0 oy
559 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
hava o kadar sıcak ki saçımı saldığım an ter ter ter. bunun için ne yapıyorsunuz?

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Topluyorum :)
(1,995 puan) tarafından
Bu şey gibi olmuş adama soruyor ya kadın süpriz yapmayı sever misiniz oda evet diyor peki ne yaparsınız diyor süpriz yaparım diyor seninkide o misal :dddd
tarafından
Ahahahha :))) evet öyle olmuş vallahi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Toplu tutuyorum asla salamam :) 
0 oy
(453 puan) tarafından
:))) tesetturluyum nerde ince şal eşarp yemeni varsa onları bulamaya takmaya calisiyorum
0 oy
(236 puan) tarafından
Salmıyorum.    
0 oy
tarafından
Hafif nemlendiriyorum öyle daha serin oluyor hatta 
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Topuzzzzzzzz
0 oy
(11,309 puan) tarafından
Salamiyorum çok dökülüyor 
0 oy
tarafından
Döküldüğü için sürekli topluyorum 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Evde topluyorum genelde dışarda saçlarım severim salık saç. 
0 oy
tarafından

İş yaptığımda toplarım. İşler bitdiğinde güzel duş alır,makyajımı yapar,saçımı açar,takılarımı takar parfümümü sıkar evde otururum. Öyle manyağım işte:D:D

tarafından
Aynı ben +++
0 oy
tarafından
Valla benim ki küt olduğu halde topluyorum ordan burdan çıkıyor ama onlarıda tokayla tutturuyorum
0 oy
tarafından
Normalde salarım da ensemde vitiligo var terleyince kaşınıyor o yüzden mecbur topluyorum
tarafından
geçmiş olsun
tarafından
Teşekkür ederim
(1,017 puan) tarafından
Vitiligoya çözüm buldun mu ya,benim de var vücudumda güneş kremi korumuyor maalesef alnım da var belli bellisiz lekeler vücudumun çeşitli yerlerinde göze batmoyor ama güneş artırdı kaşıntı yok bende
tarafından
Herhangi bir çözümü yok maalesef çocukluğumdan beri var çok şey denemiştik çocukken. Çözümü olmadığını öğrendiğimden beri saldım hiçbir şey yapmıyorum artık böyle yaşamaya alıştım. Hatta sevmeye de başladım. Sadece stres ve üzüntü dağılmasını tetikliyormuş diye biliyorum stresten uzak durmaya çalışmak gerekiyor. O da bildiğiniz gibi imkansız :)
0 oy
tarafından
Topluyorum hemde ev kil oluyor sinir oluyorum
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ay Allah aşkına sıcakta saç mı salınır ya. 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla öyle çok dökülüyor ki kıyamıyorum açık biraktikca sürekli elime geliyor saçlar hergun düzenli tariyorum taraktaki saçı görünce ağlıyorum artık bu gidişle kel kalacam 
tarafından
canım annenin saçını neden kestiniz? kendini böyle sıkmandan da dökülüyor olabilir. en iyisi doktora görünmen :/ bu yaşta ne kelliği ayrıca ailenin geçmişinde kaç kel var allah aşkına, kadınlarda kellik çok çok çok çok çooookkkk nadir. git aile hekimine kan değerlerine baksın, demir eksikliği mi var hormonel değişim mi var bi ortaya çıksın rahatla kız
(7,376 puan) tarafından
Annemin saçını kestik annem göğüs kanseri son evre canım kemoterapi de saçları dokulucek ya üzülmesin diye direk kazıdık şimdi uzadı ama çok az ve bebek gibi yumuşak seyrek
tarafından
geçmiş olsun canım çabucak toparlanır sağlığına kavuşur inşallah. sen de kolay şeylerden geçmemişsin, o kadar strese üzüntüye vücudun böyle tepki vermiş olabilir. nolur artık kendini sıkma üzme. saç neyse de hastalanırsın bak. benim teyzem de kemoterapi alıyor dönem dönem. vücudu güçlendi tek başına gidip geliyor
(7,376 puan) tarafından
Bizim vücuda bulaştı canısı annem yaşam boyunca tedavi görecek babamda belden aşağı felcti ayakları düzeldi ama yüzde 90 engelli annem butun bakımını yapıyor hiçbir şeyi yapamıyor yanında kimse olmadan egilmeside yasak belde platin var
tarafından
@ipek41 bişey sormak istiyorum benim kaynanamin göğsünde kitle çıktı yani muhtemelen göğüs kanseri göğsünden parça alındı iyi huylu mu kötü huylu mu diye bana bu süreçten bahseder misin biraz nasıl ilerliyor annenize nasıl tanı konuldu bu soruyu sorduğum için inşallah üzülmesin :'(
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Hicc açık birakip gezmem daralirim evde hep topuz halindeyim 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Vallahi yazın bir şey yapılmıyor iki çocuğu giydir et terliyorum toplarım ondan
0 oy
(4,390 puan) tarafından
uzasın salıcam ;D
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Düzleştirdiysem ya da masa yaptıysam salarım 

. Diğer türlü toplarım 
0 oy
(626 puan) tarafından
asla salmam hava sıcak olsa da salmam daima topuz bu yüzden uzun saçı sevmiyorum sürekli topuz yapmaktan başım ağrıyo

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 157 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 355 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 107 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 391 göst.