0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 4 . Kattaki komsumuz  mart gibi kurt köpeği getirdi bağladı bahceye sitede oturuyoruz 3 bina yapışık birbirine bahçe bir binaların bizim binada kendisi digerinde kardesi digerindede annesigil oturuyor köpek aşırı saldırgan  ve aşırı havlıyor havlama sesinden herkes şikayetçi sabah aksam gece gündüz yönetici adama söyledi ilk zamanlar goturcem yer ayarlayip demis simdide 3 binadada evimiz var bizim kimse bahceye koydugum kopege karisamaz diyormus yaz boyu binalardaki cocuklar yolda oyun oynadi bahceye inemediler korkudan cocugu uyutsam havlama sesine uyaniyor bide sürekli havliyor binada oturanlari tanidi yabanci gectigi anda basliyor yolun üstü market yabancilar gelip geciyor hic susmuyor kac kere guzel dille uyardilar yok zabıtayi arayinca gelip aliyorlarmis ama barinaklarinda durumu malum kiyamiyorumda allah askina napalim simdi herkes sikayetci ya

5 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Yönetim imza toplasin herkes şikayetçiyse yonetim kaldirtir 
tarafından
Kuzum adamlar biraz belali tipler herkes bi tık korkuyoda
(5,954 puan) tarafından
Ozaman hepiniz susup kabulleceksiniz nedemek belali polis arayın siz korkarsaniz burda dile gelmen cok onemli degil canım
tarafından
Hem adamlar belalı tip diyorsun hem köpek barınakları kötü diyorsun o zmn konuyu açmaya gerek yok herkes mecbur katlanacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Barinkatki kopeklrn çoğu saldrdigi için orda Zatn zarar verrse sikyt ederm net vermsni de beklmm .
tarafından
Barinaklarda cok kotu ortamlar gittim gordum vicdanimda el vermiyor bilmiyorum ya
0 oy
(496 puan) tarafından
İmza toplayın belalı tipler demişsin hiç birsey yapamazlar 
tarafından
Kimse cesaret edemiyor kuzum iste ona
0 oy
tarafından
Senin konusman kadar onun havlamasi da normal. Dogal bir ses bu. Hayvn butun gun bagliysa yeterince gezdirilmiyorsa enerjisini atamiyorsa tepkisel olarak havliyor olabilir. Barinaga birakacaginiza hayvani direk öldürün, cok bir farki yok 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Barınakların hali ortada Konya vakasindan sonra hala şikayet edip gönderme niyetinde olan varsa net vicdansızdır hayv.an yani aç olabilir susuz olabilir ilgi bekliyordur sahiplenip oraya baglayanda hata onlarla konuşmak lazım o can napsın

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 438 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Anne.adayii (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 859 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melek 0666 (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 711 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 958 göst.