0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Eşim bana küstü haksız mıyım sizce ya telefonla takıldı takıldı uyudu bide diyor ki battaniye yok mu ya tamam olabilir de çocuklarım küçük uyku vakitleri gelmiş ağlıyor ikisi iki yandan ben hangi birine bakacam diye uğraşıyorum sinirlendim dedim hem namazını da kılmadan yatmış zaten uykusu ağır seni kaldirmiycam namaza da dedim uyandın zaten kalk namazını kıl yatağına geç dedim biraz sinirle söyledim açıkcası  sinirlendi ben senden bişey istemiyorum diyor ninni açtım çocukları uyutmak için onu kapat diyor sanki bilmiyor yani çocukları uyutacam sonra da kalkıp benden özel şeyler istiyor akşama kadar uğraşıyorum afedersiniz tuvalete bile gidemiyorum çocuklarla hayır onu ihmal de etmem ama çok üstüne geliyor bazı konularda ne yapacağımı bilemiyorum artık hepsi mi böyle ben bilmiyorum ki arada sürpriz yap disardaysan bı mesaj at ne bileyim veya çocuklara bak desem yapmaz dışarı çıkmaz sonra da benim sabrım kalmıyor ona karşı 

3 Cevaplar

0 oy
(17,651 puan) tarafından
Biz kadinlar her yük üzerimizde Allah yardimcimiz olsun yaa
(49 puan) tarafından
Öyle gerçekten yardım etmek kimsenin aklına gelmiyor  Allah kimseye muhtaç etmesin
-Reklam-
0 oy
(2,864 puan) tarafından

Az bile demişsin o çocuk ikinizin yani babanın evinden getirmedin herhalde yorgun olabilir ama sende tüm gün yoruluyorsun yardım etmek zorunda

Çocuklar uyuduktan sonra ikinizde dinlenirsiniz işte  
(49 puan) tarafından
Az biraz anlayış istiyorum ama herhalde çok şey istiyorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Haklısın anlayışlı olması lazım iki çocuk kolay değil yani 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 246 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melek02 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 452 göst.