenmek için nelerle savastk bilemezsnz ben ne yapacam bebegmle annemlerdeym hala:'(:'(

20 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Daha 3 saat olmuş hele dur 
tarafından
Yazmaz gelmz almaya bile canm ondan blyrm
(671 puan) tarafından
Gelir gelir merak etme gelmeyip ne yapacak kuşlar ekmek su vermez ona özler seni bebeğini sen sabret o arayacak sakın mesaj falan atma
tarafından
Yok atmyrm ins dedgn gbi olur canm yani kimse yuvasını birakip gitmez blyrsnz hepiniz bırakmışsa artk son noktasdr hanı oda boyle düşünse keske
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Noldu ki canm anlatmak istermisin
tarafından
En son postumda yazyr canmm bide bi kaç geriye git simdi ordan okuman daha bilgilenmene yeter uzun cunku kisaca damda kuşları var hep onunla bizle alakasi yok 3 aylık bebegm ve benmle tek basma mücadele edyrm
0 oy
tarafından
Kiz az sabret daha 1gun bile olmadi
tarafından
Hani blyrm ya glm ondan blyrm kaynanam bile aramadi beni ya ne oldu gelsene geri diye kimse aramadi evden inanamyrm boyle olur mu
tarafından
Aramasin boş ver en azindan kafan rahat
tarafından
Wllh şuan daha baska kafam canm ne olck ne yapyr aklina gliyrmyz acaba yada ailesi ne dedi aramadi bile beni ailsi ya nerdsn gel diye
0 oy
(909 puan) tarafından
O kuslar insanı deli gibi bir şey yapiyormus canım kuşlarla vakit geçiren insanların kafası bir tuhaf oluyor dünya umurlarinda olmuyor
tarafından
Ewd bende duydum bide onlarn afedersn pisliğine basan bi daha iflah olmyrmş
0 oy
(82 puan) tarafından
Hala yazmadı mi knk gercekten
tarafından
Hyrrrr umrunda bile degl inan suan kus ucuyordur damda saati cunku
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kuş hastaligi fena benim kuzenim evlendi cocuklari oldu yillar gecti 10 sene olacak vazgecmiyo cocuklardan cok onlarla ilgilenir
tarafından
Ne olacak ama boyle yazik deglmi biz gbi kadınlara ya hele o yavrulara
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Eşiminde dayısı var o da öyle 
tarafından
Benimde kuzenim evli oda böyleydi inanın hic kinamadm hatta hp dua ettm onlara ama aynisi oldu esim ve olmyr duzelmyr
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sabret can7m sakın arama biraz zaman geçsin.Sen de kafanı dinle.Özleyince gelir özür diler.

Devamlı yanlarında olunca çantada keklik müamelesi yapıyorlar malesef
tarafından
Yok canm aramyrm yazmyrm ama esim ne gelir almaya nede ozurdiler benden cok farklı karakter ama kaynanam bile aramadi beni sormaya oğlumu sormaya ona da cok sasirdm olmz boyle
0 oy
tarafından

Ah ahhh acirimda o yillara acirm bak sakin aramaaa soz ver :)

tarafından
Yok canm aramyrm yazmym da ama oda yapmaz benim gbi blyrm yok acimyrm cok guzeldi o yillar güzel zamanlar o zamanda kaldi zaten bari orda kalsn
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ne kuş muş kızzz cok ilginc bagımlılık yapıyor galiba 
tarafından
Felakettt hemde canm bağımlılık resmen boyle ınanin yasamadn anlatamam bunlari size yasamaynda inssss aslaaa yani düşünün sürekli kus konusu evinizde sizi dinleyen ilgi gösteren dinleyen naslsn diyen biri yok sürekli evde minik durmayan bir bebekle tv le anca ???
(2,589 puan) tarafından
Dua et kuzum
tarafından
Hep edyrm hele hamileyken ne ederdm hamile duasi kabul olur derler ya hamile olaniniz varsa sizde edin nolur esime
(2,589 puan) tarafından
Degilim ama inşallah islah olur canım benim
0 oy
(758 puan) tarafından
bebegim boyle hayvanlarla ilgilenen insanlari ne yaparsan yap vazgeciremezsin .. esimden biliyorum mudur olmasina ragmen tonla isi olmasina ragmen durdurak bilmedi  isyerini. bahcesinde besliyor masrafi var getirisi yok inan .. hastalik  bende umursamiyorum artik .. sende bunun icin yuvani dagitacan yada  gormezden gelecen
tarafından
Görmezden gelince peki canm oluyor mu evine getiriyrmu bak evime getirmesn umrumda degl ama eve gelyr sosyal medyadan kus videolari kus sesleri evin icinde kus besleyen adamlarn sacma sapan videolari evin icinde konuşuyor gbiler ne yaparsn
(758 puan) tarafından
oooo gece yarilari ilan vermisti interneti adamlar ariyordu saatlerce konusuyordu  gidip pis kokuyla geliyordu . neler neler ..  artik aldirmadim .. simdide hobi olarak bakiyor  .. dert etmiyorum
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Arar arar bekle şimdi yanındakiler bi gitsin bi yalnız kalsin
tarafından
Yaninda kimse yokki canm kesin suan umrunda olmadan damda kus ucuyordur
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Rahmetli ananem damda guvercın beslenmez uğursuzluk o yuva olmaz derdi
tarafından
Ewd hep oyle diyorlar ama ne olacak ne yapacak vazgecmez bu adam dami yaptırmak icin oğlunun takilan altınlarını satıp oraya sıvayan adam
0 oy
tarafından
Canım bak acele ile sakın sen arama bekle bir kaç gün ailende kal bir şey olmaz 3 gün dur 3. Günün sonunda hala bir şey yapmıyorsa zaten o adam dan ne baba ne koca olur gitsin evlat niyetine de karı niyetine de kuşlarını sevsin 
tarafından
Sabredyrm canm sabretmekle gecyr zaten omrumki ama aramaz gelmez ozurdilemez vazgecmez onlardan blyrm ne ypcm blmyrm o kismi bi bilsem bide sacma sapan seyler yapar diye de korkyrm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Annenler arkandaysa dur canım ananda .. kendi kendine geri dönme yada arama .. herşey başa sarar yoksa
tarafından
Arkamda annem biliyor sadece canm anneme soyleme babama dedm derse beni vermezler
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Birden böyle değiştiyse bence başka bişey vardır, Bi doktora psikologa falan gidin, adam değişmiş gitsen nolur sen kendi kendine üzülcen. Normal değil yaptıkları yani Bi sebep olması lazım sebepsiz yere böyle olduysa seni seven insan bence başka yol dene terketmek çözüm olmaz gibi geliyor. Hastalık falan olabilir yani bunu da düşün
tarafından
Ayni benim gbi dusunuyorsn canm yani terketmez cozum degl ewd ama git dedi hep dyr 1 haftalikken ben lohusalkta git dedi hep başladı hep sustum simdi ne yapacam blmyrm
0 oy
(830 puan) tarafından
Ah kuzum o kadar benzer bir hayatımız var ki.. 

Biz 10 senelik birlikteliğin ardından evlendik, 3 aylık bebeğim var. Kolik bir bebek hiç durmuyor, eşimin asla yardımı yok tek başıma bakıyorum büyütüyorum. Olsun Rabbim kötülüğünü göstermesin inşallah. Ama insan bı 5 dakika dahi olsa dinlenmek istiyor ama nerdee. Sabah 7de gidiyor akşam 6da geliyor yemek yiyor geçiyor balkona uyuyana kadar orda oturuyor video izliyor yada yemek yiyip arkadaşlarıyla buluşmaya gidiyor gece 12 1 de geliyor geri. Bı gram umrunda değiliz inan bende bırakıp gitmeyi düşündüm ve hala daha düşünüyorum. Bıktım çünkü asla değişmiyorlar bunu hiç unutma. Hergun evde tek basimayim bana yoldaş olan bir oğlum var sadece :(
tarafından
Gerçekten de benziyor tek fark kuslar kuslarda iyiki yok olmasında canm yani bambaska biseyms bu kus bak esimle tanistik kuşları gene vardi sevgiliydk yillar once yani bu dedm istmyrm gonder 50 taneydi gönderdi bi gunde anlamyrm simdi evlyz adam yollamyr wllh bende hep düşünmüştüm ama olmyrfu bugün herşey bi anda gelişti şuan dusunyrm hep ne olacak neler olacak gitmek zor kimse yuvasını birakmaz birakmak için evlenmez ama bu onu anlamyr anlicakmi onuda blmyrm Rabbim seninde yardmcn olsn benimde ne dim zor inan seni bn beni de sen cok iyi anlarsb
(830 puan) tarafından
Allah seninde yardımcın olsun canım ama böyle de nereye kadar gidecek bilmiyorum sabrediyorum düzelir diye yok o da olmuyor ne yapacağımı şaşırdım kaldım artık :(
Ne yapmayı düşünüyorsun şimdi kuzum dönecek misin geri yoksa bekleyecekmisin
tarafından
İnan iste insan şaşırıyor ne kalnyr ne gidilyr bu su sözle es deger olyr yukari tukursen biyik asagi takal derler ya o hesap ayni beklyrm blmyrm dusunyrm dusun dusun bu arada bayanlar ben epilepsi hastasym esim blyr bunu cok iyi blmyn varsa cok sevinince cok uzulunce nobet geciriyrm
0 oy
(20 puan) tarafından
Güvercin kuş keklik beslemenin eve huzursuzluk getirdiğini defalarca duymuştum babamdan ama bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim bütün postlarini okudum kuşlar geldihinden berimi böyle oldu onları beslemek değilde kötü olan onları beslemek lazımmış elbet ama hep özgür bırakmalı
tarafından
Bende duydum ve kendine hep bunlari soyledim canm anlattm ewd bu duruma gelnyr cunku kafayı yiyormus insan cidden onunla boyle olacgni dusunemezdm ewd ben doguma gitmeden 1 hafta once basladi bu 3 aylık anneym getirdi basladi postlarmdan yazmstm bunuda doguma gidecktm dama ine çıka çıka bekledim bi gun once hala ben merdivenlerde kocami beklyrdm eve gelsn diye dogumdan geldim gelir gelmez cikti annem kaldi bi kac gun gitti hep damdaydi hic yanmda olmadı korktumda evde ihtiyacım da oldu kalkamazdm bebegm aglardi ya birinin elimden tutup kaldirmasna ihtiyacim olurdu yok esim olmazdi hastanıp yattm bebegm yanimda ben agladm o agladi kalkamadm dikislerm in ağrısından bilmyrm rabbim gördü herseyi annem gelip gitti ama cok gunduzleri AC kaldm annem gelmedgnde kimseye diyemedm sonra sütum azaldi şuan bitmek üzere herkrs söz sahibi oldu yemyrsndr ondan diye diyemyrm iste ben neler yaşadm esim bile yemedin ki bakmadn ki kendine diyor ne yapablrdm
(20 puan) tarafından
Ben inan ne diyeceğimi bilmiyorum dua oku belliki gittin ama gelip seni almasını pişman olmasını istiyorsun ama ne bilim canım aramadimi hala gel diye yada seni almaya belkide geri dönmeni bekliyor o yüzden kulak arkası yapiyor
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Gelr gelir hmde bin pisman gelir gelirde ins kuslarindan vazgecip gelr seni goturup tekrar devam etmz huyuna ins canm erkeklerin hepsi boyle akillari sonradan geliyo rabbim herkese mutluluk versin
tarafından
İnş canm dedgn gbi olur wllhi tek umudum tesellim bu kendi kendime yani aminnn ins cok zoruma gidiyr surda duruyrm ama yazik ya bize onca bekleyisimze sevgimize
(1,234 puan) tarafından
Allah bu erkekelri bildigi gbi yapsin ins hepsi aynu halam derki en iyisinin agzina sicm der gercekte oyle
0 oy
(403 puan) tarafından
Canım ne kuşu kuşla ilgisi yoktr onun ya.adam pek umursamiyr demk sizi ki birak gitsn dedi.benm esimde guvercn bakr deli gibi seviyor ama kuslri ucurr gelir eve bizmle ilgilenir.telefnda arada konusr arkdslryla bu kuş muhabbetlerini ölseler cok üzülür.hatta der benm bi kuslarm var bide siz gezmem etmem der.bende karismm ama sennki abartms
tarafından
Bak bu sekilde olsun tamam basta bu sekilde konustk zaten eve gelmicek konusu dedm eve gelmicek ne kelime adam ustunde surekli tuglerni bile getiriyor jste blmyrm benim kocam bide taktiği seye fenaaa takar surekli dusunur ya şöyle soylim başta dami yaparken daha dusunerek dusunurek artik geceleri uyuyamazdi nereyi nasıl yapsam ne koysam diye hamileyim geceleri hep uyanrdm ne zmn uyansam hep yanimda uyanık düşünen konusan bi adam inanın piskolojim alt ust

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,059 göst.
2 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 566 göst.
8 Mart 2020 Aile kategorisinde BusraGokhan (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 777 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 4,478 göst.