0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün kız kardeşine bağırdım banakufur etigi icin hiç bişey demedi tirip atı sadece normalde akşam 8 de ise gidicekti bana patron cagriyor kimse yokmuş dedi 6 da gitti ama işe gitmemiş patron filanda aramamıs aradı diye yalan atıp iki saat erkenden giti nerdeydin diye soruyorum hiç biyerde diyor gerçekten sıkıldım artık iki dk çocuklara bakmaz ya telefonla yada biyere kaçar saatlerce WC den çıkmaz elimde bi cocuk pacamda bu çocuk yemek ,bulaşık yapmaya çalışıyorum ben nasıl davranmak buna şimdi şu bir haftadır soğuk bana bugünde yalanını yakaladım napti o iki saat nereye giti kimleydi kafayı yicem soruyorum hiç biyere diyir 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oturup konuşun saatlerce telefona girecegine çocuklara baksın sonuçta onunda çocuğu sende onun gibi yapsan kim bilir ne yapardi
(8 puan) tarafından
Bakıyor iki dk sadece durmad diyip veriyor elime
Nereye yapıyorum bişey istedimde çok para harciyosun der
-Reklam-
0 oy
(8 puan) tarafından
Kizlarrrrrrrrrrrrrrr
0 oy
tarafından
Bı.boklar yediği kesin . 
(8 puan) tarafından
Eevt ama ne birgün iyi birgün kötü nasıl davranacağımi şaştım
tarafından
Amann dengesiz insan da hiç çekilmez ne diyim Allah yardımcın olsun biraz ona da sorumluluk ver. Çocuklarla ilgilensin sen dinlen, cik.gez
(8 puan) tarafından
Alıyor kucağına en fazla 5 dk bakıyor al diye veriyi elime yada kavga çıkartıyor
Dışarı çıkamıyorum ki ila kendisi olacak göndermiyor
tarafından
Alma sende bak de ne demeye çocuk yapmış bakmicaksa
(8 puan) tarafından
İşte ilk başlarda çok iyiydi son haftalarda değişti :/
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Böyle insanlar çocuk yapmada var bakmada nereye gidiyorlar ya 

Böyle olmaz çok üstüne gitme arada lafını şöyle esirgeme 
(8 puan) tarafından
Anlamıyorki duvara söylesem çiçek açardı son bu haftadır çok değişti yalan bile söylemeye başladı
0 oy
(1,257 puan) tarafından
sabrım tahammülüm asla yok Bana böyle davransaa konuşurum anlamazsa iyi bir kavga çıkartırım Sonra köşeme çekilirim Çocuğum ve ben derim Onu onemsemem zaten hâlâ düzelmezse gözünde yokmuşum derim Devam ederim
(8 puan) tarafından
Anlamıyorki bacım görmezden geliyor bide üste çıkmaya çalışıyor yalanlar filan sinirden napicami şaştım artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 419 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 928 göst.