0 oy
1,309 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından

Hayırlı sabahlar kızlar. Kaynanamın maaşı olmasına rağmen Benim eşim iki yıla yakındır kaynanamın telefon faturasını ödüyor, bu ay ödemedi kardeşim ödesin dedi ve kaynanam buna alınmış eşime küstü ve eşimin de çok zoruna gitti çok duygusaldır ve ağladı tutamadı kendini bana diyor bak insanlar bu kadar nankör iki yıldır ödüyorum bir teşekkürünü görmedim bu ay yollamadım şu yaptığına bak. 

Siz olsanız kaynananıza tepki gösterir misiniz eşinin ağladığını söyler misiniz? Çok zoruma gitti hiç konuşasım gelmiyor :(

38 Cevaplar

+8 oy
(7,182 puan) tarafından
Sen karışma ana oğul arasında halletsinler sonra onlar barışır sen kötü oldugunla kalırsın . 
(35 puan) tarafından
Doğru söyledin canım
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle
-Reklam-
+1 oy
(1,403 puan) tarafından
Once bi ararim agzima geleni  soylerim sonra engellerim esin bastan hata yapmis maasi varken.hicte mecbur degil  valla oda arasin 2 yildir bi.tesekkuru cok gordun bundan sonra yatirmiyorum digrr ogluna tesekkur.edersin desin oda engellesin
(35 puan) tarafından
Hayır ben engellesin demiyorum, bir arkadaş yazmış ya anne hakkı, hak ve hukuktan bahsetmiş ben ona yorum yaptım. Tamam anne hakkı var ona birşey demiyorum ama yaptıkları söyledikleri....
Eşim göreve gider söyledikleri tek şey iyi iyi çok para alacaksın, dikkat et demezler. Söyleyeceklerim bu kadar....
(2,224 puan) tarafından
Valla ben katılmıyorum bence karismasin. Ana oğul onlar yarın barısirlar ama kizin soyledigi unutulmaz
tarafından
:D kız ne komik fikraymis çok güldüm ha
(1,451 puan) tarafından
Ayparstugba dogru söylüyor onlar anne ogul ne olursa olsun birbirnden vazgeçemez ama gelinin söyledikleri unutulmaz sonra sen kötü olursun
(12,854 puan) tarafından
Aklın varsa mor menekşenin yazdıklarını dikkate alma sakın ve böyle bir şey yapma anne oğul arasında olmuş sen hiç karışma canım
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Ya bi fatura Allah aşkına abartmayın,bütün varlığını anasına verse hakkını ödeyebilirmi acaba
tarafından
O cocuğu annesi doğurmak istedi cocuk doğmak istemedi hicbir evladın annesine babasına borcu yoktur onları bizler doğurmak istedik.
(352 puan) tarafından
O kadar güzel yazmışsınız ki bunu keşke herkes anlayabilse annen babalarda kendi çocuklarına güzel gelecek kurmak onları düşünmek anlamak zora sokmamak zorundalar çoğu ebeveyn yapmıyor bunu sürekli evlat yapsın modunda
tarafından
Böle düşünen insanların önüne gecemeyiz malesef kuzum
0 oy
(3,383 puan) tarafından
Maaşı olmasa tamamda maaşı var adamdan ne istio yemin ederim anlamıyorum böyle insanları
(35 puan) tarafından
Tamam canım laf arasında ödemek zorunda değiliz desem de mi olmaz :-(
(3,383 puan) tarafından
Eşin söylesin sen bişy dersen oğlumu doldurup der
(35 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yorumun için
(3,383 puan) tarafından
Rica ederim canım❣️
(48,591 puan) tarafından
sen arama lafi gecerse dersin odemek zorunda olmadigi halde ödedi üzüldü oda tepkine dersin  
ona sus buna sus iyice somuruyorlar
benim kayinvalidemde iyidir hostur ama kurnazligida vardir geçen gece onlarda kaldık laf lafi acti dedi babamdan para kalinca ucer bin verdim dedi iki kaynima vermis
esim bekar olduğu icin ona vermemis
suan ver demiyorum ama yanlış yapmışsın evlisi bekari olur mu onun hakkina girmişsin dedim kaldi öyle bırakmam veririm diyo on sene gecmis üstünden vermemis
esime anlattım haberi yok abilerine para verdiginden her islerinede esim kosturur alir yapar bizden fazla fazla gider
0 oy
(144 puan) tarafından
Bacım benim kaynanam da maaş alıyor bi ara benimde  eşime ödettirmeye çalıştı esim de dediki sen benden fazla para alıyorsun benim faturamı sen üzerine al sen benim faturamı öde dedi o kadar cimri bi insan ki gerçekten de eşimden fazla para alıyor kuruşu dahi geçmemiştir ne oğluna ne torununa bi çöp almamıştır anca bizi ayırma yuva yıkma derdinde para mal mülk gözünü bürümüş Allah tüm zalimleri ıslah etsin ne denir ki 
(35 puan) tarafından
Aminn aminn eşin iyi demiş gerçekten, keşke benim eşimde böyle ağzının payını verse..
(144 puan) tarafından
canım para kazanmak kolay değil bide bebeğim var eşim asgari ücrete çalışıyor kirada oturuyoruz çok şükür bi şekilde yetiriyoruz kendisi para içinde yüzüyor herkese kendini acındırıyor insanlar da ona harçlık falan veriyor devletten de para alıyor allah bereket versin ama gözü doymuyor kadının daha fazlasını istiyor hiç şükretmez
(35 puan) tarafından
Yaa seninki daha kötüymüş canım rabbim Hidayet versin
(144 puan) tarafından
Amin canım görüşmüyoruz hiçbir şekilde oğlunu kıskanıyor eşini çocuğunu gezmeye götürüyor parasını yediriyor diye esim de görüşmüyor o yüzden Allah herkesi yuvasında mutlu etsin
(35 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Araya karsimayin tabiki.

Anne oğul arasında yaşanan bir durum.

Karışmak eşi ve annesini memnun etmeyecektir.
(35 puan) tarafından
Haklısınız teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(363 puan) tarafından
Eşiniz gerçekten agladi mi yazıl üzüldüm maaşı varmi körmu odesin
(35 puan) tarafından
Evet belli ettirmese de ağladı ve ben bu duruma çok üzüldüm aslında ondan dolayı kaynanamı arayıp kızmak istiyorum
0 oy
(986 puan) tarafından
Bence siz karışmayın.ewt yaptığı hiç hoş değil ama annesi sonuçta demek ki nazı geçiyor oğluna.
(35 puan) tarafından
Eşimde farkında aslında ne yaptığının ama benimde çok zoruma gidiyor napacam bilemedim
0 oy
(1,726 puan) tarafından
İyi işte bu bahaneyle kuşun bir daha fatura falan ödemez eşin araya mesafe koyarak görüşün yeter
(35 puan) tarafından
Zaten farklı şehirlerdeyiz canm onlar Ankara'da biz Urfa da, ama yine de bir şekilde canımızı sıkmayı başarıyorlar, eşimin ağlaması ve kaynanamın tribi.cok canımı sıktı
(1,726 puan) tarafından
Aaaa bende Urfa dayım hangi semttesin
(35 puan) tarafından
Karaköprü deyiz canım yeni tayin olduk bir ay kadar oldu
(1,726 puan) tarafından
Orayı biliyorum geçen sene oturuyordum güzel temiz bir yer
Bende haliliye de oturuyorum
(35 puan) tarafından
Evet çok güzel canım aşırı sıcakları var
0 oy
tarafından
Ben karışmam, eşimin ağzı dili yok mu o söylesin.

Onlar ana oğul yavrum yarın iyi olurlar sen dışarıda kalırsın 
(35 puan) tarafından
O söylemez hayatta kırılır kırmaz yeterki karşıdaki iyi olsun
tarafından
Tamam işte yarın bir gün iki güzel laf söyler kayınvaliden,kocan yine kanar e sen yine dışarda kalırsın
0 oy
tarafından
Ayy bana da bu durum çok abes geliyor.bir telefon faturası değil mi en fazla ne kadar olabilir.annesi bu yasa getirmiş,büyütmüş , beslemiş, okutmuş.50 100 lira ile ne kimse fakirlesir,ne de zenginleşir.
(35 puan) tarafından
Parasında değiliz hanımefendi yaptığı vefasızlık ve haksızlık zorumuza gitti özellikle eşimin ağlaması
tarafından
Baya yaptığınız ilk yorumda kaynanamı arayıp ödemek zorunda değiliz neyin tribini atıyoruz diyeceğim diyen de sizsiniz.belki eşinizin kardeşi de başka bir şeyi ödüyordur, bir fatura alt tarafı
(328 puan) tarafından
Valla doğru diyorsun taktikmaktikyok. Sabahtan beri maaşı var kendi ödesin diyor. Annesine fatura için posta koyana benimki de yapsa keşke diyor. Sonra vay efendim vefasızlık, haksizliktan dolayı diyor. Adamın annesiyle arasındaki sorununu kendi sorunu yapmak isteyip bir de kardeşine de sıra gelsin derdinde. Kübra başını agritmak istiyorsan hiç durma ara hesap sor kocamı niye ağlattın diye :D
tarafından
Ayy benim anlamadığım hepimiz anneyiz ya,ne zorluklarla büyütüyoruz.100 lira faturamı ödüyor diye el kızı gelip bana böyle dese valla olay olur
(328 puan) tarafından
Aynen öyle. Parası olsa ne olmasa ne..
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Yaaa erkeklerin ağlaması bana da çok duygusal geliyor...doğru demiş esin ben de kaynanami arar anne değdi mi oğlunu uzmene bi fatura için diye aglamasini olmasada zoruna gittigini belli ederdim onun da içine otursn
0 oy
tarafından
Hiç karışma.  Sonra iyi olurlar kötü kalan sen olursun. 
0 oy
(482 puan) tarafından
Buda hic bir sey benim esimin ailesi ,sirf bizim istedigimiz kizi almadın diye 4 yıldır esimin kapısını dahi açmıyor. Bazen ilişkiler bitmesi gereken yerde bitmeli. 
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Kimsenin gazına gelme bacım hiç de karışma onlar ana oğul yarın can ciğer olurlar sen kalırsın ortada boşver bişey deme eşine de gaz verme başka şeyi canı sıkılmıştır üstüne bu olmuştur falan de  
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Boşver bacım karışma kötü sen oluyorsun kendi aralarinda halletsinler bugün ağlar yarın güler 
0 oy
(952 puan) tarafından
Sen değilde eşin arasın kızsın bence sen birşey dersen ve barışılarsa olay sana kalır
0 oy
(9,529 puan) tarafından
Sen karışma bırak  sonra kötü olursun 
0 oy
(685 puan) tarafından
Canım onlar anne oğul iki gün sonra iyi olurlar sen kötü olursun..birak konusmak isterse eşin konuşsun 
0 oy
(48,591 puan) tarafından
kaynanama bişey demem esimede bir daha odetmem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 302 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,535 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 203 göst.