0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar özel bir hastaneye gidiyorum 3 seansım oldu alexsantrite cihazi na giriyorum biraz dökülmem var ama  1 buçuk ayda bir çagırıyolar      tekrar gitmeme yakın tüyler biraz fazlalaşiyor    1 buçuk ayda  gitmemin etkisi  olurmu  daha mı yakın aralıklı çagırma ları gerekiyor  acaba 8 seans gidicem  topllam 5 seansım kaldı 5 seansta dökülme azalma olmaz diye de tereddüt ediyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende aynı cihaza gidiyorum 3 kere gittim şu an hiç kıllarım yok tek tük 
tarafından
Ne kadar sürede gidiyorsun canım aralıkları kaç gün birde kıl yapın ince mi kalın mi ben tüm vucud gidiyorum tüylerim sert erkek tüyü gibi koltuk altım bitti gibi az var  ama diger bölgeler tekrar çıkmaya başlıyor arası uzadıkça
tarafından
Ayda 1 gidiyorum ben
Orta kalınlıkta
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız hastanede lazer yapıyorlarmı:D

tarafından
Özel de yapıyor lar devlette de yapıyor lar bazı hastaneler de ama ücretli orası da galiba
0 oy
tarafından
Acıyormu acaba
tarafından
Acıyor yaaa baya yani benimki çok acıyor öyle deyim :(
0 oy
(473 puan) tarafından
Kıl yapına göre bakıp söyler onlar canım. Alex cihazı riskli bir cihazdır sarı tüyleri siyaha çeviriyor malesef ama ben buz lazer yerine Alexi tercih ederim daha güzel dökülme yapıyor diye. Bu arada 8 seans yeterli değil kılların hiçbir zaman tamamen dökülmeyecek yok olmayacaklar bunu bil. Ben tüm vücut tam 2 buçuk yıl gittim bitti dedik 1 yıl sonra geri döndü yarısından çoğu. Eskisi gibi olmuyor daha sarı ve ince çıkıyorlar ama dediğimi anlamışsındır o bebeksi pürüzsüzlük seanslar bittikten sonra geçecek. Sonra sen yine yeni bir paket alacaksın mecbur ve bu döngü böyle yıllaarr sürüyor. 
tarafından
Ya benim yüzümde de var açıkcası yani yüzüm falan öyle sert sert esksii gibi belli olmasın yeterki  tamamen bitmediğini biliyorum ama inşallh çok ve gür çıkmaz
tarafından
Yorumun içinde teşekkür ederim canım
(473 puan) tarafından
Ben yüzüm için yaklaşık 12 senedir lazer yaptırıyorum merak etme yüz bölgesi daha farklı oluyor zaten evet bitmiyor ama temiz yapıyorlar yüz olduğu için.
tarafından
12 senedir mi. 12 sene daha bitmedi mi hala çıkıyor mu
(473 puan) tarafından
Çıkıyor tabi canım yüz bölgesi bitmez ki. Bir noktadan sonra artık iğneli epilasyon gerekiyor ama ben gitmiyorum çünkü yıllardır hijyenik doğru düzgün bir yer bulamadım.
0 oy
(3,035 puan) tarafından
Seans aralari hatta giderek açılacak 1 -1.5 ay normal aslında ben yillar önce 8 Seans yaptirdim (11 yil önce) hala nerdeyse yok çok memnunum)tabi yapan kişi çok önemli baştan savma yapmadan işine saygisi olan birine denk gelmeniz dileğiyle 
tarafından
Kıl yapınız nasıldı acaba ince mi sert mi hangi cihaza gittiniz
(3,035 puan) tarafından
Ben ndyag,Alexanderite ve diode hepsine bolge bolge girdim ( esmerim kil yapım sertti) tektünk çıkıyor ama oda o kadar cansız ve yavaş ki anlatamam yani sene de 2 kez jiletlesem bacaklarımı mesela 1 sene tertemiz kalıyor.
tarafından
İnşallah bende de biter yaaa benimde kıl yapım çok sert
(3,035 puan) tarafından
Valla kıl yapin sertse daha etkili sonuç alınıyor tabi ten renginde önemli
0 oy
(328 puan) tarafından
Her kurumun çağırma süresi farklı. Benim gittiğim guzellik merkezinde ayda bir kere seansa gidip 20 gün sonrasina rutus veriyolardi. Gorumcem şimdi 1 ya da 1 buçuk ayda bir gidiyormus o da tam anlamıyla bir şeyin değişmediğini söyledi. Bilemiyorum inşallah etkisi olur 
tarafından
İnşallh canım benim
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Hastanede değilde güzellik salonunda yaptrmani tavsiye ederim
tarafından
Neden ki canım
0 oy
(66 puan) tarafından
Ilk 7 seansta ayda bir çağırdılar sonra 1.5 2 ayda bir 5 seans daha gittim hamilelikten dolayı çıkıyor ama jilet vuruyorum ona rağmen çıkmıyor gibi birşey alex plus a gittim güzellik merkezinde çok kalındı kıl köküm bu arada ağlıyordum ilk 3 seansta 
tarafından
Kaç seans sonra baya dökülme oldu canım yok gibi kaç seans sonrası oluyor
(66 puan) tarafından
4.seansta bitmiş gibiydi
0 oy
(530 puan) tarafından
Ayda bir gidiyrm ben ana 15 gün sonra kontrol çağırıyor makinenin görmediği kıllar varsa yapıyorlar ondan ücret almıyorlar 
0 oy
(1,651 puan) tarafından
Bende gittim 2 ayda bir çağırıyorlar di ilerleyen zamanlarda kalmayacak ins normal zamanlama 
tarafından
İnşallh kuzum da kaç seans sonra hepsi dökülüyor acaba

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Merve111 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
24 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 206 göst.
30 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu

380,493 soru

11,392,329 cevap

34,901 kullanıcı

...