0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu sıcaklarda saçınızı kurutuyor musunuz ben hafif kurutuyorum diplerden 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kurutmuyorum valla hiçte sevmiyorum kurutmayi
tarafından
Bende kestim sacimi belimdeydi simdi omzumda cok rahatladim tavsiye ediyorum
tarafından
Benim eşim istemiyor kesmemi benim kalçamda saçlarım uzun saç çok yakışıyor diyor yoksa bana kalsa küt kestirecem Adana sıcağında çekilmiyor valla
(898 puan) tarafından
Ayni benimde saçım çok uzamıştı bayadır uzundu edin kesmemi istemedi   ama kestim  3 4 ay kesme gücü gelmedi çok zorlandım :) şimdi omzunda biraz daha kesmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçım kendi kendine kuruyunca degisik çalı süpürgesi gibi oluyor sırf onun için kurutuyorum birde migrenim var 
tarafından
Oda doğru kuzum haklısın valla insanın içi güzel olsunn ❤️❤️❤️❤️ dış güzellik çok önemli değil benim için ❤️ kendimle barisigim kız gıcıklı diyorum kendime hahahah :D
(2,922 puan) tarafından
Kendinle barışık ol zaten bebekoo her şey çok güzel olsun☺️❣️
tarafından
Canımsın kız enerjimi yukselttin bi anda :)) bütün postlara girip cevap yazasim geldi sayende ❤️❤️❤️ çok sağol kuzummm . Hep böyle mutlu ol pozitif kal ❤️❤️❤️☺️
(2,922 puan) tarafından
Ehehe amin canım beniim☺️❣️şu pozitiflik işinde, 3 5 dk önce eşim benim teyzeme dert yanıyordu. Çok stres yapıyor her şeyi kendine dert ediyor diye.. :))  duysa gülerdi☺️ hepimiz hep mutlu olalım, Amiiin. ☘️
tarafından
Aminn canım inşallah ❤️❤️☺️ ☺️
0 oy
tarafından
Üşeniyorum ama kızımınküni kuruturum
0 oy
(661 puan) tarafından
Ay kışın bile kurutamam sunuzitim de var ama nefret ediyorum kurtmadan eskiden tarardim hemen kurdu e evlenince varkit olmuyo hemen tarayıp topluyorum ama baş ağrısı oluyo malesef 
tarafından
Çok zararlı ama canım hele kışın
(661 puan) tarafından
Napim canım kızım daha yeni büyüdü ondan kurutamjyodum şimdi küçük bebem olucak oda bırakmaz en iyi ben böyle devam
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Aman yok Vala saçımın ıslak olması serinletiyor bide kurutmak mı aman :-) ıslak olunca yeni temiz banyo hissi oluyor kuruyunca kirlenmiş gibi hissediyorum :-) 
0 oy
(3,076 puan) tarafından
Boyun fıtığımvar hafif de olsa kurutmaya çalışıyorum diğer türlü agri yapiyor başım boynum
0 oy
(3,858 puan) tarafından
Hiç kullanmam kurutma makinesi hele sıcaklar da hiç çekilmez bence 
0 oy
(352 puan) tarafından
Saç kurutmayi hiç sevmem...Kışta bile kurutmadigim olur ki bu sıcaklarda hiç kurutmam ben.
0 oy
(84 puan) tarafından
Havluya sarıyorum sadece ne zaman düşerse saçımdan o zamana kadar duruyor 
0 oy
(3,208 puan) tarafından
Yaz-kış kuruturum sonra o baş ağrısını hiç çekemem 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kurutmuyorum bu sıcakta kendi kuruyor 1 saate zaten havluyla sarılı oluyo baya. Ama havalar soguyunca kurutuyorum sinüzitim var çok baş ağrısı yapıyo üşüyünce
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Hic sevemem ya fon cekerim ya hic kurutmam direk oruyorum bakik sirti tepeden acinca guzel duruyo ama gende fon cekerim 
0 oy
(48,961 puan) tarafından
sinüzit var kurutmazsam bas agrisindan duramiyorum
0 oy
tarafından
Kışın bile kurutmam çünkü saçım inanılmaz derecede gür bikere deniyim dedim fenalık geldi
0 oy
(10,304 puan) tarafından
Kizin bile kurutmuyorum
0 oy
tarafından

Kurutma mak çok zararlı ya , sinüzitim olduğu için kışın mecburen kurutuyorum da, şimdi hemen kuruyor zaten gerek kalmiyor saçımı da baya kisalttirdim iyi oldu  :)

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Yazın hiç kurutmuyorum zaten sıcaktan kendi çabuk kuruyor
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kışın bile kurutmuyorum ben bu sıcaklarda hiç çekemem çocuklara kullanıyorum 
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Ben kurutuyorum az bişey sevmiyorum öyle ıslak ıslak hemde sinüzitim azar benim hemen :D
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kurumadan geri ıslaniyor zaten.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 74 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 3,009 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 561 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 222 göst.
23 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu

384,823 soru

11,510,887 cevap

35,171 kullanıcı

...