0 oy
852 göst.
Diğer kategorisinde (1,043 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında binada aynı yaşıt erkek cocuk var binanın arkadında oynarlar genelde onun traktörün var bide skıtur var  benim kızımada başka bi komşu pedallı araba verdi cocuk arabaya bindimi inmek istemiyor benim diye kızımda herkes kendi oyuncagıyla oynasın diye onunkilere binmiyor arabayı indirmesem kızıma oyuncak vermiyor mecbur indiriyorum sırayla binin diyorum inmiyor kızım aglıyor buseferde büyük kızımda bana kızıyor niye onun istediğini yapıyon diye annesi camdan izliyor sadece 2 gündür geliyo bebeyi bi dövüyor tekme tokat alıp gidiyor halbuki başlarında duruyorum oynatmaya çalışıyorum ama biri inmiyor birisi binmiyor cok üzüldüm ben ne yapayım bi akıl verin yolda sürdürüyorum cocuk oraya da geliyor arabayı görünce yapışıyor birsürü oyuncağı var halbuki

25 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım niye öyle yapıyorsun sen kendi oyuncaklarına oyna hadi yavrum de hatta hadi ilerde oyna derdim ben olsam siz kavga ediyorsunuz derdim  indirme kendi cocugunu arabadan  o ayrı yerde oynasın senin çocuğun ayrı yerde oynasın kendi çocuğunu zorlama bence o çocuk öğrensin o oyuncak onun değil bindimi inmiyormuş senin çocuğun niye ağlasın onun yüzünden bindirme alışır zamanla gelmez 
-Reklam-
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Önceliğim kendi çoçuğum asla başka çoçuklar üzülmesin diye kendi çoçuğumu dışlayamam annesi vurmasa iyiymiş ama o da sinirlenmiştir 2 günkü davranışına 
0 oy
(1,723 puan) tarafından
O çocuk disardayken çıkmayın ya da çocukları park götür orda oynasınlar
0 oy
(606 puan) tarafından
Sorma aynı sorun bizdede var bize 1 cöp vermez kızim 1 yaşında o 4 yaşında çocuğumun eltinde çat diye ćekip.alıyo bide gözümün ićine baka baka evine götüruyo anneside demiyo hiç götürme bugünde geleceklermiş eşimden dolayı kabul ediyorum eslerimiz çok iyi arkadaş diye ortada bi tane oyuncak bırakmadım
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Annesi gelip döverek götüreceğine gelip birlikte oynatacaksınız canim cocuk seni dinlemez tabi annesiyle konuş birlikte inelim guzelce anlatalim de sizde onların arabasiyla oynayin. Bu yasta cocuklar tam kiskanma çağındalar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 383 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 417 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 685 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,979 soru

11,514,344 cevap

35,174 kullanıcı

...