0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (1,003 puan) tarafından
tarafından kapalı

Az önce paylaştım bu soruyu ama kapandı. Tekrar paylaşıyorum. Cevap verenleriniz için teşekkür ederim :)

Geçen hafta cuma günü kürtaj oldum. Bebeğimin kalbi atmadığı için aldılar. Daha öncede 29 haftalıkken erken doğum yapıp bebegimi kaybettim. Çocukları çok seviyorum. Benimde bir bebeğim olsun bu koca evin içinde bir ses olsun umut olsun bana istiyorum. Eşim anlayışlı bu konuda beni darlamiyor sabırlı olmamız gerektiğini söylüyor. Ama gel ki ben bu konuda onun kadar sabırlı olamıyorum. Benden sonra evlenen arkadaşlarım bebeklerini doğurdu. Eltilerimin bebekleri var. Birinin bu konuda canımı bilerek yakmak istediğini düşünmeye başladım artık. Beni gördüğü zaman bebeğini kucağına alıyor öpüyor sevesi tutuyor. Kurban olurum sana iyi ki dogurmusum falan. Benim yaşadıklarımı da biliyor. Benim yanımda yapma bari. Hassas konum. Tüm davranışları yorumlamaya başlıyorum böyle olunca.  Bu arada 1 buçuk senedir evliyiz. Çok üzülüyorum çok takıyorum bu konuyu. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 948 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
0 oy
0 cevap 94 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde S.A.A (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 393 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu