0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (183 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bugün 31 gün oldu haksız olan kocam hakliya çıkarmak için kendini sessizliğe bürümüş kendini bana kusmeyi bile haram kılmış küsme hakkı bile tanımayan bu insan kastı olarak cuk cocugunu aramıyor sormuyor kartlarında kapamış şimdi ara ara engelde basıyor whatsaptan kendi aileside tek tek beni whatsap Instagram hepsinden çıkarmış.İyi sagolsunlar edebi yoksun aileye dedik peki ben dün akraba buyugunuzun bunlari arayıp durum hal ahval sorması ardından duyduklarım ne bilim kaynanam şöyle demiş kendi kendine vurdu gözüne morartti benim oğlum bişey yapmadı valla bı insan kendine bunu nasıl yapar bakin

image

Neyse peki bunun üstüne eklemiş 2 3 ay gelmesin anasinda kalsın oğlumun psikolojisi bozuk bak hem kaynanam eşimi kiskirtiyor hem bana laf sokuyor hem eşimle kavga etmeme me rağmen eşim denilen cani laf yetiştirme anneme diyip saldırdı gorumcemle tabiki ben darp raporumu aldım ama bekledim çünkü ben boşanacak demiş amcama 31 gün. Oldu hani dava filan yok neyse o aile büyüğümüz kocamizi aramis kocam demek istemiyorum artık ki nefret ettim kendisinden o da demiski kims benim işime karışmasın bu bizim aramızda olan bişey benim meselem demiş kapatmış.Bunlar bana hem bunu yapıyor hem arkamdan iftira atmış üste çıkmak için ve çocuklarını dahi aramayan parayı kesen bı adam var ortada ben çok müşkül durumdayım neden çocuklarım büyük dahi değil aklı daha etmeyecek yaştalar büyüğü 3 yaşına yeni girdi küçüğü de 4bucuk aylık şuan dış çıkarıyor sabi zor yetisiyorum onlara yazık ben bunların insan olduğunu düşünemiyorum ki bence eşim ya psikolojik sıkıntılı evvelden kanaatine vardım çünkü yada belki ben bilmiyorum birini seviyorda olabilir bunlar şüphe ama beni istemedikleri bariz belli bu şey olmadigi çok belli acı çeksin biraz bu acı çekme değil bu namusunu bu hale getirip atmak ve çoluk çocuğunu başkalarına muhtaç etmek ki kızım kizkardesimin eşine baba diyor ben peki burda napicam nasıl adım aticam direk boşan diyenler demesi çok kolay evet ben onu su 4 aylık bebegim olmasa çoktan ben davami açmıştım ama bebek çok çok küçük yazık artık kapılar kapalı ve ben hakliyken haksi, duruma asla düşmek istemiyorum.

11 Cevaplar

+4 oy
(7,036 puan) tarafından
Canım boşan demeyip ye ne desinler zaten boşanmış gibisin adam ortada yok ya kendin o dönüp dayağa kaynana gorumcene boyun egeceksin yada ayaklarının üzerinde durup o adama boşanma davası açıp tazminat nafaka alp çalışacaksın başka bişi yok ki bariz ortada adam istemiyor seni 
(952 puan) tarafından
Adam öldürecek bunu bebelerde elden ele gezerek büyürler artık cok zor
tarafından
Eşim benim gözümü böyle yapsa ben canımdan endişe ederim .
(183 puan) tarafından
Hepinizin hakkı isyanlarına hak veriyorum kızlar ben zaten hep endişe ettim canımdan ama bı bayanın bı kocadan isteyebileceği tek şey sevgi merhamet sonrası zaten olması gerek şeyler aşırı cimriydi çocukları hastaneye götürmek için kırk takla atıyordum sürekli benzin lafıni yapan biriydi yapardı sonra söylenirdi ben asla kendimi müsrif bı bayan olarak görmedim neden benim ekmeğim bile.degerliydi.ekmegimi kurutur tozunu çıkarır koftelere dahi koyardım ekmeğim dahi cope gitmedi aylık 100 TL bana harç lik verirdi ama ben hep müsrif gozuktum gözünde beni günah keçisi olarak görmüş artık bu adam daha düşüncelerini asla değiştiremem sevgisi aşkı merhameti yokken huylariyla baş etmeye çalıştım olmadı ssavunmaya çalıştım konuştum duymadilar bizzat derdimi anne ve kardeşlerime anlattim bana hak veriyorlardı ama saisriyorlardida ya bizim oğlumuz yada kardeşimiz en uyumlu insandır diye hep problemli gozuktum gözlerinde ben yoruldum artık savaşmaya gerçekten hakliyken haksız durumuna dusuruyirlar ki dayak attıktan sonrada haketmisim gibi bunlar uygulanıyor gerçekten insan diye adlandırılması zoruma gidiyor insanlık değil bu
(952 puan) tarafından
Bu yüzden ayril diyoruz canım kendi elinle yazmışsın
(7,036 puan) tarafından
Aynen bencede darp raporunda var elinde dava aç donuna kadar al pisliğin
-Reklam-
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Tamam da canım boşan demekten başka ne diyebiliriz git çek mı diyelim 
(183 puan) tarafından
Valla artık sonumuz belli gibi de bu karşı taraf ne şimdilik düşünüyor bilmiyorum gerçekten
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ahhh yazık sana.   Elleri kırılasıca herif 
(183 puan) tarafından
Merhamet yok olsa ah olsa görse gormeden hala hakkı cikmaya calisiyor
0 oy
tarafından
Kusura bakma da bu kadar iftira şiddetten sonra boşanmayıp ne yapacaksın saygı sevgi bitmiş ben anlamıyorum  ya çocuklar var diyip eziyeti çekmeye devam mı edilmeli aksine çocukların böyle bir ortamda büyümemeli insanın yutacağı laf hakaret vardır ama bu yaşadıkların yutulacak gibi değil.. o çocuklara yazık böyle bir ortamda ne kadar sağlıklı büyüyebilirler hadi boşanmadın sen bu adamla nasıl aynı evi paylaşacaksın nasıl güveneceksin 
(183 puan) tarafından
Güvenmiyorum paylaşmakta istemiyorum artık çocuklar çok küçük uzuluyorum
tarafından
Tamam küçük seni de anlıyorum ama inan o ortamda çocuklarında üzülür
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Seni sevmiyor diyelimm o küçücük evlatlarinida sevmiyor bence 31 günün dile kolayyy ya böyleleri baba olmasın yaaa Söylenecek çok şey varda büyük konuşmak istemiyorum...
(183 puan) tarafından
Konusabilirsin gerçekten ben konusaamdim şimdi konuştum haksız çıktım agresif dediler bana kavgacı dediler çok şey yapistirdilar yakama
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bu adam birden böyle olmadi ya evvelden vardı demissin e bacım ne diye 2. Çocuğu yaparsın böyle insanları baba ediyorsunuz o sabilere olan oluyor. Evet bosan demek kolay  ama durumun yoksa ailen sahip çıkmıyorsa nereye gidersin Rabbim sana ve evlatlarına çok güzel kapılar açsın insallah
(183 puan) tarafından
Ben de aslında isteyip istememe arasındaydım ama bana laf sokuyordu bizim yastakiker 23 çocuğu var işte bu kardeşi olsa diye diye benim kafama girdi bende istedim sonra keşke diyemiyorum bile evladına haksızlık olur gerçekten onu o kadar çok seviyorum ki
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Çok zor biliyorum ama senin ve çocuklarının sağlığı için tek yol boşanmak bacım.ailen arkanda mi o çok önemli.tek başına ne yapacaksın tabii iki küçük bebeyle olmuyor maddiyat olmayınca.eğer ailen arkandaysa sen git aç davayı barodan avukat iste tazminat davası vs nafaka ne varsa açar sana hele ki böyle bir şiddet vakası yani.

Girersin bir işe annen bakar.hatta gece vardiyası bulsan annene de çok yük binmemis olur.

Başka türlüsü zor.en fazla 5 6 sene sabır.

Çocuklar okuluna başlayınca  daha kolay olur
(183 puan) tarafından
Ailem arkamda ama annem psikolojik sıkıntılı biri beni kabul etmiyor
(1,140 puan) tarafından
Evet az önce okudum.asla olmaz annenle.tek yolun sığınma evi.orda çalışabiliyor Sun da
(183 puan) tarafından
Onu araştıran en kotu ihtimal
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ay canım benim tam okumadm ama bebeğin küçük olsa ne olcak adamin durumu belli varlığı yokluğundan beter
(183 puan) tarafından
Evet bu duruma mahkum edildik ve hala o tartışma kaynanam yüzünden çıkmamış gibi zaten kendisi problemliydi şunu bunu yapıyor diye abartarak söylemeye devam ediyorlarmış yıprandım hakikaten
(4,961 puan) tarafından
Rabbim ferahlığaa erdirsin
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Keşke öyle üstün güçlerim  olsa kocanın aklını başına getirsem senina acılarını dindirsem cocuklarınında gördüklerini duyduklarını kafasından silip travmaya sebep olan herşeyi yok etsem..  Keşke elimizden bişi gelse.. Zor ama ayakta durmak zorundasın bacım mecbursun buna. 
(183 puan) tarafından
Keşke ya keşke keşke
0 oy
(473 puan) tarafından
Beni seviyor belki gibi bir şey yazmışsın yukarıda , ben sana söyleyeyim , seni hiç sevmiyor , hatta çocuklarını da sevmiyor. Kaçıp kurtarmissin kendini , aynı cehenneme çocukları da tekrar sürükleme.
(183 puan) tarafından
Hayır beni seviyor belki demedim ben sevgisi olduğuna inanan biri değilim zaten inancım yok ben başka bişey ima ettim yazıyı daha net bı sekilde okursanız eger
(473 puan) tarafından
Net bir şekilde okudum ve hala o eve dönmemeniz gerektiğini düşünüyorum.Cocuklariniza yazık olur.
0 oy
(634 puan) tarafından
Sen boşanma davasını aç formalite icabida olsa aç eğer esin olacak o şer.efsiz k.opek yalavrip kapına düşmezse ahada ben burdayım çık gel yüzüme tükür kacan kovalanır canım benim sen sustukça onlar kendini haklı sanacak öz fikrimi sorarsan BOŞAN BOŞAN BOŞAN 

Oğlum yedi aylıkken çok benzerlerini eşim bana yaptı fakat çocuğum küçük dedim bosanmadim 

Şimdi çocuğumun piskolojisi bozuk biliyormusun üç yaşına girecek daha konuşmuyor kavagci şiddete meyilli aynı babası gibi olacaktı davayı açtım lütfen sende kendine bunu yapma 
(183 puan) tarafından
Bu er yada geç olacak bişi diyorsun zaten doğru bende hep öyle düşündüm ama benim merhametin o kadar ağır basıyor ki biliyorum o boşanma davası açılsa bana etmediğini bırakmayacak benimle çok oynayacak

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 553 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
14 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneyim anne (466 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 441 göst.
14 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...