0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

image

normal veya sezeryan dogum yapan anneler kesinlikle doğumun her türlüsü zor ve tarifsiz bi duygu ..

Bu paylaşım benim gibi sezeryan dogum yapan ve çevreden saçma sapan şeyler işiten bacılarıma gelsin❣❣❣❣

11 Cevaplar

+1 oy
(1,361 puan) tarafından
Benim de ilk doğumu sezeryan oldu. Her doğum özeldir. İkisinde de anne oluyorsun sonuçta ikisinin de zorluğu var. Ama bazı kendini bilmezler çıkıyor da neyse işte 
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
İki duyguyuda yaşadım mm çok şükür ❤️❤️❤️
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Yok canım olur mu öyle şey yarım insanız biz 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Her doğum zordur iki türlüsüde kolay değildir her anne güçlüdür bunun doğum şekli ile alakası olmaz. Takılmayın el ne diyoraa

0 oy
(2,211 puan) tarafından

Kadın olmak başlı başına bir güç zaten :) 

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sezaryen oldum iyiki öyle olmuşum en güzel anımda sancı stres yaşamadan mis gibi kavuştum bebeğime. Laf etmekte kimsenin haddi değil hoşştt derim adama :D 
tarafından
Sonrası zor ama :(
(25,224 puan) tarafından
Yoo nesi zor ben hiçte zorluk yaşamadım bol bol yürüdüm çocuguma da tek baktım pandemiden dolayı kimse yoktu
tarafından
Valla bende sezeryan oldum bünyem zayıf ondan mı bilmiyorum 40 im çıkana kadar annemle kız kardeşim baktılar ona rağmen 6 ay kendime gelemedim. Tabi oğlumun farklı sağlık sorunları vardı ailecek korona geçirdik fln derken kendime de bakamadım.
0 oy
tarafından
Aynen çok zor da 7kat değil miydi o 
0 oy
tarafından
İkisininde tatdm bana hic bisy koymaz daha :)☺️☺️
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ah canim gururlandırdın beni şuan ❤️
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bi yakınımz bana çok afedersiniz "bu da doğum mu şeyin yırtılacaktı da öyle görecektin" dedi.  Cahille tartışmam dedim, annem kızdı ayıp oldu diye de hiç umrumda değil.
(2,728 puan) tarafından
Hmm şeyin yırtılcaktı ha sende deseydin en azından şeyim zaten delik sadece genişletecek kredi. Peki karnım dümdüz katın kat kat kesiliyor içerdeki tüm organlar dünyayla buluşuyor. Karın açılıp tekrar kapatılıyor. Kimse bana ağrıdan acıdan bahsetmesin ama şua karın delinip tekrar kapatılma olayı beni benden alıyor
(1,736 puan) tarafından
Anlatsam anlamayacaktı, hiç yormadım kendimi
0 oy
(979 puan) tarafından
İkisini de yaşadım nasıp işte yapcak bisey yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 193 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Asya.ayca (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,147 göst.
0 oy