0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (10,976 puan) tarafından
Kızlar dairem dar bir sokaga cephe şeklinde. Tam da karsımızda bir ev var. 2 katlı. Altlı üstlü gelin kaynana oturuyorlar, tam caprazda da kadının diger oglu ve gelini var. Yani baya kalabalıklar. Karsımdaki evde ufakta bir bahce var. Her gün saat 6 dan itibaren o bahceye ortalama 10 kişiye yakın toplanıyorlar. Ve saatn12 ye kadar mükemmel bir ses oluyor. Sokakata baska uyaranda oldu kavga ediyorlar ve asla seslerini kesmiyorlar.cocukları birde diger sokakataki cocukları topluyorlar yani tam camımın altı bildiginiz kreş gibi oluyor cama fefalarca top vs vuruyor. Havalar sıcak oturulmuyor cam kapı kapalı. Acık olunca da sesten durulmuyor. Oglum 10 da uyuyor ama onlar 12 1 e kadar oturdugu için cocuk dk bası cıglık atarak kalkıyor. Defalarca polise sikayet ettim birsey olmayı bırak gelip bakmıyorlar bile. Sizce ne yapılabilir?cıkıp kavga etmek istemiyorum cunku evde 2 cocukla yanlız yasıyorum. Bana fikir verir misiniz. Bunlarla papaz olmadan nasıl susturulur? 

14 Cevaplar

0 oy
(10,976 puan) tarafından

En İyi Cevap
Soyle de ekleyim kızlar. Normalde sokagımız cok saygılı sessiz bir sokaktı. Sokakta sadece bu ev biraz eski ve bakımsızdı. Eski sahipleri kızı aklına kacırıp evden kactı. O zaman basladı dert. Aklını kacıran kız ara sıra gelip kapıda bagırıypr eve tas atıyprdu. O sahipleri utandıkları için bu evi apar topar cok ucuz bir fiyata verdiler. Ve bu kişiler geldi. Bu kişilerin geldigi semtte. Uyusturucunun yol ortası satıldıgı polisin bilie tomasız giremedigi bir mahalle. Bu adam bunu övünerek söylüyor bagırıyor sokaga. 
(1,386 puan) tarafından
Yavuz selim mahallesi
-Reklam-
0 oy
(952 puan) tarafından
Polisi arayacaksın adres vereceksin canım sürekli zaten söylemiyorlar kimin aradığını
(10,976 puan) tarafından
Canım belki aralıklarla yani mesela 2 gun ara ile saat 10.30 dan sonra 5 kere aramışımdır. Asla uyarmayı bırak gelip bakmıyorlar.
(952 puan) tarafından
Tövbe ya onlarında korkut şikayet  edeceğim boyna arıyorum sizi de
(10,976 puan) tarafından
Bir arkadas cimer demiş. Bu aksam da olacaktır ses. Bu aksamda polisi arıyacagım. Gelmezlerse de ditek cimere yazacagım durumu ve gelmediklerini
(952 puan) tarafından
Polsede söyle şikayet edicem sizi de
(10,976 puan) tarafından
Gelmezlerse yine direk edecegim zaten
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Polise sikayet et ve deki eger gelip birsey yapmazsaniz toplumun huzurunu bozmaktan savckliga dilekce vericem sizde gerekeni yapnadiginiz icin sizi de sikayette bulunucam
(10,976 puan) tarafından
Bir de oyle diyim kac defa aradım allah bilir 1 kere bile gelmediler. Hele 1 keresinde evet o sokakatan ses için 5 kişi daha aramış dedi polis.
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Polisten başka çarem yok olmadı karakola git ama başını belaya sokarsın bence hiç karışma idare et bacım :(
(10,976 puan) tarafından
Yavrum idare edilecek gibi degil. Saat gece 12 olmuş en az 6 7 cocuk tam camımın altında cıglık cıglıga körebe oynuyorlar. Bu arada camla asfalt arası 1 metre var yok yani baya giriş kat evim. 3 adam oturmuş kahhalarla müzik eşliginde tavla oynuyor. Kadınlar kahkahalarla cay içiyor. Ve benim o evle aramada 5 metre var yok.
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Cimere yazın 
(10,976 puan) tarafından
Aslında cimere hiö yazmadım. Bri de onu deneyim
(1,091 puan) tarafından
Ordab yazilinca daha bı olayın üstüne düşüyorlar . Bilgileriniz de saklı kalıyor. İki üç kişi daha yazarsa daha net sonuç alırsınız.  İki uyaridan sonrası para cezası diye biliyorum ben
0 oy
(15,348 puan) tarafından
Bence bişey yapamazsın. Baksana kaç kişiyle kavga etmişler zaten. Tek aklıma.gelen tasinmak
(10,976 puan) tarafından
Yavrum imkansız tasınmak. Ev benim kiracı degilim ki.
(15,348 puan) tarafından
Alhah kolaylık versin
(10,976 puan) tarafından
Amin vallaha bıktırdılar.
0 oy
tarafından
Ayyy gerizeklailar ya nefret ediyorum böyle insanlardan basklrini rahatsız etmeye ne hakları var. Oturursun da her şeyin adabı var. Eski sitede çocuklardan illallah etmiştim normal konuşma yok bağırıp , küfür ederlerdi sürekli kavga etmekten bikmistim. Benim oğlum da korkarak çığlık atarak uyanır uzun süre aglardi. Allah böylelerine aynı kendileri gibi komşu versin . 
tarafından
Ayy off deme eski oturduğum ev aklima geliyor. Orası da oyelydi çoğunluk memur ya da yaşlı kimse de susun ya da küfür etmeyin demezdi sinir olurdum. Çocuklar da deve gibilerdi Allah hayırlı sağlıklı evlat versin çok zor. Ama adamin yapması ayrı tuhaf başına bela olmasın da :(
(10,976 puan) tarafından
Bela olmasınlar diye ugrasıyorum zaten canım.
tarafından
İşte bosandigini biliyorum o yüzden dedim. Kocan olsa verirdi ağızlarının payını.
(10,976 puan) tarafından
Vallaha bacım oyle terbiesizler.
tarafından
Allah komsunun da hayırlısını versin seni çok iyi anlıyorum canım
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Öylesi insanlarla baş edilmesi o kadar zorki polis gitse bile yine ayni olurlar 
(10,976 puan) tarafından
Kac kere aradım canım kac kere. Hele Allah affetsin bir kere arka camdan avazım cıktıgı kadar yeter be sizi mi dinlicez diye bagırdım da adam kahkaha atıyor duyunca boyle seviyesizler
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Polislere bak hele kız cimere şikayet et Allah hayırlı komşu versn ya
(1,307 puan) tarafından
V alma komşu al diye boşuna dememişler valla ya ne diyeyim bacım Allah akıl fikir versin eşin bişi demiyor mu ki
(10,976 puan) tarafından
Canım eşim yok benim
(1,307 puan) tarafından
Yaaa özel değilse nedn yok birazda ondan zor olr senn için
(10,976 puan) tarafından
Bosandık canım baya önce
(1,307 puan) tarafından
Anladım canım o zaman tek yaşıyosn sen cimere şikayet et bence direk hatta polisn defalarca araman rqğmn bişi yapmadğınıda söyle
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bende aynı sorunları yaşıyorum canım maalesef çare yok onlar düşünmedikten sonra polis de gelse gider gitmez gene devam ederler. Yalnızsan hiç bulaşma belli olmaz görüyoruz haberlerde Allah korusun 
(1,386 puan) tarafından
Ben milyon kere şikayet ettim hiçbir şey değişmedi
(10,976 puan) tarafından
Degişmiyor ama bu seste cekilecek gibi degil.
(1,386 puan) tarafından
Yaşıyorum bende çok iyi anlıyorum Allah bildiği gibi yapsın öylelerini. Muhtara deseniz aslında imza toplansa illa ki rahatsız insanlar çoktur o sesten
(10,976 puan) tarafından
Aklıma gelmedi acıkcası
(1,386 puan) tarafından
Muhtar mahalleden sorumlu ne de olsa birseyler yapsn yani az buz ses değilmiş madem
0 oy
(3,060 puan) tarafından
Canım yanlış anlamazsan birşey rica etcem konuyla alakalı değil de hep dicem unutuyom nolur profilini değiştir yanlış anlama adam psikolojimi bozdu ☺☺☺
(10,976 puan) tarafından
Aaaa kız o benim =D neka ayıp
(3,060 puan) tarafından
Eminim çok güzelsindir canım ama bu adam değil ❤
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bizim mahhaledede koca koca adamlar 2 ye 3 e kadar top oynuyo çekirdek kola yapıyo bağıra bağıra gülüyolar çoçuk dersin bi nebze ama vallaha kocaman adamlar 
(10,976 puan) tarafından
3 tane görgüsüz butun mahalleyi bitiriyor.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Polisten başka yolla çözmen zor. 
0 oy
(175 puan) tarafından
Bacım kavga filan etme geçen gün ki İzmir olayını aklıma getir iki tane beben varmış Allah esirgesin seni taksalar kafaya bişey yapsalar yapamazlar deme aç haberleri izle neler yapabileceklerini gör devir kötü devir dalasma bırak allahlarindan bulsunlar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 374 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 267 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ptrck (397 puan) tarafından soruldu

381,873 soru

11,432,289 cevap

34,997 kullanıcı

...